Nie chcę się obudzić samotny w wieku 30 lat

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Nortt 18 wrz 2011, 13:29
Powiem ci tak, żałuje wszystkich swoich związków do tej pory mam 21 lat. Przed dwudziestką nie ma miłości jest zabawa, zabawa w dopieranie się w parki, oczywiście nie mówię że wszyscy tak mają, ale zdecydowana większość. Jeszcze raz powtórzę - ja żałuje i chciałbym być na twoim miejscu.
Nortt

przez Laima 20 wrz 2011, 01:02
ewus1318, to zrób sobie przerwę.Musisz przejść żałobę po pierwszym,jeśli tego do końca nie zrobiłaś to tak będzie.Daj sobie czas,dokąd się spieszysz.Związek za związkiem dla mnie musi to tak się kończyć.Daj sobie rok na odpoczynek (rok to tak przykładowo),na przemyślenia i na siebie po prostu.Zajmij się sobą,zadbaj o siebie jak będziesz gotowa to pewnie i miłość się znajdzie.
Laima

przez Zer000 07 paź 2011, 00:11
Rozumiem , że niektórzy z was maja po 30 parę lat i nie maja swojej połówki , ale ja tak nie chce..boje się tego jak cholera....nawet nie wiem gdzie mam się zgłosić na kurację ? ( tzn do jakiej instytucji)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg