Cyber Zdrada - kocha i notorycznie klamie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez nextMatii 27 lut 2012, 03:13
człowiek nerwica napisał(a):kemot - :mrgreen: ehhh chłopie,obyś się nie przejechał na Niej...co najprawdopodobniej będzie miało miejsce.....

tez tak uwazam.......
nextMatii

przez Molko 27 lut 2012, 04:40
Smutna to historia.Podziwiam Cie że jeszcze jesteś w stanie z taką osobą być.Ja jestem ostra jak by mi taki numer wywinąć to byłby koniec .Sorry ale miłość to chyba jeszcze dla niej nieznane słowo za młoda jest widać to po jej zachowaniu a nie tylko wieku który podałeś choć nie musiałeś bo widać że jest niedojrzała .Przykre że musisz takie coś w życiu zaznać.Mam nadzieję że jednak odnajdziesz się w tym wszystkim i przewartościowujesz ten związek .Pomyśl o sobie.Przecież nie zasługujesz by być tak traktowanym.
“Be yourself, don't take anyone's shit, and never let them take you alive.”

przez basia_m 27 lut 2012, 11:40
zobaczymy, jak będzie to wyglądało po 1 wizycie... ja jednak bym poczekała z jakąkolwiek opinią po kolejnych 3, bo przez 1 to jeszcze człowiek może udawać, że mu się chce leczyć...

trzymam kciuki i czekam na relację!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg