Zdradzona i oszukana co robić?! POMOCY

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Amon_Rah 07 wrz 2011, 13:55
Vian, ot i wlasnie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez depresyjny86 07 wrz 2011, 14:03
Uważam, że nastoletnia miłość to wspaniała sprawa, a różnica 4 lat nie jest jakaś niesamowicie gigantyczna biorąc pod uwagę fakt, że emocjonalnie dziewczyny dojrzewają wcześniej niż chłopaki.

No tak,a z tej "wspaniałej sprawy" może wyjść wspaniałe dziecko...,jest gigantyczna...a co do dojrzewania dziewczyn....no widać to szczególnie w tym topicu jak to dojrzewają emocjonalnie....
No i taka jest różnica - Ty miałeś ochotę, a partner autorki chciał z nią być, bo mu zależało.
Nie porównuj tych dwóch kwestii, bo "mieć ochotę", a "chcieć być z kimś" to dwie totalnie różne sprawy angażujące zupełnie inne emocje i motywacje.

Dla mnie to to samo,mam na nią ochotę - chce z nią być....ale heloooł 18 latek z 14tką?...toż to jeszcze dziecko.
:)

przez Vian 07 wrz 2011, 14:10
człowiek nerwica, pierwsze zdecyduj się, czy chodzi Ci w końcu o seks w wieku 14 lat czy o związek, bo jedno niekoniecznie równa się drugie, w żadną stronę.

Po drugie jakoś dziecka raczej nie mają, więc nie wiem po co wyjeżdżasz z becikami.

Po trzecie oboje są niedojrzali, oboje robili i robią błędy, ergo - gdzie ta różnica wieku?

Nie wiem, coś się tak uwiesił tego wieku, serio...

-- 07 wrz 2011, 14:15 --

Dla mnie to to samo,mam na nią ochotę - chce z nią być..

Ja mam ochotę na jajecznicę, ale nie zamierzam z nią wchodzić w związek. Zjem ją, ew. beknę sobie z cicha i zapomnę.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 07 wrz 2011, 14:16
człowiek nerwica napisał(a):No tak,a z tej "wspaniałej sprawy" może wyjść wspaniałe dziecko...,jest gigantyczna...a co do dojrzewania dziewczyn....no widać to szczególnie w tym topicu jak to dojrzewają emocjonalnie....

Ale nie wyszlo w tym przypadku. Para wykazala sie rozsadkiem w tej kwestii. A roznica wieku 4 lata nie jest duza.

Ale jesli chodzi o szybsze emocjonalne dojrzewanie dziewczyn/ kobiet to zgadzam sie z Toba, ze wcale tak nie jest. Tak to tylko pozornie wyglada.

przez shinobi 07 wrz 2011, 14:21
4 lata mają znaczenie, stanowią barierę w wieku nastoletnim, po 20-stym roku życia to tyle, co nic.

przez depresyjny86 07 wrz 2011, 14:51
człowiek nerwica, pierwsze zdecyduj się, czy chodzi Ci w końcu o seks w wieku 14 lat czy o związek, bo jedno niekoniecznie równa się drugie, w żadną stronę.

I o jedno,a jeżeli był seks to o drugie też.
Po drugie jakoś dziecka raczej nie mają, więc nie wiem po co wyjeżdżasz z becikami.

Nigdzie nie wyjeżdżam :P
Ile jest 14latek w ciąży hmmmmmmm???Na pewno nie mało...Co z tego,że nie mają dziecka? - to dobrze,że nie mają,ale wiesz jak to z młodymi bywa,nie myślą,seks bez zabezpieczeń - i rodzi się dzidzia.
Zresztą jakoś tak wątpie że czekali tak z tym sexem ;) zwłaszcza że facet jest od niej starszy o 4 lata..A 18 latkowie mają swoje ekhm wymagania już :mrgreen:

Po trzecie oboje są niedojrzali, oboje robili i robią błędy, ergo - gdzie ta różnica wieku?

W metryce.Autorka w wieku 14 lat dojrzałością nie błyszczała<sorry droga autorko,nie mam na celu obrażenia Ciebie>,tak samo jej facet,no bo żaden poważny 18 latek nie wchodzi w związek z 14tką...,16stki są lepsze<żart>.Ogólną głupotą jest wiązanie się w takim wczesnym wieku z osobą dużo starszą,choćby z różnicy potrzeb - bo jednak trzeba sobie powiedzieć jasno,facet 18letni wymaga już czegoś więcej niż tylko czułych słówek....
Vian a co byś powiedziała gdyby autorka wszedła w związek w wieku lat 10,a jej facet miałby 14...Czy też mówiła byś,że to tylko 4 lata?....W końcu on "już" ma te 14 lat
Ja mam ochotę na jajecznicę, ale nie zamierzam z nią wchodzić w związek. Zjem ją, ew. beknę sobie z cicha i zapomnę.

Ja już dawno żyje w związku z kiełbasą krakowską ;) ....a tak na serio: mam na kogoś ochotę - zbliżam się do tego kogoś i chce z tym kimś być

Sorry za braki interpunkcyjne ale....nie chce mi się poprawiać tekstu,bo mam doła.

przez klaudia171215 07 wrz 2011, 15:01
Od małego miałam problemy w domu zostawałam z tym wszystkim sama nie miałam nikogo bliskiego on był pierwsza osoba na której mizależał przy której umiałam chociasz na chwile zapomnieć o tym co sie dzieje, zaczeliśmy współżyć po 1,5 roku. Zabierałam tel ze wzgldu na to że on nigdy mi nie chciał go pokazać tylko sie denerwował jak mu o tym mówiłam. Za każdym razem coś miał do ukrycia tylko teraz od roku było miedzy nami dobrze przynajmniej ja miałam takie wrażenie mówiłam prosiłam mówi mi co jest nie tak mów o moich wadach co czujesz co cie boli on nie potrafił... i sie zaczęło.... Wiem nie powinnam wybaczać takiego czegoś ale wiem że wina leży po obu stronach i dlatego jest mi z tym cięszko nie wiem co robic on tez najlepiej się nie czuje dziś w nocy miał wypadek mam nadzieje że nie było to specjalnie, szczegółów sama nie znam:(

przez Vian 07 wrz 2011, 15:41
klaudia171215, a czy on Tobie powinien wybaczyć..?

człowiek nerwica, Tobie odpowiem później, bo chyba mam teraz zawał albo coś.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez tomisia 07 wrz 2011, 19:25
Ok postepowałaś zle że marudziłaś, wypominałaś itd. Takie zachowanie nikomu się nie podoba. W takie sytyacji się rozmawia o problemach albo rozstaje się nie rucha na boku inną panienkę. Oko za oko? grzech za grzech? Nie mówcie że jest sama sobie winna.
Ilu z nas spotkało się z niezrozumieniem w związku a ilu z nas z tego powodu skoczyło do łóżka osoby trzeciej?
Dobra to jest przeszlosc.
Masz mnóstwo do przemyślenia
1. Czy jesteś w stanie mu wybaczyc i nie wypominac.
2. Czy jesteś w stanie zmienic się na lepsze i nie popełniac tych samych błędów

Oboje wyrządziliscie sobie dużo krzywd. Byc może sobie "niby" sobie wybaczycie i dalej będziecie rujnowac sobie życie...
albo zapomnicie o wyrządzonych krzywdach, Ty nie będziesz taka zaborcza i złośliwa a on nie będzie Cię okłamywał i uprawał sesku z innymi. Klaudia wierzysz w to? Bo ja bym mu nie zaufała mimo wszystko.

I ten seks po rzekomych rozstaniach, jakie to idiotyczne. Co z wami?
Jak wam się uda to będzie cud, ja w to nie wierzę. W waszym związku zawitała mała "patologia". Chyba nie chcecie tak życ? Zróbcie coś z tym albo zerwijcie. Szacunek dla siebie i dla drugiej osoby to podstawa. Tutaj go troche zabrakło, tak się nie da. Macie prawo byc szczęśliwi
Trzeba więc naprzód porzucić smutki, narzekania, wyleczyć się z samego siebie, ze swoich urazów psychicznych, które są dla nas większym nieszczęściem niż wszystko, co nas otacza.

przez Amon_Rah 07 wrz 2011, 19:36
tomisia, ja bym zaufal. Jakbym najpierw sam zastanowil sie nad soba i co takiego robie, ze facet ucieka do innej panny, zeby moc porozmawiac sobie spokojnie (a ze sex przy okazji, to juz osobna sprawa).
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez paradoksy 07 wrz 2011, 19:46
Darek, ten temat nie jest o Tobie, a zdecydowanie próbujesz go tak obrócić, aby znowu była mowa o Twoich problemach...
paradoksy

przez tomisia 07 wrz 2011, 19:48
Amon fajna mi to rozmowa :mrgreen:
Nie wiadomo czy chłopak lubi skoki w boki i całą winę zrzucił na swoją kobietę czy rzeczywiście spierdzielił gdzie pieprz rośnie.
Zdradę można wybaczyc i można byc szczęsliwym jeżeli oboje są gotowi na poprawę.

Klaudia badz ostrożna, bo możesz całą odpowiedzialnosc wziac na siebie a potem i tak nóż w plecy.

Mi mój eks też wmawiał ze to z mojej winy mnie zdradzał...
Zastanów się czy dobrze go znasz, czy rzeczywiście szukał rozmowy czy kierowało nim coś innego. Dobrze się zastanów.
Ja wybaczyłam, myślałam że to moja wina a zranił mnie dwa razy mocniej. To niebezpieczna gra.
Trzeba więc naprzód porzucić smutki, narzekania, wyleczyć się z samego siebie, ze swoich urazów psychicznych, które są dla nas większym nieszczęściem niż wszystko, co nas otacza.

przez depresyjny86 07 wrz 2011, 20:36
paradoksy, przysięgam,że nie.

przez Lolita 08 wrz 2011, 00:28
Myślę że powinnaś się udać na terapię DDA. http://www.dda.pl/ link do poczytania. :)

Przede wszystkim zacznij myśleć o sobie.
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

Sortuj wg