Przyjaźń damsko - męska

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Przyjaźń damsko - męska

przez Kalebx3 25 sty 2012, 15:42
Relacja, w której mamy do czynienia z sexem nie jest relacją przyjacielską.

Nie ma czegoś takiego jak sex z przyjacielem.

W ogóle to sądzę, że będąc już w związku i mając przyjaciela, z którym w dodatku uprawia się sex...to jest to chory układ, trójkąt.

, Dla mnie przyjaciel ...mówiąc najprościej jest kimś, kto pozwala mi być taką,
jaką jestem. Ktoś, kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje, że potrzebuje porozmawiać o tym,
co się dzieje lub nie w moim życiu. Udziela mi wsparcia bez osądzania.
:brawo:
Monika Brawo!!!
Znałem swego czasu,kilka już lat niepijącego alkoholika,w dodatku terapeutę uzależnień w prestiżowym Ośrodku Odwykowym , który będąc żonaty ,zaczął uprawiać "przyjacielski " sex z inną kobietą na boku. Tak się zamotał w wyrzutach sumienia , w dżwiganiu tego ciężaru ,że skończyło się na chlaniu wódy.Stracił dobrą robotę ,trzeżwość (o katuszach moralnych nie wspominając), a wszystko to ,bo się chłopu zachciało trochę na boku pobzykać ,tak po "przyjacielsku". Nie wierzę osobiście w tego typu relacje ,dla mnie to będzie zawsze balansowanie na skraju krawędzi.Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Przyjaźń damsko - męska

przez Anielica 25 sty 2012, 16:14
paweł3, jak Ty nic nie rozumiesz........ :bezradny:
Przecież Marek36 wyraźnie napisal, ze nie o sex chodzi w tej relacji. Głównym fundamentem jest przyjaźń, wsparcie, zrozumienie.
Jest to całkiem inny przypadek niż ten, który TY przytoczyłes. :twisted: Sprowadziłeś wszystko tylko do "bzykania".
Prawdę powiedziawszy to chyba nawet czuję się urażona, że nie znając mnie, nas, naszej relacji, sprowadziłeś naszą Przyjaźń tylko i wyłącznie do bzykania :evil:
Nie będę się spierać, można to nazwać romansem a nas Kochankami ale dla nas jest to bardziej Przyjaźń niż romans :great:
I to się dla mnie liczy, co MY a nie Wy o tym sądzicie :yeah:
Gdybym była facetem to za coś takiego, takie insynuacje, po prostu zwyczajnie nic nie tłumacząc zarobiłbyś w twarz..... :evil:
Tak łatwo i powierzchownie ocenia się Wam tą znajomość.
Nie jesteście w stanie tego zrozumieć jak 2 pokiereszowane życiem osoby spotykają się w Psychiatryku i zaczynają się przed sobą otwierać, rozmawiać o swoich problemach, może nawet więcej niż na terapii i czują wzajemne wsparcie....
ech...szkoda mi już czasu na tłumaczenie, nie warto....... :bezradny:
Anielica

Przyjaźń damsko - męska

przez jasaw 25 sty 2012, 16:22
Anielico, nie denerwuj się...ludzie oceniają sytuację na podstawie suchych faktów, a to co się dzieje między dwojgiem ludzi, mogą ocenić tylko oni sami...i tego się trzymaj!!!!!!
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przyjaźń damsko - męska

przez coma 25 sty 2012, 16:34
jestem przekonana, że przyjaźń-damsko męska istnieje, co prawda ja jej jako tako nie doświadczyłam, myślałam że to jest przyjaźń, a potem kiedy doszło do czegoś więcej to przyjaźń nagle o dziwo wyparowywała, ale dowodem na to jest moja przyjaciółka, tak myślę, i cieszę się :D Relacja ta oparta jest na wsparciu, zrozumieniu...

A w ogóle to najważniejsze jest to żeby słuchać swojego serduszka :great:
coma

Przyjaźń damsko - męska

przez Kalebx3 25 sty 2012, 16:34
sprowadziłeś naszą Przyjaźń tylko i wyłącznie do bzykania

-NIEPRAWDA! Jeśli czujesz się urażona to przepraszam. Pisząc to nawet przez chwilę nie pomyślałem o Tobie( szczerze).Opisałem tylko prawdziwy przypadek ,który skojarzył mi się z tym tematem,ale żeby kogoś obrażać ,to niech Bóg mnie broni.Nie odnoś tego tak do Siebie ,to nie tak. Na koniec przedstawiłem swoje zdanie, bo raczej mogę.

Przyjaźń damsko - męska

przez Anielica 25 sty 2012, 18:02
paweł3, przepraszam, będę wulgarna ( oczywiście liczę się z ewentualnymi konsekwencjami)
i powiem krótko, zwięźle, żebyś mnie dokładnie zrozumiał i żeby nie było więcej niedomówień.

Ty oczywiście masz prawo do wyrażania swojego zdania, natomiast Ja mam prawo mieć to Twoje zdanie centralnie w dupie i tam je właśnie mam.
:evil: :evil: :evil: :papa:
Anielica

Przyjaźń damsko - męska

przez *Monika* 25 sty 2012, 18:27
Ja nie oceniłam Anielicy.
Wypowiedziałam się na temat relacji przyjacielskiej, w moim mniemaniu, w której pojawia się sex.
Zostało to odebrane jako dowalenie.
marek36, wg mnie kochankowie mogą byc przyjaciółmi w moim mniemaniu.
Ale nadal podtrzymuję, że wtedy nie ma mowy o mówieniu o relacji tylko i wyłącznie przyjacielskiej, gdy w grę wchodzi sex.

I nie uważam, że mam wypaczony pogląd w tym temacie.
Jest nawet wiele publikacji na w/w temat.
Obrazek
Główny Moderator

Przyjaźń damsko - męska

przez jasaw 25 sty 2012, 20:05
*Monika*, Anielica odebrała większość wypowiedzi bardzo osobiście, a przecież jest oczywiste, że każdy przypadek, związek to tajemnica łącząca dwoje ludzi, a osoby postronne, tak jak my, wyrażamy swoje poglądy, wyrażamy własne przemyślenia i zdanie na temat .....przyjaźni damsko-męskiej.
Być może,gdy spotkam takich ludzi...zweryfikuję swoją opinię???? Kto wie???
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Przyjaźń damsko - męska

przez Kalebx3 25 sty 2012, 21:43
Anielica ,pewnie ulżyło ! Wiesz, kiedy emocje biorą górę nad szczerą dociekliwością Prawdy ,nad szukaniem sensu sprawy, wtedy dyskusja przestaje mieć miejsce ,a zaczyna się fanatyzm i bronienie swojego zdania za WSZELKĄ cenę. <MASZ ŚWIĘTA RACJĘ !> ,to chciałaś usłyszeć ,czy jakiś inny ,słodszy cukier? ), bynajmniej nie ode mnie.Kończę definitywnie temat. I nie prowokuj ,bo się nie dam.

Przyjaźń damsko - męska

przez Anielica 26 sty 2012, 06:34
paweł3 napisał(a): I nie prowokuj ,bo się nie dam.

Straszysz czy obiecujesz? :twisted: :twisted:

A co TY tylko posiadasz monopol na PRAWDE ??????
Coś Ci powiem, tak na przyszłość dla Ciebie, zapisz to sobie, zapamiętaj bo to bardzo cenna wiedza na temat PRAWDY

PRAWDA JEST JAK DUPA I KAŻDY MA SWOJĄ

tyle.....żegnam :uklon:

:angel: :angel:
Anielica

Przyjaźń damsko - męska

przez marek36 26 sty 2012, 08:08
:brawo: :brawo: :brawo: i skonczcie juz Anielica nie pisz juz w tym wątku poznałas opinie innych i na tym koniec i tak dla wszystkich bedzie złe to co robimy a czego sie spodziewaliśmy ze medą na klaskać przez na forum sa sami porzadni ludzie nikomu nigdy sie nie zdarzyło zdradzić my jesteśmy jedynym takim przypadkiem. koniec pisania
marek36

Przyjaźń damsko - męska

przez Anielica 26 sty 2012, 08:37
marek36, dokładnie..... ale czy rzeczywiście jedynymi? ;) hmm.....wątpie :roll:
to co, tylko My tacy nieporządni jesteśmy a fee.......??? :mrgreen: :twisted:
ok. spoko... :lol: , wisi mi to a cała reszta może udawać nawet..... Dziewice Orleańskie i Prawiczków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a My będziemy udawać, że w to wierzymy.... :mrgreen: .i wszyscy będą szczęśliwi i zadowoleni. i znów zapanuje ład, porządek i harmonia, pełnia szczęścia ..nie ma co.... :roll:
no w sumie fajna zabawa ale chyba dla dzieci.. :? ... :brawo: :brawo: :brawo:
Więc niech się w nią bawią, ja takim gierkom mówię ... pass.....
:great:

kończę ten temat... :papa:
Anielica

Przyjaźń damsko - męska

przez Korba 26 sty 2012, 10:45
Na tą chwilę temat można zakończyć.
Zamykam.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg