Przyjaźń damsko - męska

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Przyjaźń damsko - męska

przez marek36 11 sty 2012, 22:35
Ja osobiście mysle ze miedzy kobieta i facetem to raczej nie możliwe ale mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym czyli sex i rozmowy i całkiem fajnie bywa :P
marek36

Przyjaźń damsko - męska

przez shinobi 11 sty 2012, 22:41
Kurcze, nie lubię ani seksu, ani rozmów. Dla przyjaźni jestem stracony. :shock:

Przyjaźń damsko - męska

przez Simpatico1 11 sty 2012, 22:43
Mad_Scientist napisał(a):Przyjaźń damsko-męska jest możliwa, ale pod warunkiem, że w tej relacji mężczyzna jest gejem albo jest aseksualny i nie przejawia zainteresowania sprawami seksu.
Dziękuję za uwagę. :P

Nie znalazlem wczesniej lepszej definicji niz w/w

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przyjaźń damsko - męska

przez *Wiola* 11 sty 2012, 22:43
shinobi, :shock:
Moderator

Przyjaźń damsko - męska

przez Lord Kapucyn 11 sty 2012, 22:43
shinobi napisał(a):Kurcze, nie lubię ani seksu, ani rozmów. Dla przyjaźni jestem stracony.

Masz jeszcze drugą szansę. Pozostaje Ci gra w bierki albo chińczyka. :D
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Przyjaźń damsko - męska

przez shinobi 11 sty 2012, 22:44
Albo oglądanie Animal Planet.

Przyjaźń damsko - męska

przez Akai 11 sty 2012, 22:45
*Wiola* napisał(a):Akai, Jaka damsko męska , jak przyjaciółka jest lesbijką :mrgreen:

Ale, że co? Lesbijka przecież nie znaczy ostrzyżonej w irokeza, wytatuowanej kulturystki szerszej w barach ode mnie :P Zobaczyłabyś ją na jakimś superważnym spotkaniu w obcasach i galowym rynsztunku... :D

A tak bardziej serio, orientacji bym w to mimo wszystko nie mieszał aż tak bardzo. Jeśli relacja jest jasna od mniej więcej początku, myślę, że może się udać. Jesteśmy w końcu ludźmi i nawet jeśli coś komuś do łba strzeli można to chyba jakoś zracjonalizować/przetrawić/wyjaśnić/zastopować? Albo ja jakiś inny jestem i wolę nie "macać" koleżanek, które z bardzo dużym prawdopodobieństwem preferują znajomość na stopie koleżeńskiej ;) Mimo, że na studiach robię za dyżurnego zboczeńca :D
"The man who achieves makes many mistakes, but he never makes the biggest mistake of all - doing nothing." /Benjamin Franklin

INTJ. Bloody INTJ...

Przyjaźń damsko - męska

przez Lord Kapucyn 11 sty 2012, 22:47
shinobi napisał(a):Albo oglądanie Animal Planet.

Animal Planet... Przypomniał mi się pewien pamiętny telewizor, który umarł pośrednio z mojej winy, ale nie będę o tym rozprawiał na łamach forum. :P

Moderator/ R2 - D2

Przyjaźń damsko - męska

przez Sorrow 11 sty 2012, 23:02
*Wiola* napisał(a):Akai, Jaka damsko męska , jak przyjaciółka jest lesbijką :mrgreen:

Ja wiem ,że zawsze ktoś w takowym układzie ma inne oczekiwania(zazwyczaj jedna ze stron) jak dochodzi do wyjaśnienia sytuacji, przyjaźń się kończy. Tak przynajmniej bywało u mnie.

Brzmi jakby jedna strona nie mogła przejść do porządku nad odrzuceniem. Trochę dziwne to.

marek36 napisał(a):
Sorrow napisał(a):
Anielica napisał(a):Sorrow, a czemu?? Ty się odsuwasz od ludzi czy Oni od Ciebie?

Ani to ani to. Po prostu od tego czasu miałem tylko znajomych. Bliższych lub dalszych, ale tylko znajomych. Ludzi z którymi można było pogadać ale na których nie można było liczyć.

Sorrow w 100% sie z tobą zgadzam kolegów czy znajomych można mieć wielu ale przyjazn to co innego ja mam 1 przyjaciela moge na niego liczyc on na mnie tez ale i tak nie zawsze jest fajnie zawsze sa jakies spiecia ,zazdrosc i tym podobne ale i tak sie ciesze ze jest chociaz jeden a ta cala reszt tylko sie usmiecha klepie po ramieniu jak ci cos idzie a jak sie obrucisz to ci kose w plecy wdupią :evil:

Takich raczej nie miałem. Po prostu nie byli pomocni. Z drugiej strony ludzie, którzy są pomocni często nie mają czasu na spotkania i znowu brakuje tej więzi. A im starsi tym mniej czasu mają.
Z drugiej strony ze starą ekipą kontakt mi się urwał jak zaczęli grać w WoWa albo poszli do pracy.

Przyjaźń damsko - męska

przez Anielica 11 sty 2012, 23:18
Simpatico1 napisał(a):
Mad_Scientist napisał(a):Przyjaźń damsko-męska jest możliwa, ale pod warunkiem, że w tej relacji mężczyzna jest gejem albo jest aseksualny i nie przejawia zainteresowania sprawami seksu.
Dziękuję za uwagę. :P

Nie znalazlem wczesniej lepszej definicji niz w/w

A co jeśli chodzi o kobietę w tej relacji??
Anielica

Przyjaźń damsko - męska

przez Lord Kapucyn 12 sty 2012, 00:27
Anielica napisał(a):A co jeśli chodzi o kobietę w tej relacji??

Już to ustaliliśmy. Kobieta musi być niereformowalną lesbijką. :lol: :P

Moderator/ R2 - D2

Przyjaźń damsko - męska

przez Anielica 12 sty 2012, 02:02
Mad_Scientist a jak jest reformowalną heterą? :mrgreen:

marek36 napisał(a):Ja osobiście mysle ze miedzy kobieta i facetem to raczej nie możliwe ale mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym czyli sex i rozmowy i całkiem fajnie bywa :P

pewnie, że można, czemu nie :P
Tylko to już chyba nie jest stricte czysta przyjaźń :bezradny:
A zresztą czy to ważne kto z kim śpi?? :mrgreen:
Anielica

Przyjaźń damsko - męska

przez Enoona 12 sty 2012, 18:19
Heh,
jak dla mnie przyjaźń damsko-męska istnieje. Jestem na kierunku gdzie dziewczyny to rodzynki. Mam 22 chłopaków w grupie na 24 osoby :P zawsze miałam więcej kolegów niż koleżanek. Przyjaźnie się z niejednym chłopakiem i uważam to za naturalne. Jasne, że zadarzają się też tacy, o których myślę w niekoniecznie koleżeński sposób :P ale po 1wsze wolę pozostać na stopie kumpelskiej, bo związki lubią niszczyć przyjaźń... a w klasie/grupie - jak dla mnie - nie zdrowo mieć byłego :P

Btw, co uznajecie za przyjaźń. Bo jak dla mnie nawet po przespaniu się z kimś - można się z nim przyjaźnić, nie będąc ze sobą.
Mam takiego przyjaciela. Jasne, że czasami o nim myśle, ale on wie, że ja mam chłopaka i jakoś nie przeszkadza mu to żeby się ze mną przyjaźnić i spotykać na stopie przyjacielskiej ;)

Przyjaźń damsko - męska

przez Anielica 12 sty 2012, 18:28
Enoona napisał(a):
Btw, co uznajecie za przyjaźń. Bo jak dla mnie nawet po przespaniu się z kimś - można się z nim przyjaźnić, nie będąc ze sobą.

Mnie też się tak chyba wydaje :bezradny: :angel:
Anielica

Sortuj wg