proszę o pomoc :(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez deadlylook 01 sty 2012, 05:52
Mam depresję, nerwicę, nie wiem co z sobą zrobić. Mąż mnie zostawił, zdradził, teraz chce wrócić. Nie chcę z nim być, ale jednocześnie boję się samotności. Chciałabym być z kimś innym, ale to niemożliwe... I jeszcze rodzina, która mnie dobija...P otrzebuję szybkiej pomocy, inaczej się wykończę psychicznie...

przez jasaw 01 sty 2012, 10:10
deadlylook, to trudna sprawa...i bardzo osobista.
Ja należę do osób, które raz zdradzone, odrzucone, odsuwają się...nie potrafiłabym żyć z kimś, kto mnie tak bardzo zawiódł. Ale wiadomo, to mój punkt widzenia, nie znam Twojego, a właściwie Waszego małżeńskiego problemu, więc na ten temat wypowiadać się, nie mam prawa.
Samotność jest straszna, ale niestety przeżyłam kiedyś samotność będąc w związku małżeńskim...to jest koszmar!!!!!
Od ponad 10 lat wiem, co znaczy mieć u boku Męża-Przyjaciela, bo uwierzyłam, że świat jest pełen wspaniałych mężczyzn...czasem wystarczy dobrze się rozejrzeć dookoła, by to dojrzeć :D :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez 1optymista 01 sty 2012, 14:16
Osobiście uważam,że jeżeli ktoś raz zdradził przełamał jakąś swoją barierę to nic nie stoi mu na przeszkodzie zrobić to kolejny raz.
Dlaczego on chce do Ciebie wrócić, co nagle się zmieniło?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 01 sty 2012, 14:58
deadlylook, Może chociaż spróbuj z nim być, żebyś później nie wyrzucała sobie, że nie próbowałaś. Tylko, że to spróbowanie bycia razem powinno moim zdaniem być poprzedzone terapią małżeńską.
Obrazek
Główny Moderator

przez nextMatii 01 sty 2012, 17:26
deadlylook, musisz sie leczyć aby sie poczyc lepiej zweryfikowac swoje relacje z meżem....najpierw zrob porzadek ze swoim wnetrzem..pozniej podejmuj jakiekolwiek decyzje.............Terapia małżeńska owszem jest wskazana...jezeli twoj maz jest na tyle swiadomu by chcec pracować nad soba, waszym zwiazkiem na terapii.
nextMatii

przez deadlylook 02 sty 2012, 23:40
Twierdzi, że dalej mnie kocha i zupełnie nie poczuwa się do winy, chyba uważa, że nic takiego się nie stało, bo niby nie zdradził mnie "fizycznie"... Wiem, że potrzebuję pomocy psychologa, albo psychiatry ale nie wiem, gdzie znaleźć jakiegoś dobrego, który by mi naprawdę pomógł. A co do mężczyzn, to przejechałam się na nich nie raz i nie potrafiłabym już nikomu zaufać. Strasznie mnie to boli. :cry:

Sortuj wg