Powrót do rodziców - Fuck

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Aranjani 19 lip 2012, 17:14
"ja chce - ja mam, bo przecież mi się należy"
Linka i to pewnie bardzo po pupie...
Aranjani

przez ajajaj89 19 lip 2012, 17:14
Czy ja musze nie byc egoistą?
Ostatnio edytowano 19 lip 2012, 20:48 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto część zdublowanego postu
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Aranjani 19 lip 2012, 17:17
Ile Ty masz lat???? Chłopie zastanów się nad tym co piszesz... w życiu nie zawsze, a raczej rzadko ma się to co się chce!
Jesteś dorosły ! Przynajmniej na papierku bo emocjonalnie chyba nie... Weź sie w garść i zacznij życ. Rodzice to nie bankomat. I tak się ciesz z tego co dzięki nim osiągnąłeś, z tego co dzięki nim masz. Bo nie wszyscy mają tyle szczęścia !
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ajajaj89 19 lip 2012, 17:18
Nie - no macie racje - nic mi sie nie nalezy. Moim rodzicom tez nic sie nie nalezy...Nigdy im nic nie dam, bo nie musze tak jak oni nic nie musza dla mnie robic...
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Aranjani 19 lip 2012, 17:19
ajajaj89 napisał(a):Nie - no macie racje - nic mi sie nie nalezy. Moim rodzicom tez nic sie nie nalezy...Nigdy im nic nie dam, bo nie musze tak jak oni nic nie musza dla mnie robic...

wymiękam... a czy oni nic dla Ciebie nie zrobili?
Aranjani

przez ajajaj89 19 lip 2012, 17:20
Aranjani napisał(a):Ile Ty masz lat???? Chłopie zastanów się nad tym co piszesz... w życiu nie zawsze, a raczej rzadko ma się to co się chce!
Jesteś dorosły ! Przynajmniej na papierku bo emocjonalnie chyba nie... Weź sie w garść i zacznij życ. Rodzice to nie bankomat. I tak się ciesz z tego co dzięki nim osiągnąłeś, z tego co dzięki nim masz. Bo nie wszyscy mają tyle szczęścia !

Ale jezeli rodzice maja duzo kasy?

-- 19 lip 2012, 16:21 --

Aranjani napisał(a):
ajajaj89 napisał(a):Nie - no macie racje - nic mi sie nie nalezy. Moim rodzicom tez nic sie nie nalezy...Nigdy im nic nie dam, bo nie musze tak jak oni nic nie musza dla mnie robic...

wymiękam... a czy oni nic dla Ciebie nie zrobili?

Sluchaj - tak dawali kase i dawali , ale nie musieli tego robić... Ja tam im nic nie dam

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Aranjani 19 lip 2012, 17:21
ajajaj89 napisał(a):

no właśnie... rodzice mają ! Jesteś dorosły człowieku...
Aranjani

przez ajajaj89 19 lip 2012, 17:22
Poza tym zawsze mi mowili, ze mnie utrzymuja tylko po to ,abym ja na przyszlosc im sie odwdzieczyl

-- 19 lip 2012, 16:23 --

Aranjani napisał(a):
ajajaj89 napisał(a):

no właśnie... rodzice mają ! Jesteś dorosły człowieku...

I co? Ale jestem biedny.

-- 19 lip 2012, 16:24 --

Ale jezeli mowia ze mnie kochaja to dlaczego oni tej kasy nie daja

-- 19 lip 2012, 16:25 --

Moi rodzice swieci nie byli - zawsze sie wpierdalali zbyt gleboko w moje zycie

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez depresyjny86 19 lip 2012, 17:43
Jesuuuuu On nadal nie rozumie...
Nic Ci się nie należy w życiu ot tak.Rodziców zostaw w spokoju - dali Ci kasę abyś mógł być na studiach,to oni przez ponad 20 lat płacili na Ciebie,na żarcie,picie - na wszystko co związane z Tobą.Gdyby nie oni nie byłoby Ciebie tutaj.Nic Ci się nie należy ot tak.Na wszystko musisz zarobić.Jeszcze tego by brakowało żeby teraz rodzice samochód Ci kupowali........
:)

przez Lukrecja. 19 lip 2012, 17:50
Ja jednak nie rozumiem takiego mowienia, ze rodzice daja jesc i mam byc za to wdzieczna. Mogli dzieci nie robic jak maja z tym problem.
Lukrecja.

przez linka 19 lip 2012, 17:50
Ale jezeli mowia ze mnie kochaja to dlaczego oni tej kasy nie daja

A od kiedy to miłość wyraża się w pieniądzach?? :shock: :shock: :shock:

Moi rodzice swieci nie byli - zawsze sie wpierdalali zbyt gleboko w moje zycie

Hańba im, jak śmieli finansować cię i jeszcze ingerować w twoje życie......

Poza tym zawsze mi mowili, ze mnie utrzymuja tylko po to ,abym ja na przyszlosc im sie odwdzieczyl

I tak oto dochodzimy do sedna........ "musicie mi dawać to co chcę i jak długo chcę bo inaczej zgnijecie w domu starców a ode mnie nie dostaniecie nic" smutne to i przykre...... rodzicom za to, że cię wychowali i utrzymywali należy się szacunek - nie wydaje ci się?

ajajaj89, mówisz, że życie mi da popalić, no właśnie widzisz ja już dawno jestem po takiej szkole życia jaką ty dopiero poznasz, mi nikt nic nie daje i nie dawał, pracuję, utrzymuję się z własnych zarobków, nawet gdy mieszkałam w domu i utrzymywali mnie rodzice od 18 roku życia zapierdzielałam w wakacje do pracy jeśli chciałam mieć kasę na swoje widzi-mi-się, nic mi się za darmo nie należy, nie tupię nóżką i nie mażę się jak rozpieszczony sześciolatek - dzięki temu oszczędzam sobie rozczarowań, frustracji i niezadowolenia :smile:

-- Cz lip 19, 2012 4:51 pm --

Lukrecja., nie chodzi o jedzenie, tylko o bzdetne roszczenia ze strony dorosłego, nic nie robiącego synka który swoje pieniążki chowa w banku a mam i tata mają go utrzymywać i kupować mu to i tamto.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 19 lip 2012, 17:56
Robotę niech znajdzie.....i zarabia.
:)

przez ajajaj89 19 lip 2012, 18:41
Zaraz, zaraz... Ja nie mam kasy, bo studiowalem. A nie opierdalalem się

W sumie wychodzi szydlo z worka, linka - sama piszesz ze rodzice cie mieli gleboko w d===

Widzisz,sa tez tacy rodzice, ktorzy dziela sie z dziecmi swoim dobytkiem, Ale to nie wszystko. Warto miec tez dobre relacje z rodzicami na poziomie psycnicznym, a te byly u mnie srednie, chociaz nie najgorsze.

Rozumiem, ze twoi rodzice mieli cie gdzies, i jak tu opisuję swoich rodzicow to wydaje sie tobie iz jestem niewdziecznikiem itd Ale uwierz mi ze kasa to nie wszystko... Wspolczuje tobie twojej przeszlosci/

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez linka 19 lip 2012, 18:49
ajajaj89, wiesz co jak Ty studiowałeś skoro nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz, widzisz u mnie w rodzinie nikt nigdy nie utożsamiał miłości z pieniędzmi więc fakt, że nikt mi pieniędzy nie dawał nie znaczy, że miał mnie w dupie i nie kochał. Szkoda mi ciebie, że tak myślisz, ale tak cię wychowano.....
Sam sbie zaprzeczasz, najpierw płaczesz, że rodzice źli, że be że to, że tamto, że musisz mieć kasę a oni nie chcą ci dawać a nagle wypalasz z czymś takim:
Ale uwierz mi ze kasa to nie wszystko

Moi rodzice dzielili się ze mną wieloma rzeczami, ale nie pieniędzmi bo ich aż tyle nie było. Tylko, że ja nie płakałam z tego powodu - nauczyli mnie pracować, zarabiać na siebie, przygotowali do samodzielnego życia - czegoś czego jeszcze dłuugo nie doświadczysz.

Nie musisz mi współczuć.... choć pewnie, gdybyś Ty musiał pracować w wakacje na swoje wydatki byłby to koniec świata ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg