Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Pitu 23 lip 2012, 23:31
shinobi napisał(a):Jeśli już miałbym tak uogólniać, to raczej faceci idą na łatwiznę. :)

A Mi się wydaję ,że usprawiedliwiasz się stereotypami. :roll:
Pitu

przez shinobi 23 lip 2012, 23:34
Pitu, jakimi konkretnie stereotypami?

przez Bonus 23 lip 2012, 23:34
Jeśli chodzi o mnie, to mi się podobają kobiety bardzo poważnie myślące o życiu, mające coś w głowie. Ja niestety trafiałem na takie mniej poważne i rozsądne. Z jedną taką byłem w kontakcie przez rok czasu, to była taka wygadana, przemądrzała, ale była dobra tylko w mówieniu pięknym, a działań żadnych i ja stwierdziłem, że nie ma sesnu dłużej tego ciągnąć i napisałem jej to. A ona się mną tylko zabawiała przez telefon i miała mnie gdzieś...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shinobi 23 lip 2012, 23:37
Bonus, myślę, że budujesz sobie jakiś obraz na podstawie dosyć płytkich kontaktów może internetowych, a może nie, które nie wyszły poza fazę podchodów. Takie kontakty zupełnie o niczym nie świadczą.

przez LucP84 23 lip 2012, 23:43
Bo przez net jest chyba wiele dziewczyn które nie szukają tak naprawdę towarzystwa tylko chcą pogadania / pocieszania. Stąd jak znajomość nie rokuje przejścia na dalszy etap, to najlepiej ją zakończyć a nie dać się wykorzystywać jako pocieszyciel.
LucP84

przez Pitu 23 lip 2012, 23:53
shinobi napisał(a):Pitu, jakimi konkretnie stereotypami?

Takimi stereotypami , ,iż z autopsji zakładasz ,że facet jest winny i odpowiedzialny za rozłam w związku.
Pitu

przez Bonus 24 lip 2012, 00:00
No oczywiśćie, że takie głupie znajomośći nawiązywane przez czaty czy portale nigdy nie będą normalne i nie udadzą się, jak drugiej osobie na tym nie zależy. Tam można sobie tylko pogadać na różne tematy i nic więcej, a poza tym nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie klawiatury...Ktoś może się podszywać pod daną osobę i mieć z tego zabawę. Wszystko zależy od chęci i oczekiwań osób na portalu, a oczekiwania są różne. Tak naprawdę na wszystkich portalach większość ludzi traktuje portale jako rozrywkę do zabawy z kimś, obiecując przy tym poważna znajomość, ale to tylko słowa nic nie znaczące. Wszystkie te portale mają więcej wad, niż zalet. Jeżeli nawet ja traktowałem prawie każdą znajomość poważnie, rozmawiając z kobietami, to i tak wiedziałem, że ten kontakt prędzej czy później się zakończy, więc nie angażowałem się już w to dalej. No ale są też przypadki poważnych znajomośći z portali randkowych, tylko to jest kwestia szczęścia, trafić na taką osobę, która oczekuje tego samego. Po za tym rzadko zdarzają się takie znajomośći poważne, przeradzające się w realną znajomość. Bo samo spotkanie się z kims z portalu, to też nie wszystko, jeśli ktoś komuś nie przypasuje.

-- 23 lip 2012, 23:07 --

Ale rzeczywiśćie, mój błąd był taki, że ja być może dawałem się wykorzystywać niektórym kobietom, bo one mówiły mi bzdury, przekonywały mnie do siebie, a ja starałem się utrzymywać te znajomośći cały czas, bo miałem tą nadzieję, że może uda się znajomość na poważnie. No ale łudziłem się na darmo. Chociaż tylko tyle, że porozmawiałem sobie z każda z tych kobiet, a rozmowy z kilkoma kobietami były naprawdę fajne i miłe.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez LucP84 24 lip 2012, 00:16
No właśnie to jest problem trafić na dziewczynę która jest zainteresowana poważną znajomością.
Natomiast myślę że to dosyć szybko idzie wyczuć czy ktoś chce się spotkać, jak często się odzywa, na ile wykazuje też inicjatywę w odzywaniu się. Myślę że maksymalnie 2-3 miesiące to jest czas do jakiego można czekać na spotkanie.
LucP84

przez be_strong 24 lip 2012, 01:15
LucP84 napisał(a): Myślę że maksymalnie 2-3 miesiące to jest czas do jakiego można czekać na spotkanie.

myślę, że max 2-3 tyg...
:bezradny:
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

przez LucP84 24 lip 2012, 01:32
To zależy od odległości. Przy dalszych podróżach lepiej więcej się dowiedzieć o kimś, żeby nie jechać na darmo do kogoś gdzie od razu nie ma to sensu.
LucP84

przez leon21 24 lip 2012, 02:52
Może to zabrzmi brutalnie ale jak kobieta mówiąc o miłości gada o jakimś wypaleniu czy innych bredniach czy znudzeniu to zwyczajnie w świecie jest niedojrzała i olać ją (chyba, że jeszcze zrobiła szkód - to wtedy nie ma litości - "przewieźć" taką tak mocno jak się da).

Takie zazwyczaj mylą zakochanie. Miłość to nie uczucie - gdyby tak było to żaden związek nie przetrwał niż 3 lata.

przez Guzik 24 lip 2012, 07:30
leon21 Czym jest miłość jeśli nie uczuciem?

przez Candy14 24 lip 2012, 07:40
Widze, ze bonus wykorzystal okazje zeby zdominowac temat swoimi jękami. :roll:

A wracajac do tematu... w tej chwili ma 3 strony.. padlo kilka sugestii , zeby autor przyjrzal sie dlaczego rozpadaja mu sie zwiazki z roznych perspektyw i za kazdym razem kazda sugestia zostala zlekcewazona bo autor jest idealnym partnerem i nic nie musi w sobie zmieniac. Z taka postawa zwiazku nie zbuduje. Zaczynam powoli rozumiec dlaczego partnerki odchodzily... zwiazek bez kompromisow i pracy nad soba nie ma mozliwosci przetrwac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Guzik 24 lip 2012, 07:45
Candy14 Mnie się wydaje, że jeśli ludzie pasują do siebie to wiele zmieniać nie trzeba. A chyba o to chodzi aby partnerzy akceptowali siebie na wzajem, swoje zalety i wady.

Pitu Może partnerki nie dawały żadnych sygnałów że coś jest nie tak, że coś im przeszkadza, wtedy trudno nawet pracować nad sobą bo nie wiadomo nad czym? Wtedy można się zdziwić kiedy zdaje się, że wszystko jest ok a tu nagle "żegnam".

Sortuj wg