błagam chłopaka, żeby mnie nie zostawiał

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez bettie 01 cze 2012, 20:09
Candy14 napisał(a):
bo nie znacie jej byłego

Ty rowniez prawda?

Tak i co w związku z tym? Czy w jakikolwiek sposób go oceniam, mimo że go nie znam?

przez Candy14 01 cze 2012, 20:12
Tak i co w związku z tym?

W zwiazku z tym to, ze mozemy sie odniesc JEDYNIE do tego co przeczytamy na forum i co autorka na swoj subiektywny sposob zechciala nam przekazac i wyrazic opinie taka jaka nam sie wydaje sluszna. To ona wie jak bylo i wyciagnie z tego co piszemy to co zechce
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez bettie 01 cze 2012, 20:15
Candy14 napisał(a):
Tak i co w związku z tym?

W zwiazku z tym to, ze mozemy sie odniesc JEDYNIE do tego co przeczytamy na forum i co autorka na swoj subiektywny sposob zechciala nam przekazac i wyrazic opinie taka jaka nam sie wydaje sluszna. To ona wie jak bylo i wyciagnie z tego co piszemy to co zechce

I nie neguję tego. Napisałam jak ja to widzę i również mam do tego prawo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 01 cze 2012, 20:18
bettie, jak najbardziej masz prawo do wlasnej opinii :) tylko wstrzymaj sie z krytyka opinii innych..wystarczy napisac autorce swoje zdanie.. odsylam do mojego podpisu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez misia86 02 cze 2012, 11:54
Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie, za rady. Nie odzywałam się, nie pisałam, bo nie wiedziałam co napisać. Po prostu czytam Wasze wypowiedzi i rozmyślam. Mogę jedynie napisać, że moje nerwy trochę się uspokoiły.

przez babydoll 02 cze 2012, 16:59
Musisz sobie jakoś sama przetłumaczyć, że nie ma co go "błagać", bo nie zrobiłaś nic złego. Jakbyś go zdradziła, błaganie o kolejną szansę miałoby sens. Wiesz to. Wiem, że to trudne, ale w tym momencie musisz pomyśleć o sobie. Dobrze by było, gdybyś zaczęła chodzić na jakąś terapię. Pomogłoby Ci to uwierzyć w siebie, zobaczyć pewne rzeczy z innej perspektywy. Mi psychoterapeutka bardzo pomaga, jak czegoś nie wiem, albo mam wątpliwości, to rozmawiam o tym z nią i jako spec od ludzkich zachowań otwiera mi oczy na pewne sprawy. Dzięki niej umiem olać tych, których olać należy i walczyć o tych, o których warto.
Czas to naprawdę dobry lekarz.

przez xMetamfetaminax 03 cze 2012, 11:52
misia86,Kochana ! Oby tak dalej :) Oby się wszystko ułożyło u Ciebie w życiu :)
"A ja nie chciałabym tak po prostu, po prostu przeminąć..."

Sortuj wg