Nie wiem co mam robić..

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Nie wiem co mam robić..

przez Artemizja 18 sie 2011, 08:09
Zdaję sobie sprawę z tego, że w praktyce trudniej.Rozum dyktuje jedno a serce drugie.Niemniej jednak zastanów się jeszcze nad tym.Po prostu kiedyś jak będziesz spokojna, spróbuj ocenić swoją sytuację.Wszystko wymaga czasu.Oswojenie się z pewnymi myślami także.I nie jest ani łatwe ani przyjemne.Ale jeśli Ci to pomoże?Nie jestem w Twojej sytuacji i nie chcę Cię w żaden sposób urazić, ale może warto jednak spróbować?Dla samej siebie.
Administrator

Nie wiem co mam robić..

przez ballada 18 sie 2011, 09:38
samara22 napisał(a):Zdaję sobie sprawę z tego, że w praktyce trudniej.Rozum dyktuje jedno a serce drugie.Niemniej jednak zastanów się jeszcze nad tym.Po prostu kiedyś jak będziesz spokojna, spróbuj ocenić swoją sytuację.Wszystko wymaga czasu.Oswojenie się z pewnymi myślami także.I nie jest ani łatwe ani przyjemne.Ale jeśli Ci to pomoże?Nie jestem w Twojej sytuacji i nie chcę Cię w żaden sposób urazić, ale może warto jednak spróbować?Dla samej siebie.

Kasiu, wiem, że zmarnowałam sobie tylko dwa lata, psychicznie się tylko męczyłam.. i tak byle co a ja już wnerwiona.. chciałabym mieć choć jeden spokojny dzień..
Jeśli chodzi o pasję, nic nie zastąpi seksu, ale złość stanowi niezłą namiastkę - Jonathan Carroll.

Nie wiem co mam robić..

przez Artemizja 18 sie 2011, 13:06
Możesz Paulinko.Malutkim kroczkami, wytrwale musisz dążyć do tego na czym Ci zależy.Mnie się czasami udaje mieć spokojny dzień.A kiedyś wydawało mi się to niemożliwe.Ale to wymaga pracy nad sobą.I nie jest przyjemne.Ale mimo wszystko uważam, że warto.Wiesz Paulinko, mnie bardzo pomaga lektura "Głębokiego uzdrawiania emocji" Alberta Ellisa.Może Tobie też by to pomogło?
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie wiem co mam robić..

przez ballada 18 sie 2011, 22:00
samara22 napisał(a):Możesz Paulinko.Malutkim kroczkami, wytrwale musisz dążyć do tego na czym Ci zależy.Mnie się czasami udaje mieć spokojny dzień.A kiedyś wydawało mi się to niemożliwe.Ale to wymaga pracy nad sobą.I nie jest przyjemne.Ale mimo wszystko uważam, że warto.Wiesz Paulinko, mnie bardzo pomaga lektura "Głębokiego uzdrawiania emocji" Alberta Ellisa.Może Tobie też by to pomogło?

Tak się staram, przynajmniej próbuję, ale jeszcze nie robię żadnych postępów.. Poczytam. :)
Jeśli chodzi o pasję, nic nie zastąpi seksu, ale złość stanowi niezłą namiastkę - Jonathan Carroll.

Nie wiem co mam robić..

przez Artemizja 18 sie 2011, 22:06
Spokojnie Paulinko:)Na wszystko trzeba czasu:)Nie zrażaj się tym, że to długo trwa.Ważne, że próbujesz :smile:
Administrator

Nie wiem co mam robić..

przez ballada 19 sie 2011, 08:20
samara22 napisał(a):Spokojnie Paulinko:)Na wszystko trzeba czasu:)Nie zrażaj się tym, że to długo trwa.Ważne, że próbujesz :smile:

Tak bardzo potrzebuję bliskiej osoby, lecz już nigdy nie będę potrafiła stworzyć związku z mężczyzną , to za bardzo boli.. : (
A u Ciebie jak z tymi sprawami?

Nie wiem co mam robić..

przez Lolita 19 sie 2011, 12:39
Byłam z chłopakiem prawie dwa lata.. a to ciągłe awantury z mojej strony, lecz on sam mnie do tego doprowadzał,

Czym Cię doprowadzał ?

I czy to nie jest tak że szukasz wytłumaczenia na swoje problemy.

to tak zapewniał, że mnie kocha.. przecież ja w szale to zrobiłam

Ile razy już to zrobiłaś w szale ? Myślisz że to jest powód do wybaczenia, zrobiłam to w szale ?

wróciliśmy niby do siebie lecz ona nadal do niego przyjeżdża i nocuje.. nie rozumie jak bardzo cierpię.. wcześniej nawet się pocielam...
Nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić.. jeszcze nigdy nie byłam tak znerwicowana jak teraz...

Wcześniej się pociełaś ? I powiedziałaś mu o tym ?

Czy w twoim domu była stosowana przemoc ?
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

Nie wiem co mam robić..

przez ballada 19 sie 2011, 23:07
Gdyby nie było powodu, byłoby ok. Nieważne czym, za dużo by wymieniać.
A wszystko o czym zapewniał , to kłamstwo..

Nie wiem co mam robić..

przez Artemizja 19 sie 2011, 23:37
ballada, myślę, że z czasem Twoje nastawienie do związków może ulec zmianie...i głęboko wierzę w to, że tak będzie...więc głowa do góry:)

u mnie jest bardzo ciężko z tymi sprawami...teraz jestem w związku ale z powodu moich problemów przechodzimy kryzys...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Nie wiem co mam robić..

przez ballada 19 sie 2011, 23:42
samara22 napisał(a):ballada, myślę, że z czasem Twoje nastawienie do związków może ulec zmianie...i głęboko wierzę w to, że tak będzie...więc głowa do góry:)

u mnie jest bardzo ciężko z tymi sprawami...teraz jestem w związku ale z powodu moich problemów przechodzimy kryzys...

Nie wiem jak to będzie..

Mam nadzieję, że uda się Tobie i partnerowi wyjść z tego kryzysu. : )

Nie wiem co mam robić..

przez tahela 19 sie 2011, 23:46
Bo dla zwiazku sprawdzianem i prawdziwa próba sa problemy wtedy wychodzi cął prawda bo łatwo zeby było fajnie jak jest fajnie, gorzej przetrwac jak fajnie sie kończy .
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Nie wiem co mam robić..

przez Artemizja 19 sie 2011, 23:47
ballada napisał(a):
Nie wiem jak to będzie..
myślę, że będzie dobrze:)

ballada napisał(a):Mam nadzieję, że uda się Tobie i partnerowi wyjść z tego kryzysu. : )
Chciałabym ale przez swoje problemy niszczę ten związek...nie jestem w stanie poradzić sobie z pewnymi sprawami a narzeczony to normalny facet...dochodzi przez to między nami do kłótni:(

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Nie wiem co mam robić..

przez ballada 19 sie 2011, 23:56
ballada napisał(a):Mam nadzieję, że uda się Tobie i partnerowi wyjść z tego kryzysu. : )
Chciałabym ale przez swoje problemy niszczę ten związek...nie jestem w stanie poradzić sobie z pewnymi sprawami a narzeczony to normalny facet...dochodzi przez to między nami do kłótni:([/quote]

Rozumiem. Ale on na pewno Cię bardzo kocha . I oświadczył się.
A długo jesteście razem?

Nie wiem co mam robić..

przez Artemizja 19 sie 2011, 23:58
ballada, w Wigilię minie dwa i pół roku...o ile do niej dotrwamy :(

Administrator

Sortuj wg