Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Bonus 03 sie 2012, 20:09
Ja nigdy nie byłem w nikim zakochany, bo nie miałem dziewczyny. Ale miłość nie jest łatwa, przeważnie ona ma jakieś przeszkody...Jeśli chodzi o znajomośći na portalach, to poznawanie kogoś w taki sposób jest ryzykiem i niepewnością...Tu jest prawdą, że taka znajomość musi przenieść się w znajomość realną, a tak często się nie dzieje. Zależy od tego, czy ktoś szczerze chce się poznać, czy nie. To jest dobra wola ludzi, a nie przymus. Druga sprawa jest taka, że ludziom się wydaje, iż pierwsza lepsza znajomość na portalu to jest ta odpowiednia, a wcale tak nie jest. Wirtualnie może to wyglądać dobrze, super, a jeśli przeniesie się to do reala, to okaże się, że są inne oczekiwania, relację i już nie jest tak fajnie...Są często rozczarowania niepotrzebne. Albo się chce kogoś poznać, albo nie. Ja bym tu sprawę stawiał konkretnie.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Pitu 03 sie 2012, 20:13
Bonus napisał(a):Tylko musisz pamiętać o tym, że takie znajomośći internetowe raczej nie kończą się dobrze? Możesz się nakręcić za bardzo, a dziewczyna się z Tobą zabawi, pobajeruje Ci, pościemnia i potem oleje jak śmiecia? Tak było w moim przypadku.

Czy się nie kończą dobrze ?, wydaje Mi się ,że to jest bardziej sprawą indywidualną. Jestem przekonany ,że odpowiedni dobór partnera jest w tej sytuacji kluczowy. :smile:
Ostatnio edytowano 03 sie 2012, 20:15 przez Pitu, łącznie edytowano 1 raz
Pitu

przez depresyjny86 03 sie 2012, 20:14
Svafa - jeżeli nie chce odpowiedzieć,hm to po prostu niech się wysili na zwykłe "nie mam ochoty odpowiedzieć/nie chcę" i tyle ;) .

Mnie zawsze uczono,że na pytania się odpowiada,a jeżeli nie chce się odpowiedzieć..to po prostu trzeba powiedzieć "nie chcę/nie mogę,nie umiem odpowiedzieć"
Ostatnio edytowano 03 sie 2012, 20:17 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rafka 03 sie 2012, 20:14
Bonus, a jaką byś chciał kobietę? oczywiście nie ta z autostrady czy z internetu bo widzę, że nie masz za wiele zaufania do kobiet w ogóle do innych.

-- 03 sie 2012, 20:16 --

człowiek nerwica, już odpowiedział ale nie w tym wątku. Pisał, że nie był zakochany i nigdy nie miał kobiety
rafka

przez Saraid 03 sie 2012, 20:19
Bonus, Skoro nigdy nie byłeś zakochany jak możesz wiedzieć jak wygląda miłość
wypowiadać się tyle o kobietach na ten temat,jak nie poznałes smaku tematu ??
Saraid

przez depresyjny86 03 sie 2012, 20:26
aa sorry nie zauważyłem jak pisałem poprzedniego posta.
:)

przez Bonus 03 sie 2012, 20:31
Ja kobietom trochę ufam, ale nie od razu i nie wszystkim. Nikomu się nie ufa do końca, zawsze musi być gdzieś granica w zaufaniu. Nie byłem zakochany, ale znam pojęcie miłośći i dużo rozumiem, dużo czytam. Myślę, że wirtualnie jest tak samo ciężko się dobrać, jak i w realu. Bo ludzie to myślą, że wystarczy tylko dobór do wyglądu ładnego i już stworzy się super związek? A najważniejszy jest dobór charakteru, podobnych myśli, zainteresowań, pasji, a potem wyglądu. Ja miałem kontakty z wieloma kobietami i jakoś z żadną nie poznałem się na poważnie, gdyż potem kontakty kończyły się i wszelki ślad po nich zaginął...Wprawdzie udało mi się poznać na czacie dwie kobiety również w realu, ale co z tego, jak i te znajomośći nie trwały długo, a były to tylko koleżanki. Rozmawianie na czacie czy portalu może być zawsze fajne, ale gdy chodzi o znajomość realną, to już inaczej to wygląda. Ja u siebie mam prosty przykład tego.

przez rafka 03 sie 2012, 20:38
Bonus, no to zauroczony to na pewno musiałeś być???
rafka

przez Saraid 03 sie 2012, 20:43
Bonus, skoro miałes kontakt z wieloma kobietami to dlaczego się zakończył śmiem przypuszczać ,że z ich winy?
Saraid

przez Bonus 03 sie 2012, 20:50
Żeby się poznać i kontynuować znajomość ze sobą to trzeba tego chcieć wspólnie. Nie ma czegoś takiego jak "przumusowa znajomość", do miłośći nie da się nikogo zmusić. Jest coś takiego jak słowo "chcieć" i "móc" i ktoś może mieć możliwośći, aby kogoś poznać, ale nie chce poznać i tutaj się już nic nie zrobi. Mówi się, że jak ktoś chce coś zrobić to i może coś zrobić? Ale to nie jest do końca prawda. Jest wiele takich sytuacji, gdzie bardzo chce się coś zrobić, ale nie ma takiej możliwośći i odwrotnie. Można mieć mozliwość coś zrobić, ale nie chce się tego zrobić. Najlepiej jest, jeśli można coś zrobić i chce się to zrobić, ale to nie idzie często ze sobą w parze. Uważam, że przynajmniej kilka z tych kobiet, z którymi miałem kontakty miała mozliwość mnie poznać, nie stanowiło to dla nich żadnego problemu, z paroma kobietami naprawdę dobrze mi się rozmawiało, ale nie chciały znajomości i tyle. Zawsze problem się pojawia ze słowem "chcę" lub "nie chcę", bo bardzo często ludzie nie chcą, nie zależy im. Ludzie są za bardzo leniwi, wygodni.

przez Saraid 03 sie 2012, 20:54
Bonus, Zrozumiałam nie mam więcej pytań.Ty masz traumę ogromną?wiesz?z powodu tych kobiet.
Saraid

przez Bonus 03 sie 2012, 20:55
No można powiedzieć, że pewną koleżanką byłem zauroczony, ale po pierwsze: było to dawno, po drugie ona nie chciała kontynuować znajomości ze mną, po trzecie nie była wobec mnie w porządku, gdyz okłamywała mnie, kreciła coś, ponieważ pewnie już kogoś miała, a u mnie szukała pocieszenia i zdradziła tego kogoś w zwiazku, tylko ja o tym nie wiedziałem.

przez Saraid 03 sie 2012, 20:58
Bonus, Zastanawiałes sie kiedyś dlaczego tak się dzieje?że nie masz szczęścia?do kobiet?może to nie tylko ich wina?bo siebie tutaj zawsze oceniasz pozytywnie,a ''nie ma dymu bez ognia''
Saraid

przez Bonus 03 sie 2012, 20:59
Jaką traumę? A czy to moja wina, że ja nie mam szczęścia do kobiet? To jest głupi los i tyle...Człowiek sam się stara, coś od siebie robi, a one tego nie widzą? To ja nie pojmuje tego. To chyba nie jest normalne?

Sortuj wg