Wszystko umie a ze sprawdzianu 2-3.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Johnatan 17 mar 2012, 12:02
Witam!

Wchodząc w ten temat od razu nadmieniam, że to nie ja mam ten problem, lecz moja dziewczyna. Nie wiem czy piszę w dobrym dziale ale potrzebuje pomocy psychologa i z góry za to przepraszam. To tak, nie chodzimy do jednej szkoły... Moja koleżanka jest z nią w klasie i zawsze przed sprawdzianem, kartkówką, odpowiedzią ją pyta i ona doskonale wszystko potrafi, ale jeżeli takie samo pytanie pada dajmy na to, że na sprawdzianie to ona go nie napisze... Miała problemy rodzinne jak była mała i to jest główny problem chyba. Jeżeli ktoś może mi powiedzieć w jaki sposób mogę jej pomóc to bym był wdzięczny. Ona jest ambitna, inteligenta ale jeżeli tak dalej będzie to ona nie zda... Jedyne co mi przychodzi na myśl to jest wielki stres. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 17 mar 2012, 12:06 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu "depresja"

przez Flymo 17 mar 2012, 19:52
Tak, to jest stres.
Powoduje on, to, że dziewczyna może zapomnieć wiadomości, które powtarzała, umiała.

Widocznie stresuje się tym, że może czegoś nie wiedzieć, mimo, że umie wszystko.

Porozmawiaj z nią, o tym czego się boi, racjonalnie wytłumacz, że nie ma obaw.

przez Johnatan 18 mar 2012, 00:54
Dzięki spróbuje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez clavia 19 mar 2012, 09:04
Flymo napisał(a):Tak, to jest stres.
Powoduje on, to, że dziewczyna może zapomnieć wiadomości, które powtarzała, umiała.

Widocznie stresuje się tym, że może czegoś nie wiedzieć, mimo, że umie wszystko.

Porozmawiaj z nią, o tym czego się boi, racjonalnie wytłumacz, że nie ma obaw.

Zgadzam się z flymo i też tak kiedyś miałam. Uczyłam po kilka h dziennie a na sprawdzianie zdarzały się nawet 1.

Sortuj wg