zachowanie mojej matki

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

zachowanie mojej matki

przez Pointer 05 paź 2011, 23:09
Witam
Mam taką prośbę, czy znajdą się osoby które będą w stanie w jakiś logiczny sposób wytłumaczyć mi takie zachowanie mojej matki
Chodzi o to że moja mama ma jakiś chory zwyczaj robienia mi kazań, awantur i negatywnego nakręcania się wtedy jak wspomnę o jakieś dziewczynie, mówiąc najprościej moja mama już się nakręca negatywnie jak wspomnę że gdzieś wychodzę i mam się np spotkać z kumpelą lub w towarzystwie np kolegi i jakieś kumpeli, a kazanie mam wtedy jak przyprowadzę koleżankę do domu i ona już sobie pójdzie to muszę się na słuchać, że jest oszustką że na pewno rąbie mi dupę za plecami, i że na pewno naciąga mnie na kasę
Ja nie wiem co w ten sposób chce moja matka osiągnąć, czy to może zazdrość z jej strony ?? czy może moja matka chce mieć syna geja w domu ?
Nie ważne gdzie się stawia kamerę ważne po co " Krzysztof Kieślowski "

zachowanie mojej matki

przez *Monika* 05 paź 2011, 23:23
Pointer, Rzeczywiście Twoja matka zachowuje się niezrozumiale.
Zapytaj dlaczego tak uważa.
Być może jest zazdrosna o Ciebie.
Nie jest to normalna sytuacja.
Obrazek
Główny Moderator

zachowanie mojej matki

przez Noopii 06 paź 2011, 04:30
Pointer wygląda,że Twoja matka nie potrafi zaakceptować innej kobiety bliskiej Ci..przy Tobie.Zazdrość,zaborczość taka nie jest normalna warto dociec dlaczego mama tak się zachowuje by móc znaleźć jakieś wyjście z tej sytuacji.
Noopii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

zachowanie mojej matki

przez Laima 06 paź 2011, 07:29
Noopii napisał(a):Pointer wygląda,że Twoja matka nie potrafi zaakceptować innej kobiety bliskiej Ci..przy Tobie.Zazdrość,zaborczość taka nie jest normalna warto dociec dlaczego mama tak się zachowuje by móc znaleźć jakieś wyjście z tej sytuacji.

dokładnie
Laima

zachowanie mojej matki

przez Aria 13 paź 2011, 22:57
Może po prostu Twoja mama jest nadopiekuńcza? Wiem to z własnego doświadczenia. Potrafiła mi zrobić awanturę dosłownie o wszystko. A gdy tylko coś nie było po jej myśli, wściekała się i była nie do wytrzymania. Ja myślę, że Twoja mama chciałaby mieć nad Tobą pełną kontrolę, wiedzieć wszystko o Tobie, żeby móc (według niej) jak najlepiej wybrać Ci życie.
Nadopiekuńczość jest gorsza od obojętności. Potrafi naprawdę zniszczyć drugiemu życie.
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Sortuj wg