Brak miłości w dzieciństwie emocjonalnym bagażem na całeŻyci

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez carlosbueno 14 paź 2012, 15:48
Bonus piszesz w kółko to samo, że Ty nie jesteś niczemu winien zwalasz wszystko na zły los, nieszczęście a przecież tak nie jest, oczywiście obwinianie się nie jest dobre( przynajmniej tak skrajnie jak ja to robię) ale większość rzeczy zależy od nas a nie od losu, z tego co widzę totalnie brak Ci świadomości

-- 14 paź 2012, 15:49 --

Keji napisał(a):Hmmm...Ja mam jakiś taki deficyt, że - nawet dosyć często - najchętniej rzuciłabym się pierwszemu lepszemu facetowi albo babie w ramiona, co by dostać i udzielić chociaż odrobinę bliskości, czułości i tak dalej. .

Mi też byś się rzuciła w ramiona :105:
Największy Forumowy Maruda

przez Bonus 14 paź 2012, 15:56
Może też problemem jest to, że ja mieszkam w marnej dziurze, gdzie nikt tu nie chce przyjeżdżać, bo tutaj nic nie ma, a tylko duże bezrobocie i brak perspektyw na dalsze życie. Nie ma tutaj nawet za wiele kobiet, jakoś nigdy nie widziałem na ulicach czy gdziekolwiek tutaj ładnych, atrakcyjnych kobiet. Kto chciałby mieszkać na takim zadupiu, gdzie nie widać tu szans na poprawę sytuacji...Być może kobietom nie pasowało to, gdzie mieszkam, skoro powiedziałem im, że to taka marna miejscowośc, dlatego to było dla nich przeszkodą...Tutaj na miejscu nie poznawałem żadnych kobiet, bo tak jak już to napisałem, nie ma tu takich kobiet, a nawet na portalach randkowych, gdzie wyszukuje się znajomości z kobietami i wybiera się tą miejscowość, nie ma żadnych kobiet. Jest to najgorsza dziura w całym powiecie i po mału zapominana. Chciałbym się stąd wynieśc, gdybym miał gdzie. Jest to niestety moja strata, że ja tu mieszkam.

-- 14 paź 2012, 15:22 --

To oczywiste, że każdy oczekuje związku na miejscu, a nie na odległośc, bo to żaden związek. Spora odległośc między ludzmi jest wielką przeszkodą, tylko w pewnych sytuacjach może nie być to przeszkodą. Dlatego kobietom takie coś nie odpowiada, ale to też nie jest powód do przekreślania znajomośći, bo uważam, że jeśli bardzo się chce, to i odległośc nie będzie aż taką przeszkodą. Wszystko zależy od samych ludzi.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez bittersweet 14 paź 2012, 16:25
Tutaj na miejscu nie poznawałem żadnych kobiet, bo tak jak już to napisałem, nie ma tu takich kobiet, a nawet na portalach randkowych, gdzie wyszukuje się znajomości z kobietami i wybiera się tą miejscowość, nie ma żadnych kobiet.

Bonus , Ty chyba z ZK piszesz ? ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bonus 14 paź 2012, 16:28
Że co?

przez carlosbueno 14 paź 2012, 17:22
cudak napisał(a):
Tutaj na miejscu nie poznawałem żadnych kobiet, bo tak jak już to napisałem, nie ma tu takich kobiet, a nawet na portalach randkowych, gdzie wyszukuje się znajomości z kobietami i wybiera się tą miejscowość, nie ma żadnych kobiet.

Bonus , Ty chyba z ZK piszesz ? ;)

ten skrót dla Bonusa jest zbyt skomplikowany no ale na pewno tam go nie ma skro nie wie co to.
Bonus
Tez mieszkam na zadupiu ale nie zadupiu leży problem mieszkałem w wielkich aglomeracjach i też kobiet nie potrafiłem zapoznać bo to w naszej głowie jest główny problem mieszkanie ma drugorzędne znaczenie choć nie wątpię że w małych zapadłych dziurach jest na pewno trudniej znaleźć kogoś zwłaszcza jak się człowiek nie rusza z miejsca.

przez bittersweet 14 paź 2012, 17:24
o bosz... z zakładu karnego że niby klikasz, bo tam kobiet ni ma :roll:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 14 paź 2012, 17:28
cudak napisał(a):o bosz... z zakładu karnego że niby klikasz, bo tam kobiet ni ma :roll:

w polskich nie ma ale w Danii np. więźniowi przysługuje cotygodniowy seks z prostytutką jeśli chce i państwo za to płaci aby więźniowie się rozładowali i byli spokojniejsi. Kiedyś nawet myślałem o dostaniu się do więzienia tam. :mrgreen:

przez Bonus 14 paź 2012, 17:35
A więc to o to chodziło? I tutaj mam małą uwagę dla kolegi, który juz nie pierwszy raz się mnie czepia: dla mnie ten skrót nie był skomplikowany, tylko na poczatku go nie skojarzyłem.

-- 14 paź 2012, 16:40 --

No bo Dania, tak jak i Niemcy, Norwegia i Szwecja to kraje, w których seks jest inaczej postrzegany i tam jest on powszechnie tolerowany. Z tego co wiem, to w Danii, w Kopenhadze odbywaja się nawet takie zajęcia w szkołach z seksu i są tam targi seksu, z różnymi gadzetami erotycznymi. Dania z tego słynie.

przez Candy14 14 paź 2012, 17:57
Może też problemem jest to, że ja mieszkam w marnej dziurze, gdzie nikt tu nie chce przyjeżdżać, bo tutaj nic nie ma, a tylko duże bezrobocie i brak perspektyw na dalsze życie.

to wyprowadz sie stamtad
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bonus 14 paź 2012, 18:06
Łtwo jest powiedzieć, "wyprowadz się stamtąd", ale to tylko teoria.

przez Candy14 14 paź 2012, 18:08
Ludzie sie przeprowadzaja przeciez.. ja sama wyprowadzilam sie z duzego miasta bo na prowincji dostrzeglam wieksze mozliwosci. Latwo nie bylo ale mozna
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Bonus 14 paź 2012, 18:15
Właśnie w dyżych miastach jest najlepiej mieszkać, bo tam wszystko ma się na miejscu, a na wsi to sobie mogą mieszkać ludzie, którzy mają kupe kasy, ziemię, swoje zwierzęta domowe, ogródki i swój samochód czy samochody. Nie każdy może mieszkać na wsi, wszystko zależy od sytuacji człowieka. Ja też bym chciał się gdzieś wyprowadzić, z wielką chęcią, tylko nie mam gdzie. Myślisz, że ktoś mnie przyjmie z otwartymi rękami, bo ja nie chcę mieszkać w marnej dziurze?

przez carlosbueno 14 paź 2012, 18:21
duże miasta tez mają swoje minusy często człowiek jest tam wyobcowany i czuje się samotnie mimo że otaczają go setki tysięcy, miliony osób, no i do tego dochodzą wysokie ceny wynajmu mieszkań czy chociażby pokoju i jak się zarabia koło pensji minimalnej to nawet za granica nie ma się luksusów a w Polsce to już skrajna wegetacja jest wtedy.
No ale to już off top ja tam miałem miłość w dzieciństwie od strony matki przynajmniej, od strony ojca może też tylko w ogóle tego nie okazywał taką ma naturę samotnika, wszystko robił sam i niczego zupełnie mnie nie nauczył no ale przynajmniej nie pił nie bił i nie krzyczał.

przez Candy14 14 paź 2012, 18:29
Myślisz, że ktoś mnie przyjmie z otwartymi rękami, bo ja nie chcę mieszkać w marnej dziurze?

Jak bedziesz czekac ze ktos Cie przyjmie to pewnie sie nie doczekasz. Sam musisz zaczac dzialac

Sortuj wg