Zagubiona w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Zagubiona w związku

przez Psychotropka`89 17 lip 2012, 10:09
Dziękuję cudak.
Też to był mój główny argument. Jesteśmy razem tyle czasu, znamy się na wylot, zaręczyny były, dodatkowo to był mój pierwszy mężczyzna, też dużo dobrego mu zawdzięczam <złego chyba więcej ale już dawno mu wybaczyłam i nie rozpamiętuję>.
Musisz się jednak zastanowić racjonalnie nad jednym... Skoro teraz, po 5 latach się spinacie, brakuje zaufania, jest dużo żalu,to co będzie za kolejne 5? Jestem realistką i nie wierzę w cudowne metamorfozy. Może po prostu Wam przeszło, a jedyne co pozostało to przyzwyczajenie i toksyczna obawa przed samotnością, nieznanym?

-- 04 cze 2013, 15:23 --

[quote="Psychotropka`89"]Według mnie ten związek nie jest zdrowy.
"Zasłużyć" na poznanie rodziny? 5 lat? No bez przesady. Co to ma być, nagroda? Pff. Zgodzę się z przedmówczynią, że chłopak pewnie się czegoś wstydzi. Albo Ciebie, albo coś w jego rodzinie jest nie tak. Ale po 5 latach bycia razem, uważam, że powinnaś wiedzieć lub przynajmniej domyślać się o co w tym chodzi, jaka jest przyczyna.
Ja nie uważam, żeby pójście na piwo po kryjomu była zbrodnią, on zrobił świństwo, nie toleruję takiego zachowania <a jestem na tym punkcie przeczulona, bo sama miałam dość podobną sytuację>.
A co do strachu przed zmianami, samotnością, to jest naturalne.

-- 04 cze 2013, 15:24 --

[quote="Psychotropka`89"]Dziękuję cudak.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Sortuj wg