Rozstanie z dziewczyną

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Rozstanie z dziewczyną

przez depresyjny86 09 lis 2011, 01:34
Szczerze jej się nie dziwie,po tym jak piszesz....
:)

Rozstanie z dziewczyną

przez bonii 09 lis 2011, 05:10
podejzewam ze zle mnie zrozumiano. Jak ona odeszla to mi sie wszystko zawalilo.i ja sobie z tym nie daje rady. Przed zerwaniem bylo fajnie.tylko wyjechala do sanatorium i tam sie cos wydarzylo. :-(

Rozstanie z dziewczyną

przez depresyjny86 09 lis 2011, 09:59
Skoro puściła się z kimś to nie masz czego żałować

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Rozstanie z dziewczyną

przez kornelia_lilia 09 lis 2011, 10:13
bonii, a dlaczego Cię zostawiła? Może coś w Tobie jej nie pasowało.
Skoro Ci na niej zależy, walcz. Porozmawiaj otwarcie o Waszym związku, może nie wszystko stracone. I lepiej wiedzieć, co się robiło źle, aby w kolejnym związku nie popełnić tych samych błędów.

Skoro puściła się z kimś to nie masz czego żałować

Oj tam, oj tam. Każdy ma prawo zbłądzić. Facet sobie skakać z kwiatka na kwiatek może, ale dziewczyna to od razu się puszcza. Jak mnie wkurza takie sformułowanie.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Rozstanie z dziewczyną

przez depresyjny86 09 lis 2011, 12:41
Facet sobie skakać z kwiatka na kwiatek może, ale dziewczyna to od razu się puszcza

Nie nie nie nie,to nie tak.Dla mnie tak samo facet nie może skakać z kwiatka na kwiatek i też się puszcza.Inaczej:zdradę ze strony faceta,jak i kobiety traktuję tak samo.Nie ma dla mnie czegoś takiego,że facet może zdradzać a kobieta nie...

Sortuj wg