Jak zrozumieć nowo poznanego mężczyznę ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Jak zrozumieć nowo poznanego mężczyznę ?

przez carlosbueno 10 lut 2012, 18:32
A ja już tak nie wątpie. Tutaj gdzie pracuje jest chłopak po 30, który jest zaręczony z dziewczyną od kilku lat, a pomimo tego
jeździ 3 razy w tygodniu na seks z innymi kobietami. Zażenowało mnie to, jak powiedział że on potrafi rozgraniczyć miłość do swojej dziewczyny, prace i seks \z innymi kobietami. .

Z moich obserwacji wynika że mniej więcej co drugi mężczyzna tak sądzi dla wielu jeśli nie większości seks nie ma nic wspólnego z miłością. Poznałem sporo facetów co mimo że mieli żony, dzieci, narzeczone zdradzali je na boku przy każdej okazji bo wg nich facet jest tak skonstruowany że potrzeba mu więcej seksu niż kobieta. Oczywiście gdyby się dowiedzieli że żona ich zdradza to by się z nią rozstali od razu albo pobili, zabili bo kobieta musi być wierna bo inaczej to jest zwykłą k....ą.
Ja tak nie myślę ale za dojrzałego też się nie uznaje.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg