Mój Chłopak nienawidzi mojej siostry

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Im_Back 16 sie 2011, 11:31
Kobiety ,wkraczacie w twilight zone mydlanych oper
Im_Back

przez Farmer1973 16 sie 2011, 12:14
Mi też się wydaje że on by ją chciał i szlak go trafia że nie może jej mieć.

przez linka 16 sie 2011, 14:18
:lol: ludzie bez kitu, zaraz wysnujecie teorię, że pewnie potajemnie za plecami ma romans z tą siostrą, Im_Back m rację nie dodawajcie od siebie ;)
Nikogo nie da się zmusić do lubienia kogoś, nie cierpi jej i tyle - ale z szacunku do ciebie powinien jej unikać albo nauczyć się ją ignorować... a ty spotykaj się z nią na mieście ....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kite 16 sie 2011, 14:31
ej no, tylko taka myśl mi się napatoczyła ;)
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez *Monika* 16 sie 2011, 14:38
Może Twoja siostra wzbudza w Nim niemiłe odczucia, swoim zachowaniem Mu kogoś przypomina. To działa na zasadzie przeniesienia.
Albo po prostu, może Twoja siostra ma wpływ na Ciebie, namawia Cię na spotkania, wyjścia, zakupy etc., a Twój chłopak czuje się zazdrosny o Ciebie i stąd Jego wściekłość na siostrę?
Obrazek
Główny Moderator

przez *Wiola* 16 sie 2011, 14:40
Ja też się dopisuję do tej spiskowej teorii, nienawidzi się aż tak nikogo bez powodu :twisted:
Moderator

przez ewaryst7 16 sie 2011, 17:11
Bardzo dziwna sytuacja.Albo łączy ich rzeczywiście jakaś tajemnica , albo Twój chłopak ma powazne zaburzenia osobowości..Myślę , ze powinnaś przyjrzeć sie sprawie baczniej niż dotychczas. Przyciśnij swojego chłopaka. Powiedz , że nie przyjmujesz tłumaczenia " głupia".Niech wymieni konkrety , albo idzie do psychologa.

przez Im_Back 16 sie 2011, 17:28
albo Twój chłopak ma poważne zaburzenia osobowości.

ewaryst7, Pomyśl co piszesz ,że niby takie forum to każdy ma mieć zaburzenie ? W chu...ludzi ma kogoś do kogo czuje organiczną antypatie .
Szukacie sensacji ,argentyńskiej noweli .A ja w tym tego nie widzę .
I nie zobaczę ,bo nic w problemie nie wygląda na telenowele ,tylko na silna antypatie .
Mogą być 100 powodów do tak silnej niechęci ,może chłopak uważa że jej siostra to podła suka,a
może widzi że ją wykorzystuje ,lub ,że ma jakąś wstrętna cechę . Czego nie widzi jego dziewczyna .
Ot qrwa cała tajemnica ,inaczej odbiera sie członków własnej rodziny .Nawet pojeba można traktować jak ukochanego brata/siostrę .
Im_Back

przez Margolka 16 sie 2011, 17:29
paprotka a jak wygląda Wasze życie na co dzień, chodzicie gdzieś, przychodzą do Was znajomi, wychodzicie gdzieś osobno czy cały czas żyjecie tylko dla siebie? Przyczyn może być wiele. Idąc np. tropem który podała Monika1974, siostra może stanowić dla niego silną konkurencję, kiedy on chce mieć Ciebie tylko dla siebie. Ale to już by było kompletnie chore i dobrze bym się zastanowiła czy wiązać przyszłość z takim człowiekiem, bo za jakiś czas o wszystko będzie Ci robił piekło. Może czuje sie zagrożony i każde skierowanie myśli przez Ciebie na inną osobę traktuje jako zagrożenie dla związku. Może to zaborczość?
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

przez kite 16 sie 2011, 17:54
Im_Back, każdy ma prawo do własnej interpretacji sytuacji...
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Im_Back 16 sie 2011, 18:11
kite, to prawda .
Czasem jedna należy pomyśleć czy interpretacja nie robi się komuś krzywdy.
Przy takiej małej ilości danych telenowela możne skrzywdzić nie jedna ale dwie osoby

-- 16 sie 2011, 18:12 --

I takie jest moje zdanie do którego też mam prawo
Im_Back

przez linka 16 sie 2011, 20:54
No z tymi zaburzeniami to ktos poplynal ostro......
Ja rozumiem, ze wy wszystkich kochacie? Ja znalam w swoim zyciu dwie osoby ktore zawsze byly mile, nigdy nic zlego nie zrobily a tak bardzo ich nie cierpialam, no nienawidzilam ze na ich widok mialam ochote zasadzic im kopa glanem..... no coz zycie.

Moze jest zazdrosnym, moze widzi to czego rodzina nie widzi i jej nie lubi ..... zycie....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 16 sie 2011, 20:59
Nie wyobrażam sobie ,żeby nienawidzić kogoś tak bez powodu. Czuć niechęć, nie lubić owszem, ale zaraz nienawidzić?
Moderator

przez marcja 16 sie 2011, 21:03
Moze chlopak jest zazdrosny o siostre, chcialby Cie miec tylko dla siebie. Moze widzi, ze jestes z nia zwiazana,ze siostra jest dla Ciebie wazna i kiedy jestescie we trojke brakuje mu pewnosci, ze to on jest najwazniejszy... Czasem ludzie maja na mysli zupelnie cos innego, niz zdaja sie okazywac i wypowiadac.

Co do pytania Linki, podobnie jak Wioli, nigdy nie zdarza mi sie nienawidzic ( a nawet lagodniej - nie lubic) danej osoby bez powodu. Ludzie musza zrobic mi cos zlego,abym zaczela ich nienawidzic.

Sortuj wg