Mieliście kiedyś podobną sytuację?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Figlid 11 cze 2012, 19:21
Zaszła taka sytuacja. Miałam kilku przyjaciółek, w sumie koleżanek. Po przyjściu do gimnazjum kontakt z połową się urwał [i dobrze. Wyszedł 1 plastik i 1 emo xd]. Teraz tkwię z resztą w jakimś chorym związku na zasadzie 'Bo nie wypada', przy czym po zachowaniu widać, że im się to nie podoba. Najbardziej denerwujące jest czepianie się rzeczy, które sami ktoś robi. Nie wiem czemu nikt tego nie skończy, ja mam inną taktykę [na razie działała]. Są oczywiście inne osoby, ale skupiam się na tym. Teraz jest EURO i rosną nagle wielcy patrioci i fani... I nie da się normalnie rozmawiać. Czy ktoś z was ma podobną sytuację i co z tym faktem robicie?
F84.5
A "wyjdź do ludzi" to strasznie tępa i bezużyteczna rada. Dla kogoś kto nigdy nie był osobą towarzyską jest to stwierdzenie równie jasne i proste co budowa czołgu T-34.

przez Candy14 11 cze 2012, 19:39
Nie potrafie sie odniesc bo nie rozumiem o co chodzi? Jaki jest problem?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez derLogan 11 cze 2012, 19:48
Przepisz na nowo...
derLogan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg