Zakochać się w przyjaciółce...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez depresyjny86 25 lip 2012, 13:44
Bo tak zazwyczaj jest,że większe szanse u kobiet mają Ci którzy są twardzi,obojętni na to co dzieje się u danej kobiety,mniej angażujący się w jej sprawy,mniej angażujący się emocjonalnie w daną relację....Może po prostu Ci zatroskani,angażujący się,okazujący wsparcie są mniej hmm pociągający?
:)

przez bittersweet 25 lip 2012, 13:50
człowiek nerwica, jeśli tak jest, to już znasz "sposób na kobiety" ;)
A na serio być może macho i twardziele są bardziej pociągający - ale na krótko. Bo brak zaangażowania, obojętność, to nie jest baza do budowania trwałego związku 8)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez depresyjny86 25 lip 2012, 16:07
OMG,przepraszam, przez pomyłkę i chyba z głodu przeczytałem "sposób na kotlety" :mrgreen: ;)

No zgadzam się,że brak zaangażowania,obojętność to nie baza do budowania czegoś trwałego,ale bardziej wiesz chodzi mi o....o taką obojętność i brak zaangażowania emocjonalnego ee podczas poznawania się...dzięki temu facet jest bardziej pociągający...a owe zaangażowanie,brak obojętności i inne cechy może pokazać już póżniej - kiedy kobieta na niego,że tak powiem "leci"(wiem,znowu użyłem głupiego określenia,ale....no nic mi do głowy innego nie przychodziło).
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 25 lip 2012, 18:42
człowiek nerwica napisał(a):OMG,przepraszam, przez pomyłkę i chyba z głodu przeczytałem "sposób na kotlety" :mrgreen: ;)

Głodnemu kotlety na myśli :mrgreen:
No zgadzam się,że brak zaangażowania,obojętność to nie baza do budowania czegoś trwałego,ale bardziej wiesz chodzi mi o....o taką obojętność i brak zaangażowania emocjonalnego ee podczas poznawania się...dzięki temu facet jest bardziej pociągający...a owe zaangażowanie,brak obojętności i inne cechy może pokazać już póżniej - kiedy kobieta na niego,że tak powiem "leci"(wiem,znowu użyłem głupiego określenia,ale....no nic mi do głowy innego nie przychodziło).

Milczący twardziel to ani chibi jakiś steorotyp mężczyzny w naszej kulturze... oczywiście pod ta maską ma się kryć dobre serce i latynoski temperament ;) :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez be_strong 25 lip 2012, 20:55
jestempiotr..

oglądałeś pingwiny z madagaskaru? a konkretniej madagaskar hmm.. 1 lub 2 .. nie pamiętam..
jest tam taka moja ulubiona scena ;) jak Moris mówi to żyrafy, która to już jest w umieralni i czeka na śmierć..
żyraf zakochany jest w swojej przyjaciółce glorii
hmm.. a z resztą.. nie czytałam co prawda regulaminu, ale linka chyba wolno wstawić?

polecam :)

http://www.youtube.com/watch?v=NMcAA19W ... re=related

" Mała, polubiłem Cię " ;)
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

Sortuj wg