Dziewczyna molestowana seksualnie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Nieznajomy20 22 sie 2011, 22:22
Poznałem dziewczynę i jestem z nią dwa miesiące. Gdy ją spotkałem pierwszy raz to coś mnie w niej urzekło. Bardzo mnie pociąga i chciałem się z nią często kochać, lecz ona się mi opierała i odmawiała. Ja się denerwowałem i sprzeczaliśmy się o to czasami.Powiedziała mi, że była molestowana seksualnie w dzieciństwie i nie lubi jak ktoś jest nachalny. Zmieniłem swoje postępowanie wobec niej i okazuje jej więcej miłości. Lecz nagle coś się zmieniło rzadziej do siebie dzwonimy i piszemy(jesteśmy z różnych miast) raczej ja do niej dzwonie i pisze, a Ona nie odpisuje i nie odbiera, a jak już napisze to nie w ten sposób co kiedyś. Potrafiła napisać, że za mną tęskni i brakuje jej mnie. Lecz gdy się widzimy potrafi mnie przytulić pocałować, lecz kiedyś całowaliśmy się namiętnie a teraz nie chce się całować jak dawniej. Kiedy się kochamy to w połowie stosunku mówi, że mnie przeprasza i że nie może, a wcześniej jak już się kochaliśmy to była bardzo namiętna i temperamentna. Rzadziej okazuje mi uczucia, a gdy ją pocałuje to zawsze się denerwuje. A jak się poznaliśmy to na pierwszej randce chciała się ze mną kochać, a ja jej odmówiłem. Ciągle jej okazywałem miłość nawet jak nie wiedziałem o tym, że była molestowana. A czy taka dziewczyna może być zdolna do zdrady? Bo ostatnio też zaobserwowałem dziwną sytuację. Chciała coś mi powiedzieć, ale się bała i zrobiła oczy typu przepraszam nie chciałam tego zrobić i od tamtej pory zauważyłem zmiany... Jak postępować z taką osobą?
http://incognitowita.blogspot.com/ To ja człowiek w masce!

przez Sean1 22 sie 2011, 22:32
A jak się poznaliśmy to na pierwszej randce chciała się ze mną kochać, a ja jej odmówiłem.

sorry, ale zacząć trzeba od tego że laska która chce się kochać już na pierwszej randce nie jest godna uwagi wg mnie, ja bym sobie "pokorzystał" kilka razy, a potem kopnął w dupę
może dziewczyna ma zaburzenia na tym tle jakieś, ale myślę że mogła zdradzić bo podejrzane to się wydaje co piszesz

przez example 22 sie 2011, 23:17
Tworzenie związku z osoba molestowana w dzieciństwie może być bardzo trudne, najlepiej spróbować z nią o tym szczerze porozmawiać, a jeszcze lepiej jak będzie gotowa namówić do psychoterapii. To że taka dziewczyna na pierwszej randce chciała uprawiać seks, nie znaczy że nie jest godna uwagi, ale możliwe że wynika z przeżyć w dzieciństwie, ponieważ takie osoby mogą mieć bardzo rozbudzoną, a nawet zaburzoną sferę seksualną. Dobrze że okazujesz jej czułość i miłość, jeżeli ją kochasz to spróbuj zrozumieć ten problem, dowiedzieć się trochę na ten temat... ale związek z taką osobą może być bardzo trudny, szczególnie jeżeli ona nie zdecyduje się sama sobie pomóc

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Eleni 22 sie 2011, 23:28
Hmm...myślę że póki nie wiedziałeś że była molestowana czuła się bezpiecznie, bo nikt nie wiedział i nie wkraczał w tą sferę teraz po prostu uważam że dziewczyna się wstydzi, łatwiej jest nie mówić i zataić przed kimś trudne wspomnienia,wtedy możemy być kim chcemy, ona wyrażała to poprzez namiętny seks , po ujawnieniu tajemnicy nastąpiła blokada i na pewno dręczą ją myśli " co on teraz sobie myśli na mój temat" czy będzie się litował" każdy twój czuły gest może być teraz odbierany jako litość, dlatego cię odtrąca bo ona po prostu tego nie chce ...tej litości tak uważam...Ja osobiście nie miałabym odwagi się przyznać mojemu partnerowi że byłam molestowana, bałabym się że coś mogę popsuć...

przez Nieznajomy20 23 sie 2011, 08:02
Ciężko mi jest mimo wszystko uwierzyć w to, że mogła mnie zdradzić, bo zawsze jak ktoś ją podrywa to zmywała go ostrymi słowami pewnego razu to pobiła jakiegoś chłopaka, bo powiedział, że ma fajny tyłek. Po tym jak mi powiedziała, że była molestowana to było ok i dalej była taka sama. Jakoś od 3 tyg. jest taka inna, rozmawiałem z nią dlaczego tak jest i dlaczego okazuje mi mniej uczuć wtedy się zdenerwował i powiedziała, że ma z tym problem tak nagle? Tydzień po tym powiedziała, że ma depresję, bo nie ma żadnych normalnych znajomych i nie ma pieniędzy z tego powodu jest przytłoczona. Według mnie jest coś jeszcze ostatnio dużo mówiła o swojej dawnej przyjaciółce.
Przeprowadziłem z moją dziewczyną rozmowę na temat molestowania i powiedziała mi, że czuję się ze mną zajebiście. I co do seksu to nic nie odczuwa, żadnego wstrętu, ani nic z tych rzeczy. Po prostu nie lubi być przytulana przez kogoś, ani dotykana. Akurat jak się widzimy sama się do mnie przytula i całuje. Lecz dlaczego jest tak dziwnie i inaczej, niż było? Jak nie widzimy się jest inaczej nie potrafi już powiedzieć mi żadnego miłego słowa, ani napisać... Może jej myśli dręczy coś całkowicie innego niż ja myśle, a może jak się widzimy tylko gra przede mną?

-- 23 sie 2011, 08:23 --

*Miałem na myśli, że nie lubi być dotykana przez obcych

przez kite 23 sie 2011, 09:57
Sean1, a nie bierzesz pod uwagę że są dziewczyny tak zaburzone że nie potrafią okazywać uczuć w inny sposób niż sex? ogólny kontakt fizyczny? że to trzeba poddać terapii? jeżeli taka osoba była molestowana jak ja przez ojca to pomyśl. mnie ojciec kochał w takich i takich sytuacjach gdy ogólnie byłam 'grzeczna' i uległa więc oczekuję takiego zachowania u facetów, bo tego mnie nauczono
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez example 23 sie 2011, 14:10
A rozmawiałeś z nią dlaczego ostatnio tak się zachowuje? Może zapytaj ją po prostu co robi przez te ostatnie tygodnie, o czym myśli, jak się czuje... a co do zdrady, to myślę, że niestety mogłaby Cię zdradzić, bo ona może miec zaburzony popęd i szukac przygodnego seksu, który wcale nie musi dawac jej radości, ani satysfakcji, ale po prostu może ją ciągnąć do takich rzeczy, to takie jakby powtarzanie wzorca. A w jakim jesteście wieku?

przez Nieznajomy20 23 sie 2011, 16:47
Tak zadałem jej to pytanie dlaczego tak nagle zrobiła się inna i zimna. A ona się zdenerwowała i powiedziała, że tak ma... Później przez telefon poprosiłem ją, żeby powiedziała mi jakieś miłe słowo, a ona powiedziała, że na siłę nic nie da rady. Nie widziałem się z nią tydzień wiem co robiła, lecz przynajmniej tak mi się zdaję, bo napisze lub mnie uprzedzi. Ale brak w jej słowach czułości. Lecz wczoraj zadzwoniła i powiedziała, że była u lekarza i u swojej najbliższej przyjaciółki z którą się nie widziała parę lat i zerwała z nią znajomość. Nagle do niej poszła po paru latach nie odzywania się? Coś musiało się wydarzyć... Powiedziała mi, że jest źle i płakała do słuchawki i nie chciała powiedzieć o co chodzi. Powiedziałem jej, że dziś do niej przyjadę za wszelką cenę, lecz odpowiedziała mi, że ma pracę i nie mogę się z nią spotkać. Dziś napisała mi, że już wszystko dobrze i że życzy mi miłego dnia... Nie mam zielonego pojęcia co jej może być, a nie chcę rozmawiać na ten temat przez telefon, bo wtedy jej nie widzę i nie wiem czy ona mnie kłamie, a jej oczy mówią mi wszystko. Jedyne racjonalne wyjście to szczera rozmowa w cztery oczy, tak mi się zdaję.

przez depresyjny86 23 sie 2011, 18:11
No,to jedyne wyjście.
:)

przez Artemizja 23 sie 2011, 18:18
człowiek nerwica napisał(a):No,to jedyne wyjście.

tak zgadzam się z tym.Tylko rozmawiając z nią bądź bardzo ostrożny i delikatny.Mam tu na myśli przede wszystkim ton Twojego głosu-musi być spokojny i ciepły.W przeciwnym razie może poczuć się osaczona.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez *Monika* 23 sie 2011, 18:58
Nieznajomy20, Tak, szczera rozmowa. Powiedz jej też, że bardzo się martwisz bo wcześniej okazywała Ci tyle uczucia, teraz tego poprostu nie czujesz i masz prawo martwić się o nią.
Obrazek
Główny Moderator

przez littentree 23 sie 2011, 22:29
Nieznajomy20

Nie podoba mi się , to że niektórzy z Was piszą "związek z taką osobą może być bardzo trudny". "Taką" to znaczy jaką? "Może", ale nie musi. Powiedz jej po prostu, ze ten fakt nic między Wami nie zmienia. O ile rzeczywiście tak jest. Ktoś kiedyś wziął sobie sam, osaczając lub z zaskoczenia, to co dla niej jest i dla każdego z nas chyba jest cenne - jej niewinność, cnotę, coś czego nie oddaje się pierwszemu lepszemu - SIEBIE. Mam nadzieję, że chociaż część ludzi na tym forum zrozumie o czym piszę. Jedno Ci powiem, ona też ma uczucia i potrzebuje silnego partnera, który zapewni jej poczucie bezpieczeństwa, a co najważniejsze - zrozumie i będzie.
littentree

przez Ciasny Wiesiek 23 sie 2011, 22:44
Nieznajomy20, Zdradza cię i już. W mojej ocenie jedzie laska po bandzie. Daj se z nią spokój i wyrwij normalnego lachona. Mało to tego po świecie łazi ?
Wszystkie kobiety są wredne, ale niektóre mają duże cycki.

przez Artemizja 23 sie 2011, 23:12
Ciasny Wiesiek napisał(a):Nieznajomy20, Zdradza cię i już. W mojej ocenie jedzie laska po bandzie. Daj se z nią spokój i wyrwij normalnego lachona. Mało to tego po świecie łazi ?

oj zagalopowałeś się... :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg