nienawidzę mężczyzn

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

nienawidzę mężczyzn

przez adamo_ 20 wrz 2011, 15:00
Jestem może i zboczony, ale nie aż tak :shock:
adamo_

nienawidzę mężczyzn

przez Laima 20 wrz 2011, 16:44
Mój brat choruje na schizofrenie odkąd ja skończyłam 3 latka.Nie pamiętam go zdrowym.Teraz widzę,że choroba go ogarnęła całego,jego zachowania,sposób bycia choć leczy się i nie mam omanów tylko natręctwa,jakieś przekonania,jest jakby upośledzony umysłowo.
Czuję,że ja go nienawidzę,czuję wstręt,brzydzę się go fizycznie i nie tylko.Problem w tym ,że mu to okazuję.Myślę,że się nad nim znęcam psychicznie.
Co mam robić?Jest to silniejsze ode mnie.Staram się, próbuję,ale po kilku dniach "lepszego traktowania" wszystko wraca.Wiem,zdaję sobie sprawę ,że jest wrażliwym dobrym człowiekiem,a ja widzę tylko jego chorobę.Wiem,że znęca się ktoś nad słabszymi i w tym wypadku tak jest.
Podstawowe pytanie.Jak tego nie robić?Co mam robić by to zwalczyć u siebie?
Laima

nienawidzę mężczyzn

przez Vian 21 wrz 2011, 02:00
Chyba pytasz o tym w złym temacie, skoro to z powodu choroby brata znęcasz się nad nim.

To było raz - dwa, w sumie nad powodem można spekulować.

Trzy - chodzisz na terapię to porusz tam ten problem, bo z mojej - osoby z zewnątrz - perspektywy może chodzić o milion rzeczy.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nienawidzę mężczyzn

przez Laima 21 wrz 2011, 02:09
Vian, inny mam priorytetowy temat na terapii.Nie będę robić zamętu.
Umieściłam tu bo ostatnio tu pisałam,a jakieś mam opory przed zakładaniem nowych tematów :bezradny:
Skoro zaczęłam o mojej "nienawiści" do mężczyzn...może mój błąd :?
Nie znam powodu i cały czas się jego doszukuje o co mi naprawdę chodzi.

-- 21 wrz 2011, 02:16 --

Nie oczekuję w tej chwili odpowiedzi.Napisałam po wpływem impulsu bo miałam ochotę na niego naskoczyć.Przeraża mnie to.Nie mogę sobie na takie zachowania pozwalać.
Laima

nienawidzę mężczyzn

przez ewap99 23 wrz 2011, 11:14
wiesz nie wiem czy to bęzie zamęt ja tez podstawowy cel terapii mam jeden a zdarzaja sie spotkania zupełnie nie na temat i nie zaburza to naszej pracy w temacie a skoro cie męczy to zachowanie myślę ze warto go poruszyc bo pewno ma cos wspolnego z tamtym tematem tez
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

nienawidzę mężczyzn

przez frytka 23 wrz 2011, 21:47
hm, kochać się ich nie da - ale nienawidzić też nie :roll:
Anioły są wśród Nas

nienawidzę mężczyzn

przez Mataforgana 25 wrz 2011, 20:25
pm_77, jeśli chcesz mi nieco pomóc, proszę, wyślij mi w prywatnej wiadomości Swój adres email. Chciałam do Ciebie napisać PW, jednak nie można...
Mataforgana

Sortuj wg