Bolesne rozstanie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Bolesne rozstanie

przez leon21 12 kwi 2012, 10:39
Jak nie masz silnych nerwicowych w postaci somatycznej i panujesz nad myślami to zajmij się czymś bezwzględnie i staraj się nie myśleć o tym wszystkim choć wiem, że to trudne.

Bolesne rozstanie

przez pixi107 13 kwi 2012, 10:56
Mam nerwice. Codziennie. Duszności w gardle, kula w gardle. Właśnie mnie dusi, bekam za przeproszeniem jak świnia. Brałam No-Spe na ból brzucha i boję się wziąć Afobam teraz, bo nie wiem czy można to łączyć. Tragedia. Doweidizałam się, że spał z inną 2 dni temu. Zrobił mi to. Celowo . Ugodził mnie najostrzejszym nożem jakim mógł.

Zostawił mnie, bo byłam nadmiernie zazdrosna, ciągle go o coś oskarżałam. Mimo jego wierności non stop wmawiałam mu zdrady. A jak powiedziałam, że się zmienię i dziękuję, że tyle ze mną przeszedł, poszłam do psychologa, żeby się zmienić, to coś w nim pękło. Zaczął mnie nienawidzić. Powiedizał, że jestem psychiczna, że może mieć lepszą a nie głupią zazdrośnice, która zniszczyła mu 2 lata życia...
Przewrażliwiony nerwus w najwyższym stadium choroby.

Bolesne rozstanie

przez koralinaaa77 22 kwi 2012, 13:23
hej madufo! nie iem czy nadal tu wchodzisz ,ale jesli tak to sie odezwij mam podobny problem do twojego doskonale Cie rozumiem:(

-- 22 kwi 2012, 13:23 --

hej madufo! nie iem czy nadal tu wchodzisz ,ale jesli tak to sie odezwij mam podobny problem do twojego doskonale Cie rozumiem:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg