Była dziewczyna - związek.. przyzwyczajenie i rozstanie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Była dziewczyna - związek.. przyzwyczajenie i rozstanie

przez andrzej500 13 maja 2012, 17:14
Mala aktualizacja...
Dzisiaj "była dziewczyna" zadzwoniła.. nie wiedziałem co zrobić. Odebrałem. Powiedziała.. ze ma ogromny problem.. z komputerem i inaczej by do mnie nie dzwoniła ale bardzo prosi mnie o pomoc bo nikt inny nie będzie w stanie jej pomóc. Pojechałem. Stwierdziłem ze to dobry pomysł, bo pogadam sobie z nią. Na początku była troszkę niepewna, nic nie mówiła.
Z biegiem czasu.. się rozkręcila... PRZEPROSIŁA MNIE, za jej zachowanie... pogadaliśmy trochę "o nas". Powiedziałem jej, ze jest fajna dziewczyna, ze chetnie bym do niej wrocil.. i poprawil bledy z przeszlosci.. a ona do mnie.. ze "ona nie wie.., ze to nie jest takie latwe". Oczywiscie nie wywieralem presji na niej. Powiedziala, ze fajnie jej sie ze mna czas spędza, że jestem porządnym facetem ale nie jest pewna co do ponownego zejścia się razem. Stwierdziła, że boi się wchodzić drugi raz do tej samej rzeki...

W sumie... ja jestem pewny tego aby do niej wrócić..

Czemu to wszystkie jest takie trudne? :|

Wychodzi na to... że w jej życiu jestem JA oraz "nowy kolega", który kręci się koło niej..
Nie chcę być jej kołem ratunkowym w momencie kiedy jej coś nie wyjdzie.
Chciałbym wrócić do niej, pokazać się z tej dobrej strony.. odbudować więzi które były między nami.

Sortuj wg