Powrót do rodziców - Fuck

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez ajajaj89 21 lip 2012, 13:13
Szczerze mowiac - to w realu nie spotkalem takich pojebow jak was. Dowidzenia.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Candy14 21 lip 2012, 13:15
Oj dziecko sie obrazilo :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 21 lip 2012, 13:22
ajajaj89 napisał(a):Szczerze mowiac - to w realu nie spotkalem takich pojebow jak was. Dowidzenia.

ja też nie spotkałem w realu takich ludzi jak ty :mrgreen:
też jestem pasożytem ale dumny z tego nie jestem i się nie domagam niczego więcej i tak za dużo dostaje.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 21 lip 2012, 13:26
Dzieciaku,dorośnij :roll:
:)

przez Siding Spring 21 lip 2012, 19:00
ajajaj no mysle ze wyrazilem sie dosyc jasno. Po prostu popierdolilo Ci sie w glowie po lekach. :P. Gdybys bral cos innego to nie mialbym zastrzezen ale paroksetyna? Wszystko mozliwe. Zdemotywowala Tobie normalne zycie i nastawianie a w zamian masz wymagania, ze tak powiem malo "rozsadne". Ale wiesz moge sie mylic. Po prostu szukalem powodu czemu piszesz tak a nie inaczej. No i zeby nie rzucac slow na wiatr to troche mam doswiadczenia z tym specyfikiem;p

przez linka 21 lip 2012, 19:06
ajajaj89 napisał(a):Szczerze mowiac - to w realu nie spotkalem takich pojebow jak was. Dowidzenia.

To mnie nie dziwi, bo takie pojeby jak my, trzymają się zwykle z daleka od takich indywiduów jak ty :D
Miałeś swoją ekipę ludzi którzy także żyli cieplutko w kokonie, nie nauczono cię jak wygląda prawdziwe życie dlatego będziesz wiecznie sfrustrowany i niezadowolony. Radziłabym znaleźć dobrego terapeutę.
Ps. to "wyjście na swoje" za szybko nie nastąpi, bo z tego co wiem młodzi lekarze, dopiero po studiach nie zarabiają zbyt wiele .........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg