Jestem gruba, dlatego nikt na mnie nie zwraca uwagi ;(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez littentree 21 sie 2011, 19:08
Ja sie na to nie zgadzam, żeby coś mi tak mówiło. Zasługuję na większy szacunek od samego siebie dla samego siebie. Wytępię to cholerstwo żeby nie wiem co... I będę szczęśliwy sam z sobą i może kiedyś z kimś. Ale dzięki za wszystkie odpowiedzi. Cieszę się , że jest forum na którym nie trzeba sie wstydzić wstydliwych tematów jak dla mnie molestowanie. Powiem szczerze, ze bałem się że jak komuś o tym powiem , to mnie odrzuci, bo stwierdzi, że jestem jakiś popaprany albo coś w tym rodzaju. Pisze się w internecie (specjaliści) o przybieraniu zachowań sprawcy. Zastanawiałem się, czy ja byłbym do czegoś takiego zdolny, ale jak można zrobić dziecku coś takiego, skoro sam wiem ile dzisiaj bólu przechodzę , aby wyleczyć się z poczucia niskiej wartości i wciąż nie zabiegać o akceptację, tylko poczuć siłę w sobie i pewność i wiedzieć , że też o moje względy można zabiegać. Jak patrzę nieraz na moją siostrzenicę, to łza mi się w oku kręci i zaraz przychodzi mi do głowy "Jak można skrzywdzić takie dziecko"? Dzisiaj mam ochotę rękę odciąć sprawcy i nie tylko... UUffff
littentree

przez Margolka 21 sie 2011, 19:15
essprit, nie będę się tutaj chwalić ile ważę, bo by pewnie wszyscy się przestraszyli ale ja jestem otyłą kobietą naprawdę, od urodzenia drugiego dziecka już miałam znaczną nadwagę, po trzecim się pogłębiło a teraz przy depresji, lekach antydepresyjnych i nadciśnieniowych od początku roku przybrałam ok 14 kg, to jest bardzo dużo. I bardzo mi to przeszkadza zdrowotnie, rozmawiałam nawet na ten temat z psychiatrą, która chwilowo kazała mi odstawić lek i sprawdzić czy nie tyję po tym drugim od internisty. Mimo wszystko uważam jednak, że problemy tkwią nie w wadze a w głowie. Szczęście w miłości nie jest uzależnione od rozmiaru, bo różnie w życiu bywa, linia żeńska mojej rodziny ze strony mamy to grube babki a ja widzę jak moja sylwetka upodabnia się do tej rodzinnej i pogodziłam się z tym po prostu. Próbuję schudnąć ale nie za wszelką cenę. Mój mężczyzna kocha mnie taką jaką jestem, obserwuje, że dużo przytyłam i chciałby, żeby mnie trochę ubyło ale widzi też moje starania i co się dzieje ze mną teraz po lekach. Moja tusza nie przeszkadza mu w pokazywaniu sie ze mną w miejscach publicznych a z innych spraw też jest baaaardzo zadowolony :twisted: Wiec mówi teraz do mnie pieszczotliwie "mój puszku okruszku" :smile:
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

przez littentree 21 sie 2011, 20:30
Monika1974,

Hej Monika,

Jesteś Moderatorem, a ja chciałbym ruszyc wątek molestowania i nie wiem wrzucić nowy temat, bo jestem tutaj nowy, a nigdy tez nie uczestniczyłem w żadnym forum internetowym. Mogę Cię prosić o pomoc?
littentree

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez essprit 21 sie 2011, 20:47
Margolka, to zwracam HONORY ;)

Littentree, właśnie - lepiej sobie załóż odrębny i swój własny watek.
A dodam Ci jedynie, nie czerp wiedzy z internetu !
Jedynie NIEWIELKI odsetek ofiar powiela dane zachowania. A żeby i powielać to musi zgrać jeszcze bardzo wiele innych czynników.
Nie ma prostego przełożenia: byłem molestowany - będę molestować innych.

przez kite 21 sie 2011, 20:49
to chyba miał być priv :bezradny: może podczep się do innego wątku? ja zaczęłam o pedofilu ojcu, jak chcesz to się dołącz.. kochany-tatu-pedofil-t23489.html
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez littentree 21 sie 2011, 20:52
Właśnie to zrobiłem. :) Sam :) Dzięki za rady. Powodzenia.
littentree

przez *Monika* 22 sie 2011, 12:08
littentree, PW
Obrazek
Główny Moderator

przez brona 22 sie 2011, 15:58
Paranoja
Skoro Ci się nie podoba bycie osobą otyłą, to nie słuchaj wypowiedzi pocieszających typu" liczy sie wnętrze, osobowośc,bla bla bla"
Liczy się, niestety wygląd.
A to czy masz "osobowość" nikogo nie interesuje , gdy obok Ciebie stoi szprycha w szpilkach.
Takie są fakty. I pseudopsychologiczne pocieszanki i autopocieszanki nic tu nie pomoga...
Pozostaje zrzucic mase do wartości akceptowalnych.
Diety to bzdura. Chyba , że dieta "oświęcimska" , ale do tego potrzeba hitlerowców.
Nie wierzę w opowieści " nic nie jem ,a tyję "
Czy w obozach koncentracyjnych były grubasy????
Z powietrza się nie tyje
Nie ważne co jesz , a kiedy i ile....oczywiście pomijając fast food.
Śniadanie królewskie, obiad chłopski, kolacja żebraka i nie później niż o 18.po 18 tylko woda mineralna do woli (oszukuje świetnie głód )
Poza tym rano , na czczo (tylko woda mineralna ,bez kalorii i cukru ) minimum 45 minut, a najlepiej godzina treningu.Bardzo ważny ten przedział czasowy!!!!! Trening krótszy NIE MA SENSU. Lepiej sobie pośpij........
Trening to jakikolwiek wysiłek ( a nie jakieś wygibasy drakońskie ) , powodujący STALE tętno około 130 uderzeń.Kup sobie pulsometr.
Może to być marsz, bieg, rower, rower stacjonarny.pływanie..obojętnie
Uwierz mi-nie wymaga to jakiegoś drakońskiego wysiłku uzyskanie tętna 130 uderzeń.
Każdego dnia.
Jest jeszcze chemia.
Doping
Np clenbuterol....
Poczytaj na necie.
Życze powodzenia i wytrwałości

przez kite 22 sie 2011, 16:20
brona, sam się dopinguj :roll:

przez Margolka 22 sie 2011, 16:31
brona napisał(a):Diety to bzdura. Chyba , że dieta "oświęcimska" , ale do tego potrzeba hitlerowców.
Nie wierzę w opowieści " nic nie jem ,a tyję "
Czy w obozach koncentracyjnych były grubasy????

Brawo :brawo: Mam wrażenie, że ten tekst napisała osoba, której już ta chemia i doping na siłowni poważnie uszkodziła myślenie. Fantastyczne porównanie ...
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

przez brona 22 sie 2011, 16:32
Dlaczego zwrócono uwagę na marginalne, kończące moją wypowiedź stwierdzenie, a nie na całokształt??
Jako jedyna osoba podałam konkretne mierzalne i skuteczne porady....
Poza tym doping też jest skuteczny i pomijanie go w rozważaniach nad rozwiązaniem problemu otyłości było by głupotą
To Zainteresowana zadecyduje co woli.....
A tak na marginesie, jestem szprychą w szpilkach i nie muszę sie dopingować ani chemicznie ani mentalnie :D
Dzięki za poradę kite
Podajcie proszę lepsze porady.A nie czepiajcie się słówek , czy też porównań.
Rozmawiamy o OTYŁOŚCI i jej pozbyciu się

przez kite 22 sie 2011, 16:35
brona, ty idź i się ogarnij! jakiej otyłości?? widziałaś zdjęcia Paranoi ??

przez brona 22 sie 2011, 16:38
Mnie interesuje co NAPISAŁA.
Natomiast nie interesują mnie takie wypowiedzi jak Twoja, mające na celu pocieszenie ,zapewne czytającej to ,Zainteresowanej
Nie interesuje mnie Wasze zdanie.
Ważne , żeby Paranoja przeczytała i przyjęła do wiadomości

przez kite 22 sie 2011, 16:39
ale ona nie jest otyła rozumiesz to? jest normalna! nie widziałaś i wmawiasz otyłość! trollu jeden!! :evil:

Sortuj wg