Przemoc w rodzince czyli matka i córka

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Stylow 03 cze 2012, 18:44
Problem jest mianowicie taki - posiadam siostrę cioteczną, 12letnią. Matka tejże ma depresje/nerwice. Tak czy siak leczy się od paru lat, farmakologicznie i terapeutycznie. Dziś dowiedziałam się od zapłakanej siodtry, że mama prosto mówiąc znęca się nad nią. Psychicznie i fizycznie.
Jestem przerażona i nie wiem co zrobić. Moje pytanie jest takie co mogę z tym fantem zrobić.
Ciotka jest niezrównoważona psychicznie co większość wie.
Ostatnio edytowano 03 cze 2012, 18:46 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniono dział
Stylow

przez kafka 05 cze 2012, 15:35
A ojciec?
kafka

przez Marsal2 05 cze 2012, 15:49
Villain, nie znam się na tych wszystkich określeniach jak chodzi o członków rodziny więc jak walnę gafę to się nie śmiej. Trzeba to zgłosić odpowiednim organom (najlepiej policja, powinni sami zgłosić to innym instytucją jak uznają to za konieczne). Powiedz swoim rodzicom, albo komuś innemu żeby to zgłosił, bo nie sądzę, że potraktowaliby poważnie zgłoszenie dziecka, chociaż powinni.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 05 cze 2012, 16:46
Villain, one sa tylko we dwie? Nikt wiecej z nimi nie mieszka?
Moze tu warto zastukac ? http://www.kopd.pl/
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Stylow 05 cze 2012, 17:08
kafka, Candy14, ojciec jest ale z regułt na 'ogarnij się Aniu' się kończy. Nie wiem jak to jest. Nigdy przy tym nie byłam.
Stylow

Sortuj wg