Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Pitu 24 lip 2012, 19:34
Wjesiekke napisał(a):
Kobieta daje więcej ? hehe przepraszam za mój próżny śmiech , masz jakiś nie rzeczywisty obraz społeczny , Ja rozumiem ,że są czasu równouprawnienia ale kolego żeby żyć na utrzymaniu kobiety.
I co na ten temat myśli twoja kobieta też pewnie zupełnieodrotne ma marzenia , chyba tym postem chiałeś być kontrowersyjny.

a czy ja powiedzialem cos o byciu na czyims utrzymaniu ? :D
pisalem o zaangazowaniu emocjonalnym , a nie o pieniadzach ... o tym ze kobieta wiecej przezywa, wiecej czasu chce spedzac razem, wiecej narzeka ze facet chce wyjsc z kumplami, wiecej sie stara, wiecej sprzata, wiecej mysli o wspolnym spedzaniu czasu, etc... - o tym pisalem ...
Teraz juz widze, ze ta rozmowa nie ma najmniejszego sensu, bo nadajemy zupelnie na innych falach ;)

Dopiero w tym momencie napisałeś , co miałeś na myśłi
Oczywiście ,że nie ma najmniejszego sensu , a to dlatego że podobnie jak kobiety idziesz na łatwiznę.
Pitu

przez Wjesiekke 24 lip 2012, 19:35
Bonus, czemu piszesz tylko o kobietach ? To samo mozna przeciez napisac o facetach ;)

Pitu napisał(a):
Wjesiekke napisał(a):
Kobieta daje więcej ? hehe przepraszam za mój próżny śmiech , masz jakiś nie rzeczywisty obraz społeczny , Ja rozumiem ,że są czasu równouprawnienia ale kolego żeby żyć na utrzymaniu kobiety.
I co na ten temat myśli twoja kobieta też pewnie zupełnieodrotne ma marzenia , chyba tym postem chiałeś być kontrowersyjny.

a czy ja powiedzialem cos o byciu na czyims utrzymaniu ? :D
pisalem o zaangazowaniu emocjonalnym , a nie o pieniadzach ... o tym ze kobieta wiecej przezywa, wiecej czasu chce spedzac razem, wiecej narzeka ze facet chce wyjsc z kumplami, wiecej sie stara, wiecej sprzata, wiecej mysli o wspolnym spedzaniu czasu, etc... - o tym pisalem ...
Teraz juz widze, ze ta rozmowa nie ma najmniejszego sensu, bo nadajemy zupelnie na innych falach ;)

Dopiero w tym momencie napisałeś , co miałeś na myśłi
Oczywiście ,że nie ma najmniejszego sensu , a to dlatego że podobnie jak kobiety idziesz na łatwiznę.

dokladnie ;)

przez Bonus 24 lip 2012, 19:43
No oczywiśćie, że to dotyczy też facetów.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wjesiekke 24 lip 2012, 19:48
To ze napisales tylko o kobietach wg mnie MOŻE świadczyć o jakims zakodowanym poczuciu nizszosci wobec nich, ale moze sie myle... :P

przez slodzik1 24 lip 2012, 19:54
Zycie jest bardzo cięzkie mnie po 2 latach zostawiła facet który obiecał ze na zawsze bedziemy razem teraz jestem sama nie mam pracy przyjaciół .

przez Bonus 24 lip 2012, 20:15
Ja napisałem, że ogólnie tak dzieje się w związkach, wszędzie. To prawda, że ludzie potrafią zostawić po jakimś czasie, tak po prostu...Przychodzi taki dzień, w którym ktoś zostawia bliską osobę i znika...czasem nie wraca już nigdy więcej. To jest wielka przykrość, ale to jest życie.

przez Pitu 24 lip 2012, 23:17
Bonus napisał(a):Ja napisałem, że ogólnie tak dzieje się w związkach, wszędzie. To prawda, że ludzie potrafią zostawić po jakimś czasie, tak po prostu...Przychodzi taki dzień, w którym ktoś zostawia bliską osobę i znika...czasem nie wraca już nigdy więcej. To jest wielka przykrość, ale to jest życie.

Bonus, ogarnij się chłopie bo naprawdę Ty piszesz w kółko to samo. Przyjmujesz jakieś leki ?
Pitu

przez Bonus 25 lip 2012, 00:05
Nie wiem o co Ci chodzi? Jak w kółko "to samo?" Normalnie pisze? Nie czepiaj się moich postów, bo mnie to już wkurzać zaczyna!! Po co mi jakieś leki?

-- 24 lip 2012, 23:06 --

Jak Ci się nie podoba coś, to nie czytaj mojego pisma, chłopie? Kto Ci każe czytać? Normalny Ty jesteś?

przez CzlowiekWmasce 25 lip 2012, 00:56
Nie chciało mi się przeglądać tych 10 stron postów, ale wypowiem się na ten temat... Przypomnijcie sobie, że ludzie żyją w nieświadomej dysfunkcji, czyli powielają te same schematy z rodziny dysfunkcyjnej. Są tak ograniczeni emocjonalnie, że widzą tylko emocje, których nauczyli się w dzieciństwie. Wina jest niezależna od płci.
Często kobieta/mężczyzna potrzebują rodzica, a nie partnera. Bardzo wiele osób potrzebuje toksycznego rodzica lub oprawcy, którego odnajdzie w partnerze, który będzie wzbudzał strach i respekt. Są to ludzie, którzy sami siebie uwięźli w swoich emocjach.
Toksyczność w związku = toksyczni rodzice/sytuacje w dzieciństwie.

A co mogli byście zrobić, aby uniknąć nie udanego związku?
Mam ciało i głowę, a więc robię z tego pożytek.
http://incognitowita.blogspot.com/

przez Guzik 25 lip 2012, 05:53
CzlowiekWmasce Można się nie wiązać wcale. Nie ma związku to nie ma nieudanego związku.

przez CzlowiekWmasce 26 lip 2012, 08:50
Jeden pomysł, a gdyby tak rozwinąć tą myśl?
Mam ciało i głowę, a więc robię z tego pożytek.
http://incognitowita.blogspot.com/

przez Fleure_De_Violette 26 lip 2012, 10:43
CzlowiekWmasce, a jak ktoś nie pochodzi z rodziny dysfunkcyjnej?
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

przez Bonus 26 lip 2012, 11:37
To jest tak, że właśnie ludzie pochodzący z rodzin rozbitych, patologicznych nie mają akceptacji wśród innych ludzi, którzy wywodzą się z normalnych i dobrych rodzin. W ogóle w Polsce jest tak, że wszyscy ludzie biedni, samotni, opuszczeni, nie mający normalnej rodziny, ani rodziców, dobrej pracy, ani perspektyw na dalsze życie, nie są akceptowani, nie tolerowani przez społeczeństwo, co dla mnie jest chore...Przecież jest wielu takich ludzi bardzo porządnych, dobrych, uczciwych, nikomu krzywdy by nie zrobili, a mimo to nie docenia się tego u tych ludzi, bo co z tego, że oni mają w sobie dobre wartośći, jak nie maja nic w życiu, nie mają normalnego życia i nie jest to ich wina? Często tak jest, że to rodzice zniszczyli im życie, wykańczali psychicznie, nie zapewnili przyszłośći i podobnie są traktowani przez dalszą rodzinę. Takich ludzi uważa się za "gorszych", więc trzeba ich gnębić, dobijać i omijać, bo u nas wygrywają tylko ci, którzy coś posiadają, mają pieniądze, stanowisko, uznanie. A dzisiejsze czasy pokazują, że związki też się tworzą na podstawie dobrobytu, posiadania czegoś, no bo która dziewczyna byłaby zainteresowana biednym, nie mającym nic facetem? Według niej on jest niezaradny, leń, sam jest sobie winien, a przecież to głupie myślenie, bo wcale to nie musi być jego winą, a on sam jest porządnym człowiekiem. Za mało jest zrozumienia w naszym społeczeństwie.

przez rafka 26 lip 2012, 11:41
Bonus, zgodzę się w 100% z tym co napisałeś.
rafka

Sortuj wg