nienawidzę mężczyzn

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

nienawidzę mężczyzn

przez uspiony 17 wrz 2011, 22:51
Laima rozumiem, że masz jakiś problem, który z czegoś wynika. Jednakże, Twoje myśli mogę uogólnić jeszcze wyżej o jeden poziom.
Zabierzmy wszystkich ludzi. Ludzie niszczą przyrodę. Ludzie są mordercami wszystkiego co żywe i nie tylko.
Takie jest Twoje myślenie.
Czy w tym przypadku wszyscy powinni iść do piachu? Nie, bo nie można wielu rzeczy generalizować. Ty to robisz i to Twój OLBRZYMI błąd za który już zapłaciłaś, lub jeszcze zapłacisz jeżeli nie zmienisz swojego postrzegania.

Ten temat w mojej opinii powinien zostać usunięty, bo jest obrzydliwy sam w sobie. Zresztą słowo "nienawidzę" oddaje treść tego tematu.
Coś straciłem. Nie jestem do końca pewien co... ale wiem, że nie zawsze czułem się taki... uśpiony. Ale wiecie co? Nigdy nie jest za późno, żeby to odzyskać.

nienawidzę mężczyzn

przez Vian 17 wrz 2011, 23:05
Laima napisał(a):Vian, jesteś kobietą i się sprzeczasz :twisted:
wiem ,że gdy mężczyzna ogląda się za kobietą na ulicy myśli o seksie-przeczytałam to gdzieś,

Albo myśli sobie "O kurczę! Ta dziewczyna ma twarz umazaną bitą śmietaną!", albo inne tam takie... :mrgreen:

nie za każdą się przecież ogląda

No i nie z każdą ma ochotę na seks.

Jestem kobietą i biseksualistką.
Widząc dziewczynę, która mi się podoba myślę często o seksie z nią, analogicznie w przypadku mężczyzn. Jestem też wybredna, dlatego rzadko widzę takie kobiety i takich mężczyzn, co nie zmienia faktu, że tak jest.
Uważam że to zupełnie normalne.

A poza tym miałam w życiu trochę związków, romansów i różnych skomplikowanych relacji zarówno z mężczyznami jak i z kobietami. Draństwo nie jest przypisane jednej płci i tyle.

@Uśpiony
Jesteś blisko z tym rasizmem - seksizm.
U Laimii to dość gwałtownie wybuchło, duża szansa, że równie szybko jej przejdzie, ale na razie podaruj sobie tłumaczenie, bo równie dobrze możesz tłumaczyć kolesiowi z Ku-Klux-Klanu, że murzyni też ludzie i zasługują na szacunek. ;-)
Nidyrydy.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

nienawidzę mężczyzn

przez Laima 17 wrz 2011, 23:14
Vian, wiem,że jesteś bi,nie jestem od dziś na forum jak nie poznajesz to kasiątko. Hormony masz inne niż mężczyźni co za tym idzie mniejszy popęd.

seksizm :shock:
Laima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nienawidzę mężczyzn

przez Vian 17 wrz 2011, 23:23
Laima, ja wiem, że Ty wiesz (poznałam Cię jak miałaś na liczniku 2 posty ;-) ), ale może inni czytelnicy nie wiedzą i zdziwiłaby ich reszta części postu, dlatego w kółko to powtarzam. :)

Nie wiem, gdzie usłyszałaś to o hormonach i popędzie seksualnym, ale to absolutna bzdura. Orientacja seksualna jest wprawdzie determinowana przez hormony, ale działające na płód w łonie matki. Biseksualiści nie mają również mniejszego libido (na które z kolei składa się cały bardzo długi szereg czynników, ale NIE orientacja).
Na życzenie na pw podam Ci nazwisko doktor, która mnie tego nauczyła, ew. postaram się odgrzebać e-mail. :)

-- 17 wrz 2011, 23:27 --

PS.
I owszem - kobieta może być seksistką tak jak czarny może być rasistą.

-- 18 wrz 2011, 00:29 --

Vian napisał(a):Laima, ja wiem, że Ty wiesz (poznałam Cię jak miałaś na liczniku 2 posty ;-) ), ale może inni czytelnicy nie wiedzą i zdziwiłaby ich reszta części postu, dlatego w kółko to powtarzam. :)

Nie wiem, gdzie usłyszałaś to o popędzie seksualnym, ale to absolutna bzdura. Biseksualiści nie mają również mniejszego libido (na które z kolei składa się cały bardzo długi szereg czynników, ale NIE orientacja).
Na życzenie na pw podam Ci nazwisko doktor, która mnie tego nauczyła, ew. postaram się odgrzebać e-mail. :)

-- 17 wrz 2011, 23:27 --

PS.
I owszem - kobieta może być seksistką tak jak czarny może być rasistą.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

nienawidzę mężczyzn

przez kahir 18 wrz 2011, 02:53
jest coś z faktem.. stwierdzeniem "nienawidzę mężczyzn" (...) jeszcze nigdy nie słyszałem żeby jakiś facet powiedział "nienawidzę kobiet!". chyba my-mężczyźni robimy Wam-kobietom więcej złych rzeczy niż odwrotnie. nie ma równowagi interseksualnej. kobiety mniej gwałcą, zabijają i to nie tylko kwestia warunków. agresja to nasza spuścizna ewolucyjna. mężczyźni potrafią być paskudni. kobiety też. proponuję zamienić słowo "nienawidzę" na "boję się" w temacie i kontynuować dyskusję.
świat jest pełen psychologów.

nienawidzę mężczyzn

przez uspiony 18 wrz 2011, 08:31
Vian jeżeli ja nie miałbym tłumaczyć to dlaczego Ty możesz to robić? ;)

-- 18 wrz 2011, o 07:55 --

Bijecie czystą agresją do mężczyzn, a czy same jesteście takie święte? Czy zawsze macie czyste myśli? Oczywiście, że nie. Jeżeli chcesz rzucić kamieniem we mnie to rzuć także w siebie.
Coś straciłem. Nie jestem do końca pewien co... ale wiem, że nie zawsze czułem się taki... uśpiony. Ale wiecie co? Nigdy nie jest za późno, żeby to odzyskać.

nienawidzę mężczyzn

przez Vian 18 wrz 2011, 10:02
uspiony, ależ możesz, tylko oboje mamy małą szansę ją przekonać... :mrgreen:

kahir, nie wygłupiaj się, to nawet swoją nazwę fachową ma. :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mizoginia
Lisbeth Salander

nienawidzę mężczyzn

przez Noopii 18 wrz 2011, 10:49
Słowo NIENAWIŚĆ jest bardzo mocne,dosadne i ani względem kobiet ni mężczyzn nie powinno być używane.To słowo w tym wątku wynikło z przeżyć osobistych..i raczej nikt nikogo tu nie chciał urazić.
Noopii

nienawidzę mężczyzn

przez ewap99 18 wrz 2011, 11:00
A ja spotkałam faceta który nienawidzi kobiet poniewaz z ich powodu bardzo wiele za dziecka wycierpiał i uwazam ze ten temat wcale nie jest obrzydliwy...moze wiele osób go nie umie zrozumiec,ale nikt nikogo nie zmusza do pisania czy czytania w nim,ja uwazam ze pozwala uwolnić emocje i pokazuje innym w jakim świecie niektórzy zyją tylko dlatego ze ktoś skrzywdził...mysle ze daje wiele do zastanowienia sie
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

nienawidzę mężczyzn

przez Laima 19 wrz 2011, 17:49
Vian napisał(a):uspiony, ależ możesz, tylko oboje mamy małą szansę ją przekonać... :mrgreen:

nie sądzę

Teraz mam ochotę kogoś rozkochać w sobie,niech poczuje pożądanie i niech cierpi,że nic nie dostanie :twisted:
Mam dobry humor,ale pajam sympatią do m. j.w.

-- 19 wrz 2011, 18:36 --

Coś jest ze mną nie tak.Teraz to zrozumiałam poczułam wstyd to mam ochotę upodlić mężczyznę.
Laima

nienawidzę mężczyzn

przez pm_77 19 wrz 2011, 18:51
przykre, że tak generalizujecie i wszystkich do jednego worka wrzucacie...

nienawidzę mężczyzn

przez Laima 19 wrz 2011, 18:57
pm_77, Przemuś,to są uczucia,nie jest to zamierzone,uczucia są różne,a czyny bardziej się liczą,a ja sobie na większość nie pozwolę
Nie jebsłam Ci jeszcze,prawda :mrgreen:
Laima

nienawidzę mężczyzn

przez adamo_ 20 wrz 2011, 14:51
Laima napisał(a):wiem ,że gdy mężczyzna ogląda się za kobietą na ulicy myśli o seksie

Eee, nie. Tak to by mi stawał, czy coś, to nie jest tak ze sie ogladam i wyobrazam jak laduje panne w dupsko :shock: :lol:

Po prostu doceniam walory estetyczne, w mojej glowie nie ma zadnych mysli tylko takie uczucie ze jest fajna laska. za kolesiem tez sie czasem obejrze, a nie mam odchylow homo ;)
adamo_

nienawidzę mężczyzn

przez shinobi 20 wrz 2011, 14:58
Eee, nie. Tak to by mi stawał, czy coś, to nie jest tak ze sie ogladam i wyobrazam jak laduje panne w dupsko

Nie? To Ty wrażliwiec jesteś, pisz wiersze. ;)

Sortuj wg