maz i jego podwojna osobowosc...........

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

maz i jego podwojna osobowosc...........

przez intel 04 mar 2012, 20:33
annamaria1301 napisał(a):INTEL Z TYM POWODEM CHODZI SIE DO LEKARZA NIE DO SADU ,
JEZELI CHODZI O SPRAWY INTYMNE ,TO AKURAT W TEJ SPRAWIE POMOZE TEZ LEKARZ.
SAD NIE MA TU NIC DO RZECZY,TAKZE CHYBA CI SIE COS POMIESZALO W GLOWIE
A Z TYM PROBLEMEM RADZE SIE UDAC DO NEUROLOGA.

U neurologa bywam-a owszem.
Z wydrukiem Twoich postów radzę udać się do psychiatry.
Ale takiego z duzym doświadczeniem, bo początkujący może nie dac rady rozszyfrować tej gonitwy myśli . Mi to wygląda na stan maniakalny zapity alkoholem,hehehehe
Skąd wiem?
Z AUTOPSJI.
Lecz ja się leczę, a Ty?
I pomyśleć , że wszystko wina męża.........

Człowiek Nerwica
:D :D :D :D :D :D

-- 04 mar 2012, 20:37 --

annamaria1301 napisał(a):Tłumaczenie z "po polskiemu" na "po polsku": Witam wszystkich, chciałabym opisać mój trudny przypadek z mężem. Otóż jesteśmy ze sobą kilka lat, mamy troje dzieci: dziewczynkę 7 lat, chłopca 4 lat i chłopca 9 miesięcy. Mój problem polega na tym, że nie wiem co mam myśleć, co mam zrobić. Mój mąż jest bardzo trudny, otóż czepia się o wszystko. Ma duże problemy z pamięcią, ciągle chodzi i czegoś szuka, to kluczyków, to portfela, to wiele innych rzeczy. Położy gdzieś jakąś rzecz, potem zwala na dzieci albo na mnie, że ktoś mu zabrał. Jest przy tym agresywny, drze się na cały dom. W ogóle nie mogę na niego liczyć, o wszystkim muszę pamiętać ja. Co kupić, co zrobić, co zapłacić, załatwić. On natomiast doskonale wie jakie części ma w komputerze, ramy, dyski itd. O tym pamięta. Ostatnio będąc w urzędzie nie pamiętał którego się dzieci urodziły, dzieci są nerwowe. Ja też już nie wiem co robić. Doradźcie.

Mad :D :D :D :D :D
Chcesz żebym zmarł ze śmiechu????????????
Ja chcę zginąć śmiercią samobójczą , a nie jako ofiara............. :D :D

Powinieneś zostawić oryginały dla potomnych !!
To była istna skarbnica anomalii lingwistycznych !!!
intel

Sortuj wg