Lata lecą, partnera brak...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Kalebx3 27 kwi 2012, 00:51
Był taki współczesny polski fraszkopisarz co pisał:

"W Miłości cenię niedoświadczenie
Miłość nie jest kunsztem ,
Miłość jest wzruszeniem"

, że związki nieudane też mogą wpływać na kolejne relacje;

Mogą wpływać ,i mogą nie wpływać...ale wiem jedno ,że zawsze trzeba szukać swojego przyszłego partnera...
szukać uparcie , do bólu i na przekór doświadczeniom. Ile ja miałem dłuższych i krótszych, poważnych i mniej poważnych "nieudanych" związków z płcią piękną. Specjalnie użyłem cudzysłowia w słowie "nieudane" ,bo teraz jestem z udaną kobietą ,która jest moja Żoną .Żałuję tylko( jeśli w ogóle można użyć tego słowa ),że będąc w tamtych związkach szczypałem się zbytnio i za mało z nich wycisnąłem. A trzeba było na maxa a nie tak nerwicowo-sentymentalnie psiu psiu.
Kobiety nie lubią niezdecydowanych ,mało konkretnych...i to im trzeba współczuć najbardziej w naszej kulturze ,One muszę czkać na to by zostać poderwane,mając w arsenale tylko otwartość ,wysyłanie sygnałów i sexapil.To do facetów tutaj należy działać ,a nie jęczeć i biadolić coś o nieudanych związkach.Jeszcze Bogu za nie podziękujecie najbardziej,jak ja.
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Alexandra 01 maja 2012, 12:34
Mnie jeszcze denerwuje jedna rzecz. Otóż to, że oprócz tego, że nie mam partnera, to jestem sama w dużym mieście- w sensie nie mam tu rodziny, rodzeństwa, rodziców itd. Nie przeszkadzałoby mi to gdybym miała partnera, ale są sytuacje, gdy coś się dzieje, ja jestem bezradna, a rodzina daleko. To najgorsze momenty chyba. Póki, odpukać, jestem zdrowa i jakoś sobie radzę, jest ok, ale w przypadku jakiegos zdarzenia, choroby, potrzeby załatwienia czegoś- totalna bezradność. Wtedy najbardziej mi przykro, że inni mieszkają we dwójkę, mają rodziny, a ja nic, ciągle nikogo nie poznaje, a jak poznaję to jest tylko rozczarowanie, łzy i depresja potem. A nie chciałabym wracać do mojego miasta, bo tu gdzie mieszkam dobrze się czuję, tu studiowałam i lubię duże miasta. Jednak coraz częściej zastanawiam się nad przyszłością, co dalej, czy kogoś poznam, co będzie....
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez carlosbueno 01 maja 2012, 12:54
Też tak miałem mieszkając w dużym mieście a nawet jeszcze gorzej bo za granicą i w znienawidzonej pracy a Ty swoją lubisz.
Nie będę Ci prawił banałów typu na pewno kogoś spotkasz w swoim życiu pewnie coś trzeba działać w tym kierunku żeby się zmieniło tym bardziej że poza problemem z brakiem partnera i doświadczenia nie masz chyba poważniejszych psychicznych a to ułatwia trochę.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Akasha 01 maja 2012, 15:17
A ja bym powiedziała, że każdy kontakt z drugim człowiekiem jest jakimś doświadczeniem. W moim przypadku zawsze każda znajomość kończyła się raczej w nieprzyjemny sposób. Czasem z mojej winy, czasem nie. Po czasie wnioskuję, że moje pragnienie zabicia samotności wpychało mnie w ramiona nieodpowiednich mężczyzn i dziewczyn, które nijak nie pasowały do mnie, byśmy mogłby być przyjaciółkami. Teraz nie mam nic w sumie, kompletnie nic, jeśli chodzi o wszelkie aspekty życia. Prócz tego uczucia, że wiem jaki powinien być ten mój partner, przyjaciel czy też przyjaciółka. Bardziej to czuję niż wiem;-)

Sortuj wg