czy czekanie na smsa jest nienormalne?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez depresyjny86 27 mar 2012, 00:03
Czuję się staro..;/
:)

przez refren 27 mar 2012, 01:42
Czekanie na esemesy - zawsze można wyciszyć komórkę, schować i patrzeć co kilka godzin. Albo tylko wieczorem. Na przykład schować do szafy. No wiem, neurotyczne, ale zakochanie jest stanem neurotycznym :bezradny:
refren

przez Artemizja 27 mar 2012, 12:42
betty_boo, kontrolowanie tego uczucia będzie dość trudne ;) Aczkolwiek tak jak wyżej-zawsze można wyciszyć telefon.Nie uwolni Cię to jednak od uciekania myślami w stronę tego,który budzi w Tobie takie uczucia.Chyba,że uda Ci się skutecznie czymś zająć.Wydaje mi się jednak,że i to będzie dość trudne,ponieważ może być Ci ciężko się na czymś skupić.Zawsze można jednak próbować.Tak właśnie wygląda zakochanie się ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kiya 27 mar 2012, 12:44
Wydaje mi się, że wyciszenie telefonu jest jeszcze gorsze, bo wtedy tym bardziej zerka się, czy przyszła wiadomość. A tak to zawsze można powtarzać sobie "usłyszałabyś".
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Artemizja 27 mar 2012, 13:00
Kiya, no w sumie coś w tym jest.Tylko,że jak uda się czymś zająć,to zapomina się o smsach,a tak jak dźwięk jest włączony,to "wyrywa"z tego zajęcia i po ptokach.Ponowne skupienie się na czymś,graniczy z cudem ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez refren 27 mar 2012, 14:58
W zasadzie to wyciszam komórkę i chowam w chwilach kryzysów, gdy czuję, że ten esemes już nie przyjdzie, a czekam do bólu. Wtedy się pocieszam, że już pewnie jest i mogę się skupić na pracy. A sprawdzam wieczorem i do rana to przesypiam...
refren

przez konwalia123 07 kwi 2012, 22:25
normalne ale zajmij sei czyms innym:) nie moznabyc bluszczem nawet jak sie jest zakochanym!:)
„[...] każdy na nią czeka, jak na stacji stoi, wypatruje, skąd nadjedzie pociąg, który wszystko wyprostuje”

Sortuj wg