Wątek dla tych co mają problem z odnalezieniem miłości

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez tahela 07 maja 2012, 03:01
człowiek nerwica,
bo ja jestem miła jak ktos na to zasługuje, ;)
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez ajajaj89 07 maja 2012, 06:35
cudak napisał(a):ajajaj89,
dla mnie dorosły, samodzielny facet nie mieszka razem z rodzicami, szczególnie toksycznymi. Poznasz jakąś laskę i co, zaprosisz ją na noc do domu rodziców ? To jaskrawy przykład ;) , ale mieszkanie samodzielne da Ci dużo więcej swobody i luzu.
Poza tym wspólne zycie chyba powinienes planowac z osobą płci przeciwnej a nie rodzicami.

DOrosly facet to jedno. A pieniadze to drugie. Co z tego ze 25 letni facet mieszka sam skoro jest na garnuszku rodzicow.

-- 07 maja 2012, 05:39 --

dla mnie dorosły, samodzielny facet nie mieszka razem z rodzicami, szczególnie toksycznymi. Poznasz jakąś laskę i co, zaprosisz ją na noc do domu rodziców ? To jaskrawy przykład ;) , ale mieszkanie samodzielne da Ci dużo więcej swobody i luzu.
Poza tym wspólne zycie chyba powinienes planowac z osobą płci przeciwnej a nie rodzicami.

Pakuje sie w 300 tys zeta w testamencie dla mnie.

A dorosly facet bierze kredyt i nic nie posiada.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 07 maja 2012, 08:50
Pakuje sie w 300 tys zeta w testamencie dla mnie.

A dorosly facet bierze kredyt i nic nie posiada.

Tobie może kredyt by dali bo lekarzem będziesz a dla ludzi takich jak ja bez zawodu i stałej pracy nie da rady, mógłbym co najwyżej pokój wynająć jakbym zaczął pracować. Moi rodzice mają spory dom chyba z 300m2 i mogę mieszkać w tym domu np. na piętrze i ich zbytnio nie odczuwać ale wiadomo najlepiej na swoim żyć. Mieszkałem parę lat na swoim zagranica choć też nie do końca sam, mieszkania są tam b drogie( Londyn) i starczało najwyżej na wynajęcie pokoju w czyimś mieszkaniu o niskim standardzie i kiepskiej dzielnicy bo za kawalerkę to bym 70% pensji musiał dawać.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 07 maja 2012, 10:21
ajaja89. Myślę, że ty bez problemu znalazłbyś dziewczynę i miłość. Jedyną przeszkodą są twoi rodzice. Wybacz ale jak o nich czytam to są jeszcze gorsi od moich. Moi przynajmniej się odpierdolili odemnie i nie utrzymują kontaktu. Doszło do taiej sytuacji (przeprowadzki) że nawet jak bym miał wrócić do rodzinnego miasta to i tak nie miałby u nich łóżka do spania.
Powinieneś się od nich wynieść. Szukać mieszkania w necie i możesz przecież z kimś wynajmować a nie sam i 1000zł płacisz. Jak się uwolnisz od rodziców to będze Ci dużo łatwiej.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez bittersweet 07 maja 2012, 12:55
ajajaj89,
powiem Ci swoje zdanie jako kobieta /ale zaznaczam, że tylko moje, może inne panie widzą to inaczej/ : jesli facet jest samodzielny, potrafi sam się utrzymać, ugotować, oprać, zorganizować, zadbać o siebie - to widzę to jako jego duży plus. Bo wtedy wielce prawdopodobne jest, że potrafi tez zadbać o mnie i ewentulne potomstwo.

Dalej Twój dom jest toksyczny, bez dwóch zdań. Lepiej by było, żebyś sie wyniósł - zamiast tego podajesz argumenty, czemu lepiej tego nie zrobić.... to mi pachnie racjonalizacja i wyparciem :bezradny:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez DddMan 07 maja 2012, 14:58
carlosbueno,
Chałupa 300 m2? Toż to Ty w willi mieszkasz ;)
I dalej chcesz być bezdomnym, czy już Ci przeszło? ;)
Depresja
Dystymia
Dorosłe Dziecko rodziny Dysfunkcyjnej
Osobowość chwiejna emocjonanie
Osobowość zależna
Zaburzenia osobowości mieszane
Fobia społeczna
Zaburzenia adaptacyjne

przez carlosbueno 07 maja 2012, 15:39
Dddman no willa to może nie jest nie ten standard ale kilkanaście pokoi jest i jescze parę hektarów na około gdyby lubił i miał chęci to pracy bym miał w domu i okolicy na cały dzień. :mrgreen: Jak zarabiałem i utrzymywałem się sam żyłem na niższym standardzie mieszkaniowo- żywieniowym niż u rodziców no ale przynajmniej samodzielny byłem a nie tak pasożyt jak teraz którego żadna nie zechcę( wtedy też nie chciały bo w slumsie mieszkałem :D )

przez chory 07 maja 2012, 15:43
Laski teraz tylko lecą na kesz, gościu z furą! o nie! mało jest porządnych.

http://www.youtube.com/watch?v=-xTGrfs5TXM
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

przez ajajaj89 07 maja 2012, 16:12
powiem Ci swoje zdanie jako kobieta /ale zaznaczam, że tylko moje, może inne panie widzą to inaczej/ : jesli facet jest samodzielny, potrafi sam się utrzymać, ugotować, oprać, zorganizować, zadbać o siebie - to widzę to jako jego duży plus. Bo wtedy wielce prawdopodobne jest, że potrafi tez zadbać o mnie i ewentulne potomstwo.

\\/quote]

Mi to pachnie sublimacją kobiecego lecenia na kasę.

Zresztą moi koledzy co mieszkają bez rodzicow mają syf w domu, jedza w MCu, woza pranie do domu.

A co utrzymania - sorry ; ale brzmi to tak - lecisz tylko na facetow co maja swoj dochod.

-- 07 maja 2012, 15:14 --

Dalej Twój dom jest toksyczny, bez dwóch zdań. Lepiej by było, żebyś sie wyniósł - zamiast tego podajesz argumenty, czemu lepiej tego nie zrobić.... to mi pachnie racjonalizacja i wyparciem :bezradny:

Ale z drugiej strony moi rodzice posiadają też plusy. Nie ma ludzi, ktorymi by nie kierowaly egoistyczne przeslanki.
Krotko mowiac; moi rodzice najlepsi nie śa, ale nie są też na tyle koszmarni aby nie dać im szansy.

-- 07 maja 2012, 15:16 --

No tak - mieszkasz z rodzicami, to zle , bo biedny jestes, nie podobasz mi sie - myslenie kobiet

-- 07 maja 2012, 15:25 --

CUDAK,

wytłumacz mi co oznacza :

"facet moze siebie utrzymac"
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez bittersweet 07 maja 2012, 19:43
ajajaj89,

holewcia widze, że zostałam femme fatale, bo uważam, że facet powinien sam sie utrzymywać :shock:

No jakaś taka dziwna jestem, że nie chce pracować na swojego chłopa :bezradny: , wolę żeby każdy sam zarabiał na siebie.... i coraz bardziej dziwna się robię, jak czytam że Twoi koledzy /rozumiem, że są to dorośli mężczyzni sprawni fizycznie, bez stwierdzonego inwalidztwa/ nie sprzątają, nie gotują, nie piorą.... a może to po prostu lenie i brudasy ? uważasz, że kobiety kogoś takiego uznają za atrakcyjnego ?

Nie za bardzo potrafię wytłumaczyć stwierdzenie, ze ktoś się sam utrzymuje .... to znaczy płaci swoje rachunki ze swoich zarobków ? za swoje mieszkanie, jedzenie , telefon , bilety komunikacji miejskiej .... tak to działa w prawdziwym świecie...
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez ajajaj89 07 maja 2012, 19:53
Za swoje mieszkanie... Swoje mieszkanie to w dzisiejszych czasach dostaniesz po splacie kredytu w wieku 55 lat. Czyli interesuja cie faceci 55+?

-- 07 maja 2012, 18:57 --

Widać moi koledzy w wieku 25 lat wg ciebie nie maja szans aby poznac dizweczyne. Bo nikt z nich nie utrzymuje sie sam.

Można oczywiscie wykiwac rodzicow - zmusic ich do kupna mieszkania na siebie jako wlasciciela, a potem im powiedziec "spie*****",
Ale niestety mnie nie stac na takie wyzwolenie psychologiczne.

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 07 maja 2012, 20:00
Większość młodych ludzi nie dorobi się chyba swojego mieszkania chyba że dostana od rodziców lub innych krewnych. Ale utrzymywać się można samemu i bez mieszkania na własność.

przez ajajaj89 07 maja 2012, 20:02
carlosbueno napisał(a):Większość młodych ludzi nie dorobi się chyba swojego mieszkania chyba że dostana od rodziców lub innych krewnych. Ale utrzymywać się można samemu i bez mieszkania na własność.

Mowisz o wynajmie? Bo kredyt przeciez wszystkim nie rozdają - szczegolnie studentom.

-- 07 maja 2012, 19:05 --

Juz nie mowie o tym ze u nas na medycynie nikt nie ma czasu na pracę - wszyscy jada na kubeczku.

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 07 maja 2012, 20:09
tak o wynajmie ja nigdy bym się na kredyt nie zdecydował to sznur wokół szyi na kilkadziesiąt lat. Zresztą ja nie mam żadnego zawodu ani widoków na tzw. normalną pracę także nawet o tym nie myślę bo nie mam szans.

Sortuj wg