moja dziwna kobieta

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

moja dziwna kobieta

przez z-32@o2.pl 24 paź 2011, 19:21
Mam problem z koja kobietą. Poniżej wypisałem kilka zachowań, nie wiem co mam myśleć, czy ze mną jest cos nie tak czy z nią?
1. Unikanie okazywania uczuć
a. Jak już zajdę jej drogę to da się przytulić, ale trwa to bardzo krótko, szybko ucieka do swoich zajęć.
b. Sama z siebie się poprzytula tylko wtedy, gdy jesteśmy po kłótni, gdy mam ochotę już uciekać, wtedy usiądzie nawet na kolanach, zawiesi na szyi, ma ochotę się całować, ma ochotę się kochać, na drugi dzień wszystko wraca o poprzedniego stanu
2. Unikanie dotyku
a. Nie daje się dotknąć w trakcie, gdy coś robi, szczególnie, gdy siedzi przed komputerem a ja staram się dotknąć jej piersi, reaguje wtedy krzykiem ze jej przeszkadzam.
b. Nie mogę jej dotykać, bo ja to drażni
c. Gra wstępna ją nudzi
d. Nie lubi się całować
3. Uniknie seksu lub brak ochoty
a. Seks mógłby w ogóle nie istnieć
b. Brak spontaniczności
c. Gdy już do niego dojdzie to podczas seksu cały czas patrzy i kontroluje, na zamknięte oczy reaguje słowami, „dlaczego masz zamknięte oczy, pewnie myślisz o innej?”
d. Podczas seksu oralnego nerwowo przerwała, bo jej się odechciało pod byle pretekstem ze nie mogę dojść.
e. Nie lubi spokojnego namiętnego seksu tylko tzw. ”ostre rżnięcie” używa przy tym słów zerżnij mnie, ruchaj mnie, przy czym twierdzi ze nie ma możliwości żeby tak dojść do orgazmu. Orgazm udaje mi się osiągnąć tylko łechtaczkowo.
f. Nie lubi żeby jej robić oral
g. Zarzuca ze nie dbam o nią, ze nie pomyślałem np. o poduszce dla niej pod tyłek, o nastroju, np. świeczki
h. Twierdzi ze jej się już znudziło ciągle na tym samym łóżku w tych samych pozycjach
4. Unikanie rozmowy
a. Odzywa się tylko, gdy cos mam zrobić
b. Odzywa się tylko wtedy, gdy mam dać kasę albo pojechać po zakupy
c. Rozmowa tylko na zasadzie słuchania, wiele rzeczy odbiera, jako rozkaz, lub wmawianie czegoś,
d. Nikt nie może mieć innego zdania,
e. Nie umie słuchać, zawsze ma lepsze „swoje” zdanie, i gdy zaczynam coś mówić ona wychodzi do innego pokoju lub przestaje słuchać zajmując się swoimi zadaniami.
5. Wyrzuty
a. Twierdzi ze się nie staram, nie zmywam, nie sprzątam, nie robię prania, nie zajmuję się dzieckiem, (zmywam w 90%, sprzątam w 50%, prania nie robię w ogóle, a dzieckiem zajmuję się w 40%)
b. Pochwalić nie może twierdząc ze „ jeszcze obrośnie w piórka”
c. Mówi ze mnie bardzo kocha, czasem wyśle sms, częściej sama pyta czy ja ją kocham
sam nie wiem co mam mysleć o tym wszystkim, jak jej to powiedziałem to zapytała" o co Ci chodzi"? nie wiem czy trafiłem z tematem
Ostatnio edytowano 24 paź 2011, 19:25 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu DDA

moja dziwna kobieta

przez betty_boo 24 paź 2011, 19:48
wydaje mi się że w tym związku brakuje... relacji.

wszystko odbywa się wg jakiegoś planu.

czy zawsze tak było, od początku? jesli nie. to znaczy ze cos waznego w tym związku wam umknęło i teraz tego juz nie ma.

moja dziwna kobieta

przez z-32@o2.pl 24 paź 2011, 19:53
od początku tak było, tyle ze był seks, a teraz nie ma potrzeby rozmawiania, kochania się, twierdzi ze z nia wszystko ok.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

moja dziwna kobieta

przez Noopii 24 paź 2011, 19:59
Twoja kobieta ma problem z wrażliwością,okazywaniem uczuć,.jest taka jakaś spięta?zawsze taka była?..
Noopii

moja dziwna kobieta

przez depresyjny86 24 paź 2011, 19:59
Pewnie mówisz jej często: "Ty dziwna kobieto!" :mrgreen: ;)
gdy siedzi przed komputerem a ja staram się dotknąć jej piersi, reaguje wtedy krzykiem ze jej przeszkadzam.

Nic dziwnego,sam bym tak zareagował.Pierwsza zasada:nie przeszkadzać kiedy druga osoba robi coś przy komputerze!.
Co do reszty to rzeczywiście jakaś dziwna
:)

moja dziwna kobieta

przez z-32@o2.pl 24 paź 2011, 20:07
kurcze ale ludzie jak kogoś kochaja to nie reagują na bliską osobe wrzaskiem bo akurat ona coś robi. Tak zawsze była wybuchowa, ale nie powiedziałbym ze choleryczka. Miała trudne dzieciństwo, rozbita rodzina, pózniej ojczym i Matka która ciagle wymaga, kieruje, o wszystkim stara sie decydować, nie pozostawia zadnej wolnosci. Ona mi opowiadała ze uciekała z domu, m.in przez matkę. Ostatnio zauwazyłem ze jak pojawia się u nas matka to u mojej kobiety pojawia si nerw, no i spięcie i zeby jej nie zwracać uwagi. Nie potrafi mówić w kategoriach "my" tylko "ja"

moja dziwna kobieta

przez betty_boo 24 paź 2011, 20:09
a długo juz jestescie ze soba? moze to rutyna sie wkradła w związek?

masz wrazenie ze pasujecie do siebie?

moja dziwna kobieta

przez z-32@o2.pl 24 paź 2011, 20:10
ja wczesnie straciłem rodziców i w sumie to powinienem się stoczyć na dno bo przeciez miałem argument i wytłumaczenie, a jakos sie to nie stało. A nie chciałbym jej tłumaczyc. Nie wiem jak ją rozgryść, nie mówi mi wszystkiego choć jak sama twierdzi powiedziała mi i tak duzo o sobie

-- 24 paź 2011, 20:12 --

no własnie nie jesteśmy na tyle zeby się dobrze poznać. na poczatku było białe światło i oboje nie mogliśmy się sobą nacieszyć. mi tak zostało a jej przeszło.

moja dziwna kobieta

przez Noopii 24 paź 2011, 20:12
Dałoby sie namówić ją na terapie dla par?
Noopii

moja dziwna kobieta

przez betty_boo 24 paź 2011, 20:17
a jak długo jestescie para?

moja dziwna kobieta

przez z-32@o2.pl 24 paź 2011, 20:18
ona nie uwaza zeby było coś z nią nie tak, wieć nie musi nigdzie iść. parą jesteśmy 3 lata

moja dziwna kobieta

przez Noopii 24 paź 2011, 20:24
Aby coś się zmieniło twoja kobieta musiałaby tego sama chcieć,.
Noopii

moja dziwna kobieta

przez betty_boo 24 paź 2011, 20:27
tak, noopi ma rację. inaczej albo musisz zgodzic sie i zaakceptowac to co jest , albo bedzie ci to na tyle przeszkadzalo ze odejdziesz. musi byc porozumienie w związku i więź i obie strony muszą się w nim czuc dobrze.

moja dziwna kobieta

przez Paranoja 24 paź 2011, 20:28
a może po prostu Ty chcesz tylko sexu, bo w zasadzie w każdym zdaniu które napisałeś jest mowa o sexie. a jakieś inne sprawy życiowe?
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg