Czy można mi pomóc?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Czy można mi pomóc?

przez anes1 26 sty 2012, 22:57
witam! od 4 lat jestem mezatka i jak do tej pory wydawaloby sie ze jest wszystko ok ale ja od jakiegos czasu czuje sie jak Nikt mam do :( siebie wyrzuty ze nie potrafie zarobic na rodzine chociaz moj maz pracuje drazni mnie brak gotowki staram sie z tym walczyc ale coraz gorzej mi to wychodzi czuje sie osaczona niepotrzebna nie mam zadnego poczucia wartosci a moj maz traktuje mnie jak powietrze i zauwaza jak jestem potrzebna ( przynies wynies pozamiataj ).czy moze cos ze mna jest nie tak prosze pomozcie :( :( :( :( :(
Ostatnio edytowano 27 sty 2012, 02:22 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Witam

Czy można mi pomóc?

przez nextMatii 27 sty 2012, 10:41
anes1, witaj ,a Ty pracujesz zawodowo?...
nextMatii

Czy można mi pomóc?

przez anes1 27 sty 2012, 13:38
obecnie nie pracuje ale szukam pracy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy można mi pomóc?

przez nextMatii 27 sty 2012, 14:31
No wlasnie..gdybyc podjela jakakolwiek nawet na poł etatu poczułabys sie lepiej.....macie z mezem wspolne zainteresowania?cos co moglibyscie wspolnie z radoscia robic?odnalezc siebie w tym.....
nextMatii

Czy można mi pomóc?

przez anes1 27 sty 2012, 23:43
tu chodzi o to ze on ma swoj swiat i ja rowniez np. ja jestem romantyczka a on realista kazde z nas ma inny poglad na wiele rzeczy ja mu mowie co czuje i co mnie boli to on twierdzi ze ja mu wymyslam i zamiast rozwizac problem to on sie dalej toczy a ja sie boje go o cokolwiek spytac bo zaraz sie denerwuje jak mam z nim rozmawiac niemozna zyc razem ale wiecznie sie mijac

Czy można mi pomóc?

przez anonimowy9 28 sty 2012, 00:29
hmmm, mam pewnego e-booka, myśle że warto gdybyś go przeczytała, mógłby Ci pomóc, jesli byłabyś zainteresowana to napisz mi na priv nawet tylko swój mail, podeśle Ci go

Czy można mi pomóc?

przez nextMatii 28 sty 2012, 08:06
Musi byc cos ci Was polaczy...
A przed slubem co was ciagnielo ku sobie? Czy maz cos lubi w czym Ty miglabys tez aktywnie z przyjemnoscia uczestniczyc?moze sama znajdz cos takiego..i sprobuj go Tym zainteresowac..
Na terapie dla par by sie nie zgodzil?musisz podbudowac wlasna samoocene..zaskoczyc meza soba,pojsc na jakis kurs....doksztalcac sie w miedzyczasie moze znajdziesz prace.Jezeli maz zauwazy pozytywne zmiany w Tobie...jego stosunek do Ciebie sie zmieni..
nextMatii

Czy można mi pomóc?

przez anonimowy9 28 sty 2012, 11:03
to prawda, pozytywne nastawienie do życia bardzo przyciąga do siebie drugiego człowieka, możecie mieć też cięższy okres w życiu, nikt nie mówił że życie będzie proste grunt to się nie poddawać:) masz nas, możesz pytać o porady co i jak, nie jesteś z tym sama

Czy można mi pomóc?

przez anes1 29 sty 2012, 10:56
bardzo dziekuje za podpowiedzi

Czy można mi pomóc?

przez nextMatii 29 sty 2012, 21:13
Powodzenia.
nextMatii

Czy można mi pomóc?

przez iren53 30 sty 2012, 12:17
Brak kasy .....wywołuje ....brak bezpieczeństwa.......lęki.....ale każdy z nas to przechodzi......trzymaj się będzie lepiej...pisz... :D
Pragniemy być całym szczęściem osoby kochanej, a jeśli to niemożliwe - to całym jej nieszczęściem.

— Jean de La Bruyére

Sortuj wg