Na której randce co wolno?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Margolka 24 sie 2011, 11:43
ALEKS*OLO, bo wiesz faceci dzielą kobiety na te dla przyjemności i te do życia na co dzień. Ideałem byłoby, żeby facet chodził na boki a w domu czekała na niego zawsze stęskniona i usłużna żonka, oczywiście 100% wierna :smile:
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

przez ALEKS*OLO 24 sie 2011, 11:47
Margolka, typ kozaka hipokryty ;) z którego ust pada stwierdzenie, gdy idealna żonka sie puści, że jest szmatą.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Margolka 24 sie 2011, 11:51
Swoją drogą ciekawe jak panowie nazywają swoje zamężne kochanki? :smile:
nie dajesz sercu oddechu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 24 sie 2011, 11:56
Kobieta wyzwolona i cierpiąca, bo mąż jej nie zaspokaja :lol:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez carlosbueno 24 sie 2011, 11:57
Margolka napisał(a):ALEKS*OLO, bo wiesz faceci dzielą kobiety na te dla przyjemności i te do życia na co dzień. Ideałem byłoby, żeby facet chodził na boki a w domu czekała na niego zawsze stęskniona i usłużna żonka, oczywiście 100% wierna :smile:

Znam wielu takich facetów co zdradzają żony, dziewczyny na prawo i lewo bo facetowi wolno, jakby one to zrobiły to rozwód albo zabójstwo tak mówią. Tak jest przyjęte kulturowo na całym świecie w Polsce i Europie zach, USA i tak wskutek emancypacji kobiet jest trochę lepiej bo poza tzw.cywizilowanym światem męskie zdrady to ogólnie akceptowana norma a kobiece są karalne śmiercią.
Ja tam wcale nie uważam że dziewczyna która pójdzie od razu do łóżka z facetem musi być jakąś łatwą, może obie osoby poczują do siebie taki pociąg seksualny że się nie będą potrafiły opanować, tak mi się przynajmniej zdaje.
Największy Forumowy Maruda

przez ALEKS*OLO 24 sie 2011, 12:04
No i gdzie tu właśnie sprawiedliwość ??

Ja tam wcale nie uważam że dziewczyna która pójdzie od razu do łóżka z facetem musi być jakąś łatwą, może obie osoby poczują do siebie taki pociąg seksualny że się nie będą potrafiły opanować, tak mi się przynajmniej zdaje.

Oczywiscie że tak tez sie może zdarzyć, dlatego nie można generalizowac i szufladkować wszystkich. Ale tak jak kotś wczesniej napisał, nie raniąc osób trzecich i nie robiąc nikogo w tzw balona ;)

ExModerator

przez carlosbueno 24 sie 2011, 12:11
facet która ma mnóstwo kobiet to ogier, amant budzi podziw i szacunek wśród kolegów, kobiet a kobieta w takim układzie to szmata tak było, jest i pewnie będzie mimo że ja akurat się z tym nie zgadzam.

przez Margolka 24 sie 2011, 12:16
W życiu różnie bywa, niektórzy już od pierwszego wejrzenia wiedza, że to ten, ta. Nieraz pociąg fizyczny jest tak silny, że i na pierwszej randce lądują w łóżku. Na szczęście powoli troszkę się zmienia podejście do tych spraw. Jeśli są wolni i trzeźwi to świadomie podejmują tą decyzję. Gorzej kiedy robią to po alkoholu nie pamiętając czasami kto z kim.
Panowie by chcieli same dziewice, tylko od jakiegoś czasu to gatunek wymarły. Statystycznie kobiet jest odrobinę więcej ale jest to prawie pół na pół. Skoro mężczyzna zalicza nawet tylko kilka w życiu to znaczy, że znalezienie takiej nieruszonej graniczy z cudem, a to by znaczyło w języku męskim, ze wszystkie kobiety to...
nie dajesz sercu oddechu

przez carlosbueno 24 sie 2011, 12:31
Ja tam dziewicy nie szukam, w ogóle to jakieś bzdurne mi się wydaje w dzisiejszych czasach nie żyjemy przecież w średniowieczu. Kobiet jest więcej ale w przedziale wiekowym 40 plus bo kobiety dłużej żyją bo się tak wódą nie katują i mniej ulegają wypadkom. Czyli pare lat muszę jeszcze poczekać na te tłumy kobiet.

przez depresyjny86 24 sie 2011, 12:33
Nieraz pociąg fizyczny jest tak silny, że i na pierwszej randce lądują w łóżku

Aaa to teraz pociąg fizyczny jest wytłumaczeniem....tego co jest wg mnie zwykłą głupotą,bo nigdy nie wiadomo,czy nie mamy do czynienia z jakimś szaleńcem itp.Wydaje mi się,że najpierw trzeba kogoś dobrze poznać zanim się z kimś pójdzie do łóżka...i wprosi się tą osobę do naszego życia.
:)

przez Vian 24 sie 2011, 12:50
człowiek nerwica, jak mamy do czynienia z szaleńcem, to seks nie będzie większym błędem niż sama randka. :mrgreen:
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Margolka 24 sie 2011, 12:51
człowiek nerwica, nie zawsze osobę z którą sie pójdzie do łożka trzeba zaprosić potem do wspólnego życia ;) Ale ogólnie masz rację, za dużo w życiu łatwizny i rozwiązłości, z pewnością związku nie należy zaczynać od... dupy strony ...
nie dajesz sercu oddechu

przez Vian 24 sie 2011, 13:00
Mnie fascynuje samo to kryterium, bo ocenia się kogoś bardzo... kompleksowo, ktoś jest WARTOŚCIOWY, ALBO NIE. Warty uwagi, szacunku, albo nie. A JEDYNYM kryterium jest, kiedy ma ochotę na seks z partnerem! :D

Was to nie dziwi?

Podobno w czasach mojej babci tak oceniano ateistów - jak nie wierzy w boga, to amoralny i zły.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez shinobi 24 sie 2011, 13:02
A to ktoś tak jeszcze ocenia, teraz, w XXI w.?
To pewnie jacyś ludzi z zaścianka.

Sortuj wg