Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Seraphim 06 sie 2012, 00:11
haha oo tak to bardziej odpowiednie określenie

dlaczego jutro nie jest niedziela?

przez CzlowiekWmasce 06 sie 2012, 00:22
Co za smętolenie :hide:

Płaczecie i użalacie się, a nie wyciągacie żadnych wniosków z własnego zachowania... Obwiniacie zachowanie ludzkie po przez płeć? To musicie być bardzo sfrustrowani, pokrzywdzeni i zrozpaczeni. Na ludzkie zachowanie wpływa wiele czynników geny, środowisko w jakim się wychowywał i obraca się, choroby, presja społeczeństwa. Gdzie mieliście oczy jak wybieraliście partnera? Najprawdopodobniej w dupie... Więc sami sobie jesteście winni, że wiążecie się z toksycznymi partnerami, a sami jesteście dysfunkcyjni skoro wiążecie się z kimś, a później płaczecie. :silence:
Mam ciało i głowę, a więc robię z tego pożytek.
http://incognitowita.blogspot.com/

przez Seraphim 06 sie 2012, 00:26
CzlowiekWmasce napisał(a):Co za smętolenie :hide:

Płaczecie i użalacie się, a nie wyciągacie żadnych wniosków z własnego zachowania... Obwiniacie zachowanie ludzkie po przez płeć? To musicie być bardzo sfrustrowani, pokrzywdzeni i zrozpaczeni. Na ludzkie zachowanie wpływa wiele czynników geny, środowisko w jakim się wychowywał i obraca się, choroby, presja społeczeństwa. Gdzie mieliście oczy jak wybieraliście partnera? Najprawdopodobniej w dupie... Więc sami sobie jesteście winni, że wiążecie się z toksycznymi partnerami, a sami jesteście dysfunkcyjni skoro wiążecie się z kimś, a później płaczecie. :silence:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po cholerę wracasz do tematu, prawie udało mi się ten temat wykoleić, a tu taka dywersja moich działań w biały dzień :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez CzlowiekWmasce 06 sie 2012, 00:51
Bo mam własną głowę i podejmuję decyzję, których jestem świadomy.
Mam ciało i głowę, a więc robię z tego pożytek.
http://incognitowita.blogspot.com/

przez Pitu 06 sie 2012, 11:01
CzlowiekWmasce napisał(a):
Gdzie mieliście oczy jak wybieraliście partnera?

Ty sobie sprawy nie zdajesz jak kobiety znakomicie się kamuflują w swoich emocjach, obrastają Ciebie niczym bluszcz , w środku nocy kiedy sobię smacznie śpisz , przewracają się na łożku w twoją stronę i Ciebie obserwują. :hide:
Pitu

przez Bonus 06 sie 2012, 11:07
Gośćiu, Ty taki nie bądz mądry? Nie każdy jest winny i stara się robić coś dobrze. Myślisz, że ludzie mają wpływ na zachowanie innych ludzi? Myślisz, że przewidzą to? Nikt nie jest jasnowidzem. Nie można zmienić na siłe myślenia innych ludzi. Tylko jedni ludzie są normalni, a inni nie są normalni. Jedni będą uczciwi, szczerzy, a inni nie będą. Ludzie są różni.

-- 06 sie 2012, 10:11 --

Oczywiśćie, że kobiety potrafią się dobrze kamuflować. One potrafią tak załatwić faceta, że on nawet nie będzie wiedział, co się stało.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Saraid 06 sie 2012, 11:17
Bonus, Masz wpływ na to co Ty robisz na własne myslenie ,postrzeganie ,zachowanie.Nie zmienisz innych ale możesz zmienić siebie wtedy świat będzie Cie postrzegał inaczej
i przyciagniesz do siebie to na co jesteś otwarty.Tylko to wymaga pracy nad sobą każdego człowieka.
Normalność to pojęcie wzgędnie.

-- 06 sie 2012, 11:26 --

A faceci nie kamuflują się nie krzywdzą?To działa w obie strony i nie ma co uogólniać.Jesli nie umiecie sobie poradzić z obiektywnym postrzeganiem rzeczywistości,to tylko psychoterapia wam może pomóc.
Saraid

przez Pitu 06 sie 2012, 11:28
Bonus , Sorry jestem na specyficznym etapie swojego życia , mam dziwne poglądy przez kobietę ale paradoksalnie kobieta to może zmienić. :D
Pitu

przez rafka 06 sie 2012, 11:29
Bonus, sam wie co jest dla niego dobre. Wolę mu nie radzić bo i tak pewne rzeczy neguje więc nie ma to sensu. A poza tym jestem kobietą a panowie z tego co czytam bardzo nie ufni.
rafka

przez Pitu 06 sie 2012, 11:35
Svafa , Oczywiście ,że to działa w dwie strony , to jest tak jasne ,że o tym nie wspomniałem.
Co do psychoteriapii uważam ,że lepszym rozwiązaniem będzie poznanie drugiej kobiety. :hide:
Pitu

przez Saraid 06 sie 2012, 11:41
Pitu, Twój wybór :D
Saraid

przez Bonus 06 sie 2012, 19:46
No pewnie, że ja nie zawsze mam wpływ na swoje decyzję, nie każdą rzecz załatwię, nie zawsze mam taką mozliwość, jak chyba każdy. Ale żyję normalnie, nie krzywdzę innych, staram się nie popełniać błędów. Faceci są tak samo nie w porządku, jak i kobiety i ja nie krytykuję tylko samych kobiet. To zależy od postępowań i od zachowań samych ludzi, a nie każdy postępuje dobrze. Na szacunek u innych ludzi każdy musi sobie zasłuzyć, nikt za darmo nie obdarzy nikogo zaufaniem i dobrym słowem o kimś. To wymaga pracy długotrwałej nad swoim zachowaniem. Trzeba pokazać, że jest się wartym dobrego słowa i dobrej opinii, a opinie można sobie bardzo szybko spieprzyć.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez *Wiola* 06 sie 2012, 19:58
Pitu napisał(a):

Ty sobie sprawy nie zdajesz jak kobiety znakomicie się kamuflują w swoich emocjach, obrastają Ciebie niczym bluszcz , w środku nocy kiedy sobię smacznie śpisz , przewracają się na łożku w twoją stronę i Ciebie obserwują. :hide:

Jeszcze wysuwają kły , wbijają w szyję i wypijają krew :twisted:
Moderator

przez Agasaya 06 sie 2012, 20:06
i wysysają pieniądze z portfela przez rozporek :mrgreen:
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

Sortuj wg