Powrót do rodziców - Fuck

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez linka 19 lip 2012, 20:19
Ale generalnie ja nie rozumiem jak można mieć dużo kasy, kochać kogoś, widzieć ze ten nie daje sobie rady i nie dawac kasy mowiac nadal ze się kocha tą drugą osobę... Czy to nie jest w pewnym sensie hipokryzja, gdy rodzice mają dom, jezdza Lexusem, a ichni syn wiaze ledwo koniec z koncem?

Nie, nie hipokryzja - rodzice się dorabiali więc uczą swoje dziecko tego samego, żeby i on mógł zapewnić swoim dzieciom byt, wykształcenie, wakacje, dom itd a później żeby także on nauczył swoje dzieci ciężkiej pracy i radzenia sobie.........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ajajaj89 19 lip 2012, 20:21
Kurna no nie wiem co robic - nie chce mi sie wyprowadzac z domu, tylko dlatego ze w moim wieku to jest passe
Bardziej mnie wkurza honorowosc matki
A pokoik dzielic z kims w mieszkaniu... No coz -czasami mozna trafic na takich ludzi do d---

-- 19 lip 2012, 19:23 --

linka napisał(a):
Ale generalnie ja nie rozumiem jak można mieć dużo kasy, kochać kogoś, widzieć ze ten nie daje sobie rady i nie dawac kasy mowiac nadal ze się kocha tą drugą osobę... Czy to nie jest w pewnym sensie hipokryzja, gdy rodzice mają dom, jezdza Lexusem, a ichni syn wiaze ledwo koniec z koncem?

Nie, nie hipokryzja - rodzice się dorabiali więc uczą swoje dziecko tego samego, żeby i on mógł zapewnić swoim dzieciom byt, wykształcenie, wakacje, dom itd a później żeby także on nauczył swoje dzieci ciężkiej pracy i radzenia sobie.........

Uczą brania kredytu?
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Lukrecja. 19 lip 2012, 20:23
ajajaj89, Ty masz chociaz te 5tys. ja mam 50zł hehehe
Ostatnio edytowano 19 lip 2012, 20:25 przez Lukrecja., łącznie edytowano 1 raz
Lukrecja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 19 lip 2012, 20:23
Al ty to Candy chyba jestes zwolenniczka dystansu pomiedzy ludzmi

nieeeeeeee :D ale uwazam ze dzieci wychowuje sie dla swiata a nie dla siebie. Wiecv trzeba wychoac tak zeby sobie w swiecie poradzily. Moje sobie radzi poki co.

Ale gdybym sie wyprowadzil od rodzicow - to jak by to wygladalo... JA bym sie gniezdzil w pokioku w wynajmowanym mieszkaniu a ojciec z matką mieliby do dyspozycji 230 m2 i dzialke do tego

Ich dom..ich dzialka. Maja to na co sobie zapracowali. A Ty zapracuj na swoje
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ajajaj89 19 lip 2012, 20:24
linka napisał(a):

Ucza brania kredytu?

-- 19 lip 2012, 19:26 --

Candy14 napisał(a):
Al ty to Candy chyba jestes zwolenniczka dystansu pomiedzy ludzmi

nieeeeeeee :D ale uwazam ze dzieci wychowuje sie dla swiata a nie dla siebie. Wiecv trzeba wychoac tak zeby sobie w swiecie poradzily. Moje sobie radzi poki co.

Ale gdybym sie wyprowadzil od rodzicow - to jak by to wygladalo... JA bym sie gniezdzil w pokioku w wynajmowanym mieszkaniu a ojciec z matką mieliby do dyspozycji 230 m2 i dzialke do tego

Ich dom..ich dzialka. Maja to na co sobie zapracowali. A Ty zapracuj na swoje

Zapracowali ?

HEHEHE

Odziedziczyli pod dziadku dzialke i mieszkanie to sobie kupili ; :? ;)
Ciekaw jestem Candy co powiesz, gdy bedziesz miala 80 lat i bedziesz ledwo sie ruszac o lasce i cie dzieci beda cie mieli w d---. Dalej bedziesz mowila - nikt mi nie jest potrzebny?

Czy tobie naprawde teraz nikt nie jest potrzebny. Mysle ze mowienie iz nikt nie jst mi potrzebny jest naciagniete

sami zreszta mowia po co im tyle metrow, jak sie wyprowadze

Moi rodzice zarobili hehe dobre - wlasnie przeliczylem ze wszystko co maja - no dobra 90 procent majatku - maja po zmarlych krewnych :D
Ostatnio edytowano 19 lip 2012, 20:58 przez *Monika*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: poprawiono cytowanie
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 19 lip 2012, 20:49

miałem podobną sytuacje mieszkałem w pokoju z lokatorem, myszy, wilgoć i różne robactwo a za oknem się zabijali murzyni ;) do tego ale i tak w sumie to lepsze niż życie na garnuszku starszych nawet na 300m 2 z działką.
Największy Forumowy Maruda

przez depresyjny86 19 lip 2012, 20:55
Ajajaj....no kurde jak będziesz miał 80 lat,to (jeżeli oczywiście nie będziesz prawiczkiem już;) )to będziesz miał swoją własną familię i może nie zostaniesz sam.W końcu dzieci byś wychować mógł po swojemu.Nie możesz patrzyć na to,czy ktoś coś dostał czy nie...W życiu możesz liczyć tak naprawdę tylko i wyłącznie na siebie .
:)

przez ajajaj89 19 lip 2012, 20:59
Lepsze i nie lepsze... Zalezy od punktu widzenia... Ja mieszkalem w akademiku przez 3 lata to raz mieszkalem z murzynem, ktory ledwie mnie nie pobil heh :D

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Sorrow 19 lip 2012, 21:00
człowiek nerwica napisał(a):Ajajaj....no kurde jak będziesz miał 80 lat,to (jeżeli oczywiście nie będziesz prawiczkiem już;) )to będziesz miał swoją własną familię i może nie zostaniesz sam.W końcu dzieci byś wychować mógł po swojemu.Nie możesz patrzyć na to,czy ktoś coś dostał czy nie...W życiu możesz liczyć tak naprawdę tylko i wyłącznie na siebie .

Tak. A tymczasem będziesz musiał konkurować z ludźmi którzy są wspierani przez rodzinę. I możliwe, że przegrasz, bo będziesz sam przeciwko trójce albo i więcej osób.

przez linka 19 lip 2012, 21:02
ajajaj89, właśnie wątpię żeby Candy miała taki problem bo wychowuje swoje dzieci miłością i mądrością a nie pieniędzmi. Dzieci będą jej wdzięczne że nauczyła je zaradności i żyć swoim życiem. Jak na razie jesteś jedyną osobą która grozi, że nie da swoim rodzicom nic na starość bo oni mu nie chcą dać/

Sprawa jest taka, albo zostaniesz w domu, podporządkujesz się zasadom tam panującym i zamilkniesz bo nie dokładasz się do domu, jesteś na ich utrzymaniu - albo wyprowadzisz i..... tyle.

-- Cz lip 19, 2012 8:03 pm --

ajajaj89, nikt ci nie każe dzielić z kimś pokoju. :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ajajaj89 19 lip 2012, 21:05
Zaraz , zaraz - czyli jak ktos kogos utrzymuje to ma nim rzadzic? Coraz mniej linka mi sie podoba to co piszesz...

-- 19 lip 2012, 20:07 --

Mam nadzieje ze bedziesz bardziej liberalna do swoich dzieci i nie bedziesz im zamykala usta zdaniem : Jestes w Moim domu, wiec bedziesz robil to co mowie...

-- 19 lip 2012, 20:09 --

Z tego co piszesz to jakis nieprzyjemny obraz rodziny twojej mi sie ksztaltuje

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez depresyjny86 19 lip 2012, 21:10
A tymczasem będziesz musiał konkurować z ludźmi którzy są wspierani przez rodzinę.

Konkurentów można umiejętnie eliminować i nie chodzi mi tu o zabijanie;)
:)

przez carlosbueno 19 lip 2012, 21:10
a Ty ajajaj89 jak zostaniesz lekarzem będziesz miał spore możliwości kredytowe więc możesz se mieszkanie sprawić bo ja np wiem że nigdy na nie przy moim braku kwalifikacji i lenistwie na nie mnie stać nie będzie nawet za granicą chyba że bogato się ożenię. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez ajajaj89 19 lip 2012, 21:12
Carlos, ludzie z tego forum nie ogarniaja ze wlasnie mam okres przejsciowy i nie odrazu ,ale dojde do swego. Zamiast tego wyzywaja mnie od nierobow, pasozytow i maminsynkow

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Sortuj wg