Lęk przed przyjazdem rodziców

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez ajajaj89 31 mar 2012, 12:34
Otóz od kilku lat mieszkam bez rodzicow w Wawie. Bardzo sie usamodzielnilem.
Przyzwyczailem sie do tego stanu.
Ale teraz moi rodzice przeprowadzają sie do Wawy. Kupują tu mieszkanie. Zamierzają tu mieszkać. A ja bede musial mieszkać z nimi, gdyż nie będą mi dawali pieniędzy na wynajem mieszkania. Caly ten czas studiowałem . Za 3 miesiecy koncze studia. Dziewczyny nie mam. Od roku mieszkam sam i sie do tego przyzwyczailem.Teraz bede musial ciagle z rodzicami o wszystko sie sprzeczać. A najbardziej sie boje ze odkryją , iz biore Antydepresanty. Gdyby rodzice sie o tym dowiedzieli, to mogą mnie nawet wyrzucic z mieszkania> Uwazaliby mnie za wariata. Nie wiem co robic. Dzisiaj przzyjezdzaja do mnie. A za tydzien podpisują umowę na mieszkanie. Mam wrazenie iz konczy sie okres mojej wolnosci i spokoju i znowu bede musial o wszystko walczyc z rodzicami :(
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez .Kinga. 31 mar 2012, 12:39
Skoro za 3 miesiące kończysz studia, to może spróbuj iść do pracy i się usamodzielnić? Wynająć gdzieś osobny pokój? to koszt ok. 700 zł.
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez ajajaj89 31 mar 2012, 14:02
Ale z drugiej strony czy to jest zdrowo tak caly czas mieszkac samemu?

-- 31 mar 2012, 17:04 --

Jezu już za pare f=godzin beda u mnie. Czuje normalnie napad paniki. :(
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vian 02 kwi 2012, 18:52
Zdrowiej na pewno niż o wszystko walczyć w ciągłym stresie.
Usamodzielnienie się to dobry pomysł.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez zielona miętowa 02 kwi 2012, 22:31
nie musisz mieszkać sam, możesz zwyczajnie wynająć pokój z kolegami czy choćby z obcymi. moim zdaniem szybko się przyzwyczaisz do współokatorów, a na pewno prędzej niż do rodziców.
Every time of midnight
Every time we muddle again
Call and hold flash memory

przez ajajaj89 02 kwi 2012, 22:42
Mieszkałem już z wieloma wspóllokatorami i juz wole z rodzicami

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Vian 03 kwi 2012, 03:12
ajajaj89, nie sam, bo niezdrowo, nie ze współlokatorami, bo wolisz z rodzicami a z rodzicami źle, bo kłótnie, bo z domu wywalą. Chyba nie mam dla Ciebie innego rozwiązania poza absurdalnymi :D
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Sortuj wg