Problem mojej mamy

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem mojej mamy

przez anussc 18 maja 2012, 03:29
No co do egzorcysty to mama była już na samym poczatku no i on mówił żeby się modlić i że nie jest to opętanie , poprostu jest potrzeba leczenia się u psychiatry

Problem mojej mamy

przez *Wiola* 18 maja 2012, 03:36
rafka, vifi, Matko, co Wy za głupoty wypisujecie, chciałam przypomnieć że mamy już XXI wiek :evil:
Moderator

Problem mojej mamy

przez tahela 18 maja 2012, 03:47
*Wiola*,
to samo pomyślałam ech :silence:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem mojej mamy

przez rafka 18 maja 2012, 12:06
hm...piszesz, że mama pytała się księdza. Nie każdy ksiądz jest egzorcystą.
*Wiola* bez znaczenia który mamy wiek. To tak zabrzmiało jakbyś mówiła: - że to jakieś zabobony.
A myślisz, że diabeł w XXI nie działa. Tym bardziej.
Osobiście nie wykluczam takich rzeczy dlatego, że są takie przypadki. Sama byłam świadkiem tego.
Pewnych rzeczy/ zjawisk nie da się wytłumaczyć psychologią.
Ludzie bawią się w dziwne rzeczy typu wróżki, tarot, wahadełka itp. a później dziwią się, że ktoś ich nachodzi mają jakieś dziwne odczucia.
Jest też tak że zgłaszają się do egzorcysty osoby które nie są zniewolone/dręczone przez złego i wtedy jest potrzebny leczenie psychiatryczne.
Czasem jest potrzebna pomoc egzorcysty bo pewnych dolegliwości nie da się lekami uleczyć.
Np. jak są nachalne ''myśli samobójcze''.
Myślę, że najlepsze będzie miał w tym rozeznanie odpowiedni ksiądz.
Czy twoja mama oprócz wahadełka jeszcze w coś wchodziła?
Wiesz jak to działa. Człowiek później zaczyna sobie to w przeróżny sposób tłumaczyć:
- Nie to na pewno nie to ja tylko tak dla zabawy. Czyli usprawiedliwianie się.
Czasem to jest takie niepozorne, ale bardzo sprytnie wymyślone.
Czyli zrobić z człowieka psychicznego.

Czy wcześniej miała tendencję do takich zjawisk?
Możesz napisać co te psy mówiły?
czy jeszcze jakieś inne zjawiska były?

-- 18 maja 2012, 13:05 --

Wahadełko:
http://www.youtube.com/watch?v=if9Y0LZ- ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=cWHlrMjI ... ure=relmfu
rafka

Problem mojej mamy

przez *Wiola* 18 maja 2012, 19:39
rafka, Bo to są takie same bzdury jak zabobony, a egzorcysta może i pomoże , ale tylko komuś kto w te bzdury głęboko wierzy.
Moderator

Problem mojej mamy

przez anussc 18 maja 2012, 21:19
No moja mama to dla zabawy robiła a potem sie w to wkreciła no ja na poczatku tez ale szybko przestało mnie to bawić a ona dalej tym wachadełkiem sie bawiła, te psy mówiły do niej żeby do nich przyszła no teraz nie wiem jakie ma głosy bo mi nie mówiła ale na poczatku to była tragedia , mówiła do siebie i wogóle.. Schudła , zaczela wiecej palić , w nocy czasami nie mogla spac otwierała okna bo jej duszno było nie mogla sobie znaleźć miejsca i ciagle chodziła. Jutro jade do niej do szpitala i troche sie boje bo nie wiem jak bedzie, ale trzeba wierzyc ze w końcu sie ułozy i bedzie lepiej

Problem mojej mamy

przez rafka 19 maja 2012, 13:25
Zabobony to jest wierzenie w ''czarne koty'', ''13'', ''guzik od kominiarza'', ''św. Mikołaj jako pajacyk''.

anussc sama napisałaś, że to po tych wróżbach. Twoja mama jednak traktowała to bardzo poważnie jeśli tak się w ciągła. Wiec odpowiedzi musiały być dla niej ważne.
Wahadełko od tak się nie porusza.
Są Książa którzy oleją problem a drudzy jednak potrafią podejść do tego poważnie.
Obserwuj mamę.
Jeśli jej wcale się nie polepszy to lepiej zadzwoń do odpowiedniego księdza.
To wcale nie zabobony. Świat duchowy istnieje.
rafka

Problem mojej mamy

przez vifi 19 maja 2012, 18:42
Kod: Zaznacz cały
No co do egzorcysty to mama była już na samym poczatku no i on mówił żeby się modlić i że nie jest to opętanie , poprostu jest potrzeba leczenia się u psychiatry

Mogłaś od razu napisać. W szpitalu powinni już postawić jej jakąś diagnozę. Chyba masz jakaś możliwość zadzwonić i się dowiedzieć. Jeśli to jest schizofrenia to leczenie może potrwać całe życie. Ale można w miarę normalnie funkcjonować na lekach. Może wypowie się ktoś bardziej ogarnięty, bo ja aż tak się na niej nie znam. Z resztą powinnaś sama znaleźć informacje i tym w internecie.

Problem mojej mamy

przez anussc 20 maja 2012, 23:45
Byłam u mamy wczoraj i dziś w szpitalu takze w porównaniu do środy to jest niebo a ziemia, nie jest jeszcze tak idealnie ale mama z ludzmi rozmawia, nie ucieka, nawet żartuje , rozmawiała ze mną o tym jak sobie radze sama w domu, że bardzo chce z tego wyjść i czuje sie lepiej chociaz po lekach to widać że jest taka pijana, bo to słonia by powaliło , ale mówi do rzeczy , przytyło jej się nawet troche.. No także powoli do przodu

Problem mojej mamy

przez rafka 21 maja 2012, 00:23
a postawili jakąś diagnozę?

Piszesz o sobie że tez miałaś tany depresyjne czy to jest w jakiś sposób związane z twoją mamą.
Czy ona też miała takie stany?
rafka

Problem mojej mamy

przez anussc 26 maja 2012, 15:35
Sprawa wyglada na dzień dzisiejszy tak że jest poprawa aczkolwiek mama nadal jest w szpitalu wraca powoli do siebie, jest to halucynoza alkoholowa bardzo zabawna diagnoza gdyż moja mama nie jest alkoholiczką a ostatni raz piła w sylwestra no ale cóż latami to się może odkładać i z tąd są te głosy

Sortuj wg