BARDZO nieszczęśliwa miłość

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Artemizja 18 wrz 2011, 21:01
No to napiszcie ogólnie jak trzeba o Was walczyć...
myślę,że to chyba nie jest wątek do tego,by rozpisywać się na ten temat...;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez depresyjny86 18 wrz 2011, 21:28
Ale dlaczego nie?Może się chłopak zdecyduje powalczyć,więc trzeba by było mu podsunąć jakieś pomysły....chociaż i tak uważam to za niegodne takie walczenie o to,żeby ktoś ledwo na nas spojrzał.
No chyba,że to jest wiedza tajemna :mrgreen:
:)

przez fiolka34 18 wrz 2011, 21:44
Masz dopiero 17 lat więc odetnij się od niej zadręczasz siebie tylko :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 18 wrz 2011, 22:11
w sensie nie że o Was konkretnie,tylko ogólnie o kobiety...bo to tak trochę żle napisałem

przez Artemizja 18 wrz 2011, 22:18
człowiek nerwica, zrozumiałam o co Ci chodziło ;) i nadal twierdzę,że to nie wątek do rozważań na ten temat-to po pierwsze.A po drugie,myślę,że to byłby kolejny temat-kłótnia niestety...-to tyle jeśli chodzi o wtrącenie rzeczy poza tematem ;)

A co do autora wątku- myślę,że powinieneś przemyśleć sobie nasze rady i zastanowić się czego naprawdę chcesz,ponieważ my możemy radzić,ale ostateczną decyzję i tak będziesz musiał podjąć Ty sam.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez toku 18 wrz 2011, 22:39
Wiem co muszę zrobić, powinienem się od niej odciąć, choć jest to niemożliwie trudne w tym momencie dla mnie.
Jak da radę chciałbym tylko spotkać się z jej przyjaciółką i zobaczyć jak sprawy wyglądają, po prostu boję się tego, że coraz bardziej wpadam w depresję lub coś podobnego. Gdy o niej myślę, aż chce mi się płakać a do tego czuję, że ten chłopak nie darzy ją takim uczuciem co ja chociaż w 5%, gdy mu powiedziałem, że ona się w nim zakochała przyjął to bez entuzjazmu...

Naprawdę dzięki za porady, jeśli kogoś będzie to interesowało napiszę za jakiś czas jak się sprawy mają! pozdrawiam ;)

przez depresyjny86 18 wrz 2011, 22:47
Zapomnisz o niej szybko toku zobaczysz;)....a po drugie nie staraj się tak bardzo o kogoś,bo jak się starasz to nigdy nie wychodzi..Lepiej żebyś miał taką postawę jak ten kolega..a on w ogóle jest z nią czy nie?....

-- N wrz 18, 2011 10:51 pm --

Droga Samaro,po tym co napisał teraz autor zgadzam się co do punktu 1.,ale nie sądzę,żeby był to temat-kłótnia....bo w sumie dlaczego miałaby z tego być kłótnia?..Przynajmniej ja bym się nie kłócił,bo i tak mam już swoje zdanie na ten temat...aczkolwiek ciekawi mnie po prostu co kobiety mają na myśli mówiąc o walczeniu o nie,no i czemu one nie mogą ruszyć swoich ee krągłości :mrgreen: i same zawalczyć o faceta ;)

przez toku 18 wrz 2011, 23:37
człowiek nerwica, odchodząc od tematu mnie także to by ciekawiło co oznacza "powalczyć", bo dla mnie nie problemu zrobić dla niej cokolwiek jeśli w ten sposób będę mógł jej zaimponować - a nawet jeśli nie jej to będę wiedział na przyszłość co się właśnie dziewczynom podoba, oczywiście tak teoretycznie bo każda jest inna, ale są jakieś utarte wzorce ;)

przez brak uczuć 19 wrz 2011, 12:40
Nie wiem co Ci doradzić, ale nieładnie, że czytałes jej korespondcencję:/
brak uczuć

przez depresyjny86 19 wrz 2011, 12:57
"Lubie cytać Twoje maile! :mrgreen: "

-- Pn wrz 19, 2011 5:39 pm --

Hmm no to skoro autor chce,to może powiedzcie jak się o Was walczy drogie panie...

Sortuj wg