Dziewczyna molestowana seksualnie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Vian 24 sie 2011, 18:54
Ale ja nie piszę o niej, z nią nie utrzymuję kontaktu. :) Można dać szansę, można nawet kolejną, ale jak ktoś z tych szans nie korzysta, to mówi się trudno. Pisząc o fantastycznych ludziach miałam na myśli tych, co na drugi raz zachowali się inaczej, skorzystali z danej szansy na poprawienie relacji.

Natomiast podejście takie jak Twoje - zrobiłeś błąd, dostajesz kopa w zad i narta - uważam za równie nieciekawe, co dawanie szans do usranej śmierci.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Ciasny Wiesiek 24 sie 2011, 18:57
Oj nie popadajmy w skrajności. Oczywiście że trzeba dawać szansę ale do czasu. Czasami ludzie też nie zasługują na drugą szansę.
Wszystkie kobiety są wredne, ale niektóre mają duże cycki.

przez Vian 24 sie 2011, 18:59
Dobra, można powiedzieć, że doszliśmy do konsensusu ;-)
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ciasny Wiesiek 24 sie 2011, 19:03
Vian, Zdecydowanie. Może pogadamy teraz o seksie ? :D

przez Vian 24 sie 2011, 19:10
Nie mogę, admin mi zabronił :mrgreen:
Serio serio.
Lisbeth Salander

przez Ciasny Wiesiek 24 sie 2011, 19:20
Żartujesz ? To kto tu jest adminem - Kaczyński ?

przez Vian 24 sie 2011, 19:21
Osobiście podejrzewam, że to sprawka Alika, ale cśśś... ;-)
Dobra, kończę offtop. :]
Lisbeth Salander

przez Ciasny Wiesiek 24 sie 2011, 19:22
To dawaj na PW ;)

przez Nieznajomy20 25 sie 2011, 00:06
example twoja wypowiedź jest najkonkretniejszą odpowiedzią jaką uzyskałem... Otóż czy chce coś zmienić w swoim życiu... Już wiele zmieniła... Była z facetem który nakłaniał ją do narkotyków przez to zawaliła szkołę... Zrozumiała, że to jest zły związek i odeszła od niego, wróciła do szkoły. To było dwa lata temu. Teraz ma w planach zdanie matury i pójść na studia, nawet w wakacje czytała podręczniki. Powiedziała mi, że już nie bierze narkotyków, tylko co 3-4 miesiące wtedy kiedy ma wyrzuty sumienia musi coś zażyć. Dziś z nią rozmawiałem i jest już lepiej. Może się z nią spotkam pod koniec tyg. Jakoś w weekend, bo jak na razie ma dużo pracy. Powiadasz, że ma pociąg do starszych mężczyzn... Ja jestem od niej młodszy o rok.
http://incognitowita.blogspot.com/ To ja człowiek w masce!

przez Vian 25 sie 2011, 00:38
Nieznajomy20, ale czego od nas konkretnie oczekujesz w tym temacie..?
Lisbeth Salander

przez example 25 sie 2011, 15:39
Może mieć pociąg do starszych, ale nie koniecznie, a nawet jak ma to nie wyklucza że Ty też możesz ją pociągać, a w jakim jesteście w ogóle wieku? Najważniesze co możesz zrobić dla niej i dla waszego związku to spróbować ją przekonać żeby poszła do psychoterapuety, powiedz jej że to pomoże rozwiązać dużo jej problemów i zrozumieć siebie. I jeszcze pytanie w jakim okresie jej życia to się działo i czy to był incydent czy to się działo regularnie? A poza tym jak wygląda jej sytuacja rodzinna?

Ogólnie rzecz biorąc to bardzo dobrze że na Ciebie trafiła, chociaż jej pewnie trudno jest uwierzyć ze ktoś może ją tak naprawdę kochać

przez Nieznajomy20 10 wrz 2011, 11:12
Ten temat już jest zakończony koniec związku. Dosyć miałem tych myśli czy ona mnie zdradza czy nie. Nie potrafiła dotrzymać słowa, umawialiśmy się, a ona o tym zapominała. W końcu zrozumiałem, że tak naprawdę jej nie kochałem, tylko kochałem ją z litości, bo taka biedna i tyle przeżyła w życiu. A teraz ja wszystkiemu jestem winien, że się rozstaliśmy, bo nie potrafiłem jej zaufać i ją przetestowałem. Ostatni raz jak się pokłóciliśmy to ona zaczęła pisać do swojego sąsiada, żeby poszedł z nią na fajeczke. A do mnie nie potrafiła już napisać... Walić taki chory związek jest o wiele więcej dziewczyn, również ambitnych i zachowujących się normalnie. A nie, że nie może się ze mną spotkać, bo gdzieś jest i chleje na namiotach i nawet nic mi nie powiedziała! W dupie z takim związkiem tylko kłótnie i nerwy, lecz jeba*** wspomnienia zostają!
http://incognitowita.blogspot.com/ To ja człowiek w masce!

Sortuj wg