gnebiace esemesy ex zony

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

gnebiace esemesy ex zony

przez Candy14 23 cze 2012, 17:23
Marcin dlaczego sie rozstaliscie?
Jezeli chodzi o jej zachowanie to nie ma czego diagnozowac...zapewne ma teraz faze wscieklosci...raczej normalne u porzuconej kobiety.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

gnebiace esemesy ex zony

przez Gods Top 10 23 cze 2012, 17:51
Marcin.O, nie jestem specjalista, dlatego to co napisze tutaj moze nie byc trafne do Twojej sytuacji.
Mysle, ze zachowanie Twojej bylej zony, ktore tutaj opisałes może wskazywac na jej bardzo niskie poczucie wartosci. I byc moze dlatego dla niej wiekszym priorytetem jest wydawanie pieniedzy na siebie niz oplacenie czynszu. Podobnie szefowanie wlasnej firmie i dazenie "po trupach do celu" moze potwierdzac te hipoteze. Czy cos poza tym? To powinien ocenic specjalista.

Wg mnie powinienes jednak zglosic na policje stalking, tak jak radzi Amon_Rah. Mysle, ze nie powinienes unikac tego z obawy o utrate kontaktu z dziecmi, a wlasnie z troski o nie! Skoro Ty i Twoja obecna partnerka (ludzie dorosli) macie problemy z Twoja była zona, to jak jej zachowanie moze wplywac na Wasze kilkuletnie dzieci? :?
Co prawda w sytuacji, jaka masz (sam napisałes nie masz jeszcze warunkow na mieszkanie z dziecmi) mozesz nie miec duzych szans na przyznanie pelni praw rodzicielskich, jednak jest bardzo prawdopodobne, ze Wasze dzieci już teraz cierpia ze wzgledu na zachowanie swojej matki (a jesli cierpia, to odcisnie swoje pietno na ich psychice, a co za tym idzie na dalszym zyciu).

Nie wiem jakie sa procedury w UK, ale w Polsce w takim wypadku raczej funkcjonuje "przyspieszony" tryb rozwiazywania takich spraw - własnie z uwagi na dobro dzieci. Porozmawiaj ze swoja prawnik jak tego typu procedury wygladaja w UK.

Co do zdiagnozowania przypadku... W Polsce w takiej sytuacji sad powołuje bieglego jako bezstronnego znawce tematu w sadzonej sprawie. I wyniki jego ekspertyzy sa najbardziej miarodajne (bo z definicji obiektywne) dla sadu. A jak jest w UK? Na to pytanie najpredzej odpowie Ci Twoja prawnik.
Tak wiec nawet, gdyby jakis psycholog (ktorych na forum jest niewielu) zechcial zdiagnozowac przypadek Twojej zony, to dla sadu nie bedzie to opinia bezstronna.

Natomiast jesli oczekujesz diagnozy po to, by wiedziec jak z nia postepowac - walcz o dzieci i odetnij sie od niej na zawsze! A im szybciej wygrasz, tym mniej Twoja byla zona zdoła zniszczyc. :roll:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

gnebiace esemesy ex zony

przez *Wiola* 23 cze 2012, 20:10
Candy14 napisał(a):Jezeli chodzi o jej zachowanie to nie ma czego diagnozowac...zapewne ma teraz faze wscieklosci...raczej normalne u porzuconej kobiety.

Proszę Cię? To jest normalne zachowanie?? :shock: W życiu bym się nie poniżyła do wyzywania byłego, jego laski czy rodziny.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

gnebiace esemesy ex zony

przez uzytkownik 23 cze 2012, 20:17
*Wiola* napisał(a):
Candy14 napisał(a):Jezeli chodzi o jej zachowanie to nie ma czego diagnozowac...zapewne ma teraz faze wscieklosci...raczej normalne u porzuconej kobiety.

Proszę Cię? To jest normalne zachowanie?? :shock: W życiu bym się nie poniżyła do wyzywania byłego, jego laski czy rodziny.

A przeżyłaś podobną sytuację?
Afekt potrafi zmienić człowieka niesamowicie...
uzytkownik

gnebiace esemesy ex zony

przez dogomaniaczka 23 cze 2012, 20:18
a skąd wiecie co lub kto był powodem rozstania? może to facet jest porzucony..albo żona zawiniła..

gnebiace esemesy ex zony

przez bsn 23 cze 2012, 20:19
Może kupno nowego telefonu - jeden do normalnych kontaktów, drugi tylko dla ex...
A takie gnębienie to stalking (jak już ktoś pisał). Od niedawna jest w Polsce karalne, możesz zgłosić sprawę na Policję. To będzie mocny argument jeżeli była żona będzie chciała odebrać Ci dzieci.
F32
bsn

gnebiace esemesy ex zony

przez *Wiola* 23 cze 2012, 20:19
uzytkownik, Przeżyłam, Jestem sporo lat po rozwodzie i żyję z byłym w bardzo dobrych stosunkach. Bywamy u siebie nawzajem, odwiedzamy się itp. Nawet z jego żoną jestem zakolegowana. ;)
Moderator

gnebiace esemesy ex zony

przez Marcin.O 23 cze 2012, 20:31
Candy14 napisał(a):Marcin dlaczego sie rozstaliscie?
Jezeli chodzi o jej zachowanie to nie ma czego diagnozowac...zapewne ma teraz faze wscieklosci...raczej normalne u porzuconej kobiety.

Ja bardzo długo przed naszym rozstaniem chciałem ja już zostawić,bardzo mnie denerwowaly dwie rzeczy u niej, wydawanie pieniędzy (ona żyła chwila a często zapomniała o pierwszo rzędnych wydatkach) a droga rzecz to obgadywanie ludzi i właśnie niszczenie ich w sposób podały-robiła to bez zachamowan,czesto w towarzystwie. oddzielalem sie od niej żebym nie musiał słuchać tych bzdur. Czesto ona w towarzystwie potrafiła wypomniec mi jakaś małżeńska nasza awanturę i zgłosić mnie Przy wszystkich,ona czuła się dumna. Ja niestety nie jestem typem faceta,żeby oblawiac się tym samym,więc uciekalem od problemu. Wiem,ze w związku wina nie leży po jednej i drogiej stronie,u mnie słaba strona było to,ze chciałem z kimś porozmawiać,wyglądać się, nie miałem tu takich znajomych więc szukałem słuchaczy w internecie. Wiolka nazywała to zdrada, co za tym idzie miała następny powód do obgadywania mnie i tak praktycznie cały związek.dusilem się w tym związku, byłem soba, jedynie co się usmiechalem to do dzieci, nie chciałem żeby wyczuli,ze coś ze mną nie tak. To mnie najbardziej zniechecalo,ze ona chodziła dumnie w nowych ciuszkach butach po fryzjerrach dumnie i pewnie. A mnie szlak trafiał kiedy pomyślałem o tym ze niedługo trzeba płacić za mieszkanie a branie pieniędzy , dodam jeszcze,ze ja jako spawacz przynosilem do domu £500 tygodniowo a opłaty za mieszkanie to £600 miesięcznie. Całe 5 lat ja o nią dbalem,kiedy się rozeszlismy,wystarczyło 3 miesiące, żeby ona straciła dom a co za tym idzie dobro i poczucie bezpieczeństwa moich dzieci. Więc w tym wszystkim chciałbym właśnie się dowiedzieć czy jej zachowanie można jakoś klasyfikowac-nazwać po fachowemu,czy to tylko taki człowiek.

gnebiace esemesy ex zony

przez *Monika* 23 cze 2012, 20:31
*Wiola*, Zawsze podziwiałam tak dojrzałą postawę Wiolciu u kobiet, które potrafią pokazać klasę.
Ty jesteś taką kobietą moje słońce :*
Obrazek
Główny Moderator

gnebiace esemesy ex zony

przez uzytkownik 23 cze 2012, 20:33
Zgłoś stalking. Szkoda Ciebie chłopie.
uzytkownik

gnebiace esemesy ex zony

przez *Wiola* 23 cze 2012, 20:37
*Monika*, :oops: :*

Marcin.O, Nikt tutaj nie postawi diagnozy Twojej żonie, po tych kilkunastu zdaniach , które o niej napisałeś. Jeśli coś z nią jest nie tak, myślę ,że podczas rozprawy w sądzie to wypłynie i sędzia skieruję ją do psychologa, celem zasięgnięcia opinii.
Moderator

gnebiace esemesy ex zony

przez Marcin.O 23 cze 2012, 22:59
*Wiola* napisał(a):*Monika*, :oops: :*

Marcin.O, Nikt tutaj nie postawi diagnozy Twojej żonie, po tych kilkunastu zdaniach , które o niej napisałeś. Jeśli coś z nią jest nie tak, myślę ,że podczas rozprawy w sądzie to wypłynie i sędzia skieruję ją do psychologa, celem zasięgnięcia opinii.

Ja zdaje sobie z tego sprawę, wiem tez,ze esemesy moglby pokazać co ona naprawdę soba reprezentuje, nie chce tu ich wstawiać bo polowe z nich trzebaby było ocenzurowac,Wie niczego się nie dowiecie

gnebiace esemesy ex zony

przez Candy14 24 cze 2012, 14:32
*Wiola*, ja tez kibicuje kazdej nowej milosci mojego eksa z nadzieja , ze ktoras go zabierze do siebie ;) Obecnie mieszkamy razem i w tej chwili nie moge narzekac ale przez pierwsze dwa lata po rozwodzie robil mi pieklo podobne do zony autora tematu. Staralam sie zrozumiec jego motywy dlatego wydaje mi sie, ze zlosc po rozstaniu jest normalna
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

gnebiace esemesy ex zony

przez Marcin.O 24 cze 2012, 15:33
Candy14 napisał(a):*Wiola*, ja tez kibicuje kazdej nowej milosci mojego eksa z nadzieja , ze ktoras go zabierze do siebie ;) Obecnie mieszkamy razem i w tej chwili nie moge narzekac ale przez pierwsze dwa lata po rozwodzie robil mi pieklo podobne do zony autora tematu. Staralam sie zrozumiec jego motywy dlatego wydaje mi sie, ze zlosc po rozstaniu jest normalna

Ja rozumiem,ze ludzie sie zloszcza, tylko w tej sprawie nie chodzi tylko o zlosc, moja ex za wszelka cene probuje mnie zniszczyc, dzis w esemesia napisala mi tak: "ja zrobie wszystko abys zginol, postaram sie zeby wszyscy znajomi wiedzieli o tobie prawde" chcialbym podkreslic,ze ona bardzo wyolbrzymia sytuacje, stara sie opisywac problemy z bardzo klamliwymi szczegolami, opisuje to w ten sposob, ze przekona ciebie, ze "czarne to jest biale" ona mnie tym meczy jak i wlasnie innych, Wioletta ludzi dzieli na kategorje, z ktorymi moze porozmawiac i ktorzy jej nie sluchaja, a tym ktorzy jej nie sluchaja potrafi tak obgadac ta osobe do innych,ze karzdy jej uwierzy. Ona tego nie robi tylko ze mna, kto otworzyl w pore oczy to sie mogl dowiedziec jak blisko byl pograzony w jej swiecie.Ja mialem zamydlone oczy przez prawie 5 lat trzymaly nas razem jeszcze dzieci, ona do tej pory wykorzystuje je aby mi wiechac na ambicje i ruszyc serce, bo ona wie,ze ja za dziecmi wskocze w ogien.przyklad: od niedzieli do srody jest jej kolej opiekowac sie dziecmi, jak juz wczesniej pisalem ona bedzie wyzucona z domu z powodu nie placenia za czynsz, podkresle rowniez, ze ona ma tu brata,kozynke,siostre i matke, ja niestety nie mam nikogo w uk. napisala mi takiego esemesa:" I co? wiesz teraz, ze nie mam jak sie opiekowac dziecmi,ze beda u obcych dla nich ludzi,wlasciwie znaja ich,ale to tylko znajomi-zadna rodzina, Magda i Rafal (podpowiem,ze Wioletta z Magda znaja sie z pl od piaskownicy) I jako ojca nie rusza cie to? Gdybym tylko sie ja dowiedziala,ze ty nie mozesz sie nimi zajac, napewno bym nie pozwolila, zeby ktos kto nie jest ich rodzina,ktos obcy sie nimi zajmowal,zabralabym ich do siebie.Widzisz jaka jest miedzy nami roznica?Jakim ojcem jestes?Jak cie twoje dzieci obchodza?" zaznacze rowniez, ze ona nie zapytala sie mnie, czy moge sie nimi zajac, ale wlasnie takimi esemesami chciala abym ja sam sie zaoferowal. Szczerze mowiac juz jej rodzina ma jej dosc, oni zajmuja sie dziecmi jak naprawde musza, a nie z winy mati, bo to ona doprowadzila do straty mieszkani.

-- 24 cze 2012, 17:07 --

Esemes od mojej ex do mojej dziewczyny: (w tym czasie bylem w pracy jestem kierowco pizzy od 17 do 23) Ja nie chce, zeby moja zona wiedziala,ze ja pracuje bo mialbym problemy,wiec Madzia powiedziala jej,ze jestem u jej znajomych-pomagam przy przeprowadce. Podpowiem, ze Wiolka umawiala sie z Madzia aby Madzia dala jej rzeczy dzieci ktore zostawily u mnie po ostatnim pobycie.Powiem tez ,ze te esemesy Madzia pisala po moim powrocie z pracy.
Wioletta:
Fajny bajer z ta pomoca, napewno w nocy wiele im napomaga, tylko na takie klamstewko was stac? A moze i ty to kupilas? Magda jak masz watpliwosci i chcesz pogadac to znasz moj numer, mozesz wiele ciekawostek sie dowiedziec, znasz juz jego troche i napewno juz wiesz ze mowi prawde jak sie pomyli. Kazdy z mojej rodziny i nie tylko mowi ze szkoda im ciebie, ja od siebie dodam tylko tyle nie badz tak glupia i naiwna jak ja bylam.

Magda:
Uwazasz,ze to ze sie rozstaliscie to tylko jego wina?

Wioletta: (stek klamstw)
W wiekszosci napewno, Monika z ktora mnie zdradzal tez takie miala podejscie, po wszystkim przyznala mi racje. Zrozumiala ze wszystko co jej nawkrecal o mnie bylo tylko klamstwem, ja tez zrozumialam wszystko po czasie ze o Kasce, matce Marcela to byly klamstwa. Mialam okazje z nia porozmawiac niestety zaluje ze nie zrobilam tego zanim sie z nim zdecydowalam byc i urodzic mu dzieci. MAGDA JA WALCZYLAM O TEN ZWIAZEK JAK NIKT, zrezygnowalam z wszystkiego co bylo wazne dla naszego zwiazku dla marcina niestety on tego nie potrafil docenic nie byl poprostu wart.

Magda:
Dawno rozmawialas z kaska?ja nawet nie wiem jak ona sie nazywa,z tego co wiem to z monika nie trwalo za dlugo ale z czyjej winy nie wiem

Wioletta: (w tym esemesie Wioletta juz zaczyna najezdzac na mojego brata ktory wywalczyl dziecko sondowo) (i wiecej klamst)
Wiesz powiem ci tylko jedno, niestety wiele rzeczy co powiem sprawdza sie, ja nikomu tez nie wierzylam Olga matka Piotrusia Pawla syna sklucila sie z nami bo powiedzialam jej prawde o Pawle, teraz dziewczyna jest sama bez dziecka w polsce bo pawel jego porwal a ona nie ma wizy by wjechac do anglii, z kaska rozmawialam jak Nelcia miala dwa tygodnie i przylapalam marcina na zdradzie powiedziala mi ze jest klamca i zebym naprawde uwazala, mialam nadzieje ze marcina wiezienie zmienilo i dlatego dalam mu szanse. A z Monika nie trfalo dlugo bo ja wyrolowal na kase, naciagnol a ze wiecej nie mogl od niej ciagnac bo sama nie miala to ja zostawil, ale nie tak naprawde, bo jak on byl w southampton to wlamali mu sie na jego komputer i czytali wszystkie rozmowy z ta ksenia co rozmawial.

Wioletta ciag dalszy:
zreszta zapewne teraz tez cie oklamuje ze nie bedzie pracowal bo che unikac placenia alimentow, powiem ci jedno nigdy to sie nie zmieni przez 5 lat malzenstwa nigdy nie mialam stabilizacji finansowej z nim, ciagle zucal prace albo zostawal wywalony. Zreszta sama pomysl racjonalnie jaki on jest ojciec.
(ja nie place dla niej alimentow poniewaz wiem, ze pieniadze przepadna, tak jak juz wczesniej tlumaczylem)

Magda:
A mozesz wkoncu sie pogodzic,ze marcin ma swoje zycie nie zwiazane z toba oprocz dzieci,ja sie w to nie mieszam co ustalacie miedzy soba,ja chce poprostu spokojnie zyc ja mam swoje poukladane zycie z marcinem,ty mialas swoja szanse,nie udalo sie,wiec nie rozumiem dlaczego kopiesz pod nim dolki.

Wioleta:
Pogodzilam sie dawno temu z tym, na szczescie mnie juz to nie dotyczy. Szkoda mi tylko ciebie i zauwaz ze odpowiadalam tylko na twoje pytania. Powodzenia

Ja do wioletty: (zaznacze ze przy calej konwersacji Wioletty z Magda ja bylem tak tylko gralismy,zeby miec wiecej dowodow w sadzie)
Powiedz czy ty nie mozesz wytrzymac jak komus lepiej sie powodzi od Ciebie? Czy ty przestaniesz ta jadaczka klepac? Jak chcesz to i ja moge opinie Ci zepsuc wysylajac majla do twoich znajomyc, twojej sex rozmowy na badoo (to bylo pol roku przed naszym rozstaniem) Czy ty sadziszm,ze Madzia bedzie sie znizac do twojego poziomu I rozmawiac o tym co ja nie interesuje? Ku twemu zaskoczeniu ona jest 1000x inteligetniejsza od Ciebie i to co do niej napisalas, odwraca sie tylko przeciwko tobie,Jak nie wiesz skim masz do czynienia to nie pisz a ona zadawala Ci tylko pytania abym mogl potwierdzic twoja ulomnosc.Oczywiscie stosownie je wykorzystam. A niczym Madzie nie zaskoczylas.

Ten esemes Wiolette troszke zbulwersowal i sie zagotowala,napisala tak:
Ja sie pi@@@@@@lam na Badoo a ty Kur@@les sie zywo, ze wszystkim co na dzewo nie ucieka,zreszta nie ma obcji bym przebila ciebie i cala twoja rodzine,Matka burdel mama i sprzedaje sie kazdemu kto choc troche smierdzi kasa,obaj synowie alfonsy, meskie ku@wy,hehehhe, Madzia gdyby grzeszyla inteligecja,to by z takim przegrancem jakim jestes nie byla (podkresle ze Magda skonczylo prawo w pl) Z reszta pasujecie do siebieoboje w sumie macie iq rowne 0. zazdroscic, ze nie mozesz zyc jak ja bo jestes zmuszony by twoja sponsorka cie utrymywala,patrzac na jej urode,pryszczata morde (Madzia ma problemy z alergia skorna) i wiesniacki styl ubierania.Milego...

To sa jeden z nielicznych przykladow esemesowych

-- 24 cze 2012, 17:09 --

*Monika*
Wybralem te esemesy ktore jeszcze moge pokazac wam wszystkim...

Sortuj wg