Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Pitu 23 lip 2012, 16:29
Dlaczego kobiety wybierają bardziej facetów nad którymi czują kontrolę. Miałem dwu krotnie poważnie związki , jeżeli się angażuję to bardzo mocno , Należę do tych facetów ,słuchających gdzie liczy się dla mnie gniazdo domowe.
Czy źle dobieram partnerki niekoniecznie...
Zawsze to parnerką podaje wszystko na dłoni , od mieszkań po uczucie , pomoc w porządkach a Tu zwykły sms po kilku latach "potrzbuje świeżości" nie dzwon do mnie.
Straciłem wiarę w kobiety.....
Pitu

przez Candy14 23 lip 2012, 16:50
Zawsze to parnerką podaje wszystko na dłoni , od mieszkań po uczucie , pomoc w porządkach

czyli jestes w zwiazku jedynie dawca? To nie dziw sie, ze po kilku latach sie Toba zwyczajnie nudza. Kobiety lubia byc zdobywane ale lubia tez pozdobywac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Fleure_De_Violette 23 lip 2012, 17:05
Pitu, po dwóch poważnych związkach nie można tak generalizować. Po prostu miałeś pecha. Z twojego postu też wynika, że one miały nad Tobą kontrolę, a Ty "im wszystko podawałeś na dłoni". Może zatem się nie udało, bo tym kobietą brakowało kontroli z Twojej strony?!
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 23 lip 2012, 17:10
Po prostu miałeś pecha.

Raczej ma skrzywiony obraz zwiazku. Miales dominujaca matke?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pitu 23 lip 2012, 17:16
Candy14 napisał(a):
Zawsze to parnerką podaje wszystko na dłoni , od mieszkań po uczucie , pomoc w porządkach

czyli jestes w zwiazku jedynie dawca? To nie dziw sie, ze po kilku latach sie Toba zwyczajnie nudza. Kobiety lubia byc zdobywane ale lubia tez pozdobywac

Cukiereczku waniliowy nie irytuj mnie , wnioskuję ,że mam się czuć winny ? Zakorzeniasz we mnie poczucie winny tylko dlatego ,że jestem facetem.

-- 23 lip 2012, 17:22 --

A dlaczego uważaacie ,że jestem uległy , dlatego ,że słucham ? Nic podobnego uważam się za osobę dominującą jak sytuacja wymaga takiej potrzeby.

Candy14 , Ojciec jest bardziej dominujący.
Pitu

przez Guzik 23 lip 2012, 18:49
Ja otwieram okno jak potrzebuję świeżości

przez Pitu 23 lip 2012, 18:52
Guzik prawda lufcik :D
Pitu

przez Guzik 23 lip 2012, 18:59
A tak na poważnie, są różne kobiety, ja tam nie odczuwam potrzeby posiadania kontroli nad partnerem, nienawidzę gdy ktoś mnie kontroluje, chce mną sterować, i raczej tego nie robię. Różne kobiety chodzą po tej ziemi!

przez nieboszczyk 23 lip 2012, 19:08
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Pitu 23 lip 2012, 19:27
nieboszczyk napisał(a):http://www.wykop.pl/ramka/1107561/dlaczego-kobieta-odchodzi-gdy-facet-jest-za-dobry/

Barak słów , jakie potrafią być kobiety.
Ale patrząc z drugiego punktu widzenia , to jeszcze emocjonalne nastolatki.

-- 23 lip 2012, 19:32 --

Guzik napisał(a):A tak na poważnie, są różne kobiety, ja tam nie odczuwam potrzeby posiadania kontroli nad partnerem, nienawidzę gdy ktoś mnie kontroluje, chce mną sterować, i raczej tego nie robię. Różne kobiety chodzą po tej ziemi!

Widzisz podobnie nie odczuwałem potrzeby , nigdy nie sprawdzałem kobiety naprawdę ufałem , i co mi to dało ? A może powinienem to wszystko jest bezsensu, chyba najlepiej nic nie planować i żyć z dnia na dzień.
Pitu

przez nowy_franek 23 lip 2012, 20:00
Sądzę , że źle trafiłeś po prostu, źle ulokowałeś uczucia. Wiem, że to skrótowe myślenie ale coś w tym jest na pewno. Może takie przyciągasz po prostu jakoś nieświadomie czy cos? tego nie wiem. Szkoda że tak Ci wyszło, współczuje stary...
mój nibyBlog Ale jak ktoś nie lubi dużo czytać to nie polecam, ew nie lubi ckliwych opowieści to j.w. Poza tym zapraszam.

przez Bonus 23 lip 2012, 20:37
Ja mam bardzo podobnie z kobietami. Mnie też kobiety źle traktowały, gdy kontaktowałem się z nimi, chciałem normalnie poznać kobietę, ale zawsze tylko ja dawałem coś od siebie, angażowałem się, a one nic...Nie jednej kobiecie dawałem do zrozumienia, że ja traktuję poważnie znajomość i nie bawią mnie jakieś "zabawy", ale z ich strony nie było żadnego zauważenia na moje starania. Ja mam jakiegoś pecha do normalnych i powaznych kobiet, ale ja nie jestem jedyny z takimi problemami.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez carlosbueno 23 lip 2012, 20:41
jestem samotny ale nie upatruje winy w kobietach tylko w sobie, są miliony kobiet na świecie i zawsze można sobie znaleźć nową jak się ma odpowiednio poukładane pod kopułą.
Największy Forumowy Maruda

przez Bonus 23 lip 2012, 20:46
Ja też jestem takim człowiekiem, że za bardzo się angażuje uczuciowo w znajomość i może to jest moim problemem? No może nie w każdą znajomość się angazuję uczuciowo, bo to zależy od znajomośći i kobiety, ale było kilka takich kobiet, które dawały mi do zrozumienia bliską znajomość, poważną znajomość i ja już sobie wyobrażałem, że to się uda, skoro ja i ona tego chcemy? Jednak potem zawsze wychodziło na to, że tylko mi zależy na tej znajomośći do końca, a tym kobietom już nie lub w ogóle im nie zależało. Po prostu teraz jest ciężko poznać taką myslącą, poważną kobietę, która myśli poważnie o życiu i dlatego są takie problemy ze współczesnymi kobietami. Teraz są czasy głupie i popieprzone, gdzie prawie każdy szuka dobrej zabawy, przyjemnośći, ale chwilowej. Jestem nadal samotny i całkowicie sam ze wszystkim.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Sortuj wg