Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Saraid 03 sie 2012, 23:32
Pitu, W tym watku to chyba kobiety zostały ocenione?jednostronne..
Saraid

przez Candy14 03 sie 2012, 23:33
To znaczy ,że u Ciebie zaufanie jest na drugim planie ?

A co to ma do mojej wypowiedzi? nie lapie

Jak Ciebie mąż , czy facet oszuka , zrani , to zadam Ci te same pytanie....

Zdarzalo sie, ze oszukal i zranil.. nikt nie jest doskonaly ale nie mowie, ze wszyscy faceci to gnoje... no i wszystko do czasu.. juz nie jest moim mezem. A pretensje moge miec tylko do siebie.. trzeba bylo pogonic za pierwszym razem. Widocznie nie wyznaczylam jasno granic skoro pozwolil sobie na nastepny
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Ferdynand k 03 sie 2012, 23:33
Jednego nie rozumiem jeśli Bonus ma problem w związkach to poradźcie mu psychiatrę psychologa, a nie kłóćcie się z nim teraz wam nie zaufa
jak mu to grzecznie zasugerujecie uzna to za atak że uważacie go za szajbusa i tyle. Ma to wszystko sens?
I bądźcie dla siebie milsi bo nie mogę już czytać jak on się obrażą a wy się naśmiewacie :hide: :blabla: :blabla: :blabla: :blabla: :cry:
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 03 sie 2012, 23:35
wykończony, ja sie z niego nie nasmiewam.. mowie wprost co mysle. Nie widze powodu zeby nie byc szczera
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Pitu 03 sie 2012, 23:47
Candy14 Proszę bądź obiektywna , piszesz bonusowi cyt' A kto pozwala się oszukiwać ranić itp , Jak doskonale sama miałaś nie miłe doświadczenia.
Pouczasz Bonusa i zarzucasz Mu błędy jednocześnie kpiąc z jego nieudolności lub niefrasobliwości , mając sama negatywne przezycia w poprzedniach związkach.
Trochę nie wporządku jak dla Mnie.
Pitu

przez Candy14 03 sie 2012, 23:49
Pouczasz Bonusa i zarzucasz Mu błędy jednocześnie kpiąc z jego nieudolnośc

MNie sie wydawalo, ze odpowiadam na post... no ale kazdy widzi co chce widziec Poza tym napisalam
A pretensje moge miec tylko do siebie.. trzeba bylo pogonic za pierwszym razem. Widocznie nie wyznaczylam jasno granic skoro pozwolil sobie na nastepny

przez Pitu 03 sie 2012, 23:52
Svafa napisał(a):Pitu, W tym watku to chyba kobiety zostały ocenione?jednostronne..

W Tym wątku to Ja oceniałem swoje dwa związki , z których jednoznacznie wynikało ,że poszły na łatwiznę.
Nie oceniam wszystkich kobiet jednoznacznie , wiem że są kobiety które są normalne i warte poświęcenia uwagi.
Z reguły bardzo szanuję kobiety , chodź moje wcześniejsze związki strasznie osłabiły ten pogląd.

-- 03 sie 2012, 23:57 --

Candy14 napisał(a):
Pouczasz Bonusa i zarzucasz Mu błędy jednocześnie kpiąc z jego nieudolnośc

MNie sie wydawalo, ze odpowiadam na post... no ale kazdy widzi co chce widziec Poza tym napisalam
A pretensje moge miec tylko do siebie.. trzeba bylo pogonic za pierwszym razem. Widocznie nie wyznaczylam jasno granic skoro pozwolil sobie na nastepny

Podobnie nie wyznaczałem żadnych granic , bo wierzyłem w zaufanie , wiem byłem naiwny dlatego zgadzam się z tobą i będę wyznaczał jasno granice nowo poznanej partnerce. Człowiek na błędach się uczy....
Pitu

przez Ferdynand k 03 sie 2012, 23:58
Pitu napisał(a):Candy14 Proszę bądź obiektywna , piszesz bonusowi cyt' A kto pozwala się oszukiwać ranić itp , Jak doskonale sama miałaś nie miłe doświadczenia.
Pouczasz Bonusa i zarzucasz Mu błędy jednocześnie kpiąc z jego nieudolności lub niefrasobliwości , mając sama negatywne przezycia w poprzedniach związkach.
Trochę nie wporządku jak dla Mnie.

NO raczej :brawo:
W tym wątku zamiast jakiegoś wsparcia dla Pitu albo bonusa widzę przepychankę kto jest tym winowajcą tych nieudanych związków .
Naczelny Użyszkodnik

przez agusiaww 04 sie 2012, 00:00
Doczytalam do 5 strony, ale z tego co piszesz Pitu nie wynika co to znaczy ze poszły na łatwizne- co to znaczy? Ze wolaly facetow, ktorzy zarabiaja, maja mieszkania itd?
Ogolnie to nie moze byc w zwiazku zdrowym, ze jedna osoba za bardzo sie stara lub druga. Zwiazek to praca, do dwoch lat w zwiazku sa dosc mozne uczucia na 1 planie typu: seks, namietność, euforia, pozniej to zanika. Nadal jest ale w mniejszym stopniu i zaczyna sie wtedy praca, partnerzy lepiej sie poznaja, ucza sie dawac swobode, i akceptowac nawzajem swoje wady. Klotnie nalezy rozwiazywac, pojsc na kompromis lub ustapic. Spokojnie porzmawiac, jezeli jest uczucie dla 2 czlowieka to mozna zwiazek budowac, jezeli po prostu nastapilo znudzenie, opadlo zauroczenie to lepiej sie rozstac ALE PODKRESLAM wyciagnac wnioski na przyszlosc. Co mi odpowiadalo co nie, czego chcialbym chciala w nastepnym zwiazku....
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez *Wiola* 04 sie 2012, 00:01
wykończony, A ja widzę dwóch gości , użalających się nad sobą, piszących jakie to kobiety są złe, bo oni tacy wspaniali a one nie doceniają.
Moderator

przez Saraid 04 sie 2012, 00:03
wykończony, Mnie chodziło tylko o jedno aby Bonus spojrzał na siebie obiektywnie chociaż trochę dostrzegł,że jesli coś ciągle nie wychodzi to nie może wina leżeć tylko po drugiej stronie.
Saraid

przez agusiaww 04 sie 2012, 00:13
Tak, pewnie i dziewczyny nie poznaly sie na swoich krolewiczach :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez depresyjny86 04 sie 2012, 00:15
nie może wina leżeć tylko po drugiej stronie.

Dokładnie ;)
:)

przez Seraphim 04 sie 2012, 00:26
myślę że najodpowiedniejszą nazwą tematu byłoby: "jestem samotny, bo jestem do dupy"

Sortuj wg