co mam robic?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

co mam robic?

przez ewa dawid 26 sie 2011, 23:25
Witam niewiem co mam robic mam siedmio letniego syna i pool roku temu stracilam meza nieumiem sobie z tym poradzic -- a teraz zwiazalam sie z bratem mojego meza,ktory sam jest w rozstaniu ze swojaona i tez ma dziecko naprawde niewiem co mam robic wszyscy mysla ze to moja wina ze sie rozstali ale tak niejest naprawde niewiem co mam robic prosze o pomoc!
Ostatnio edytowano 26 sie 2011, 23:27 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do odpowiedniego działu.

co mam robic?

przez essprit 27 sie 2011, 00:35
Przede wszystkim, nie wiązać się z nikim w okresie ŻAŁOBY !

To jest czas dość odmienny od normalnego i pozwól sobie to przeżyć "samej". W tym czasie człowiek jest szczególnie wrażliwy, ma specyficzne potrzeby, specyficznie odczuwa rzeczywistość ... i tylko dlatego wiązanie się z kimś innym w tak KRÓTKIM czasie nie jest dobrym pomysłem. Ponadto, twój szwagier też jest w takim samym okresie, jak Ty. Też stracił - tą samą - bliską osobę.

A co do zarzutu innych, że rozbiłaś rodzinę swojego szwagra - myślę, że nie uda Ci się "przetłumaczyć" rodzinie, że prawda jest inna. Jedynie może tutaj powalczyć SAM SZWAGIER, bo twoje jakiekolwiek wyjasnienia - wydaje mi się - nie odniosą skutku.

A jeśli sobie nie radzisz z obecną sytuacją, to porozmawiaj z psychologiem lub psychoterapeutą.

co mam robic?

przez Noopii 27 sie 2011, 09:52
Witaj emocje teraz rządzą Tobą,zniekształcają postrzeganie świata,życia..w takim czasie nie warto podejmować wiąrzących decyzji..daj sobie czas wycisz się,straciłaś bliską osobe czujesz się samotna..chcesz związać się z człowiekiem w podobnej sytuacji..poczekaj ochłoń i porozmawiaj z psychologiem..może ujrzysz świat z innej perspektywy.
Noopii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

co mam robic?

przez depresyjny86 28 sie 2011, 03:11
Przede wszystkim, nie wiązać się z nikim w okresie ŻAŁOBY !

Dokładnie!
:)

Sortuj wg