Wkurza mnie moja matka:(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez tahela 21 sty 2012, 19:49
petruszka30 napisał(a):a ja zaluje i do tej pory wypominam mojej mamie ze nigdy nie narzucala mi swojego doroslego zdania, ze kazda decyzje musialam podjac sama, kazda porazke przyjac sama, kazde konsekwencje ogarnac sama...
pamietam do dzis jak w najwazniejszych dla mnie momentach slyszałam tylko:''Bryzia kochanie, to jest twoje zycie, twoje decyzje, twoja odpowiedzialnosc, cokolwiek nie zrobisz ja cie popre ale pamietaj..jak sobie poscielesz, tak sie wyspisz"
boszzz...jaki ja mam do niej zal, ze nie potrafila mi nakazac co powinnam a czego nie :(

Martus ja mam to samo i ten sam żal, zreszta do dzisiaj tak jest nadal i zal nadal jest, pomimo dorosłosci.

-- 21 sty 2012, 19:00 --

Anielica,
po prostu musisz do tego podejsc z dystansem , mama to mama kocham,ale moje zycie i tyle, czyta to trudno niech czyta, nie przejmowac sie tym a na GG nie odpisywac jej
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Anielica 21 sty 2012, 20:01
tahela, tak by było fajnie dziewczyny, aż by Wam weszła na głowę, stała się przyjaciółką a w wygodnych dla siebie momentach , znów zamieniała się w Mamusię, która umoralnia i wypomina sprawy, które zostały Jej powiedziane jako przyjaciółce, poniekąd w sekrecie. :-|
Tak się nie robi....nikomu a tym bardziej swojemu dziecku... :evil:
Ani to przyjażń, ani..... :bezradny: nie ma wtedy już mowy o zaufaniu....niestety.....kolejny raz dałam się nabrać. :evil:
Anielica

przez *Wiola* 21 sty 2012, 20:17
Ja myślę ,że szkoda ,że mama Anielicy nie chce zabrać głosu. Zawsze fajnie jest znać punkt widzenia obu stron.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anielica 21 sty 2012, 21:02
*Wiola*, szkoda ale niestety , taka już jest, obrazi się i koniec, uważa, ze ma racje i nie będzie ze mną /nami dyskutować :bezradny:
Anielica

przez MARIAN1967 07 lut 2012, 22:20
petruszka30 napisał(a):a ja zaluje i do tej pory wypominam mojej mamie ze nigdy nie narzucala mi swojego doroslego zdania, ze kazda decyzje musialam podjac sama, kazda porazke przyjac sama, kazde konsekwencje ogarnac sama...
pamietam do dzis jak w najwazniejszych dla mnie momentach slyszałam tylko:''Bryzia kochanie, to jest twoje zycie, twoje decyzje, twoja odpowiedzialnosc, cokolwiek nie zrobisz ja cie popre ale pamietaj..jak sobie poscielesz, tak sie wyspisz"
boszzz...jaki ja mam do niej zal, ze nie potrafila mi nakazac co powinnam a czego nie :(

Tylko czy wtedy nie miałabyś żalu ,że ktoś za Ciebie decydował o twoim życiu ?
To chyba zależy od człowieka .Lubię sam decydować o swoim życiu i jeśli coś zrobię źle to mogę mieć pretensje tylko do sobie.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Sortuj wg