milosc i problemy

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

milosc i problemy

przez depresyjny86 29 lip 2011, 03:45
no z tym puszczaniem,to chodzilo mi o to ze pewnie zanim autorce powiedzial o tym ze ją zostawia to pewnie juz puszczal sie z tamta.
:)

milosc i problemy

przez Vian 29 lip 2011, 03:48
Aaaa, a to przepraszam, źle Cię zrozumiałam. :)

Niewykluczone, nie wątpię też, że jeśli tak było, to dlatego, że ona go skusiła. :]
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

milosc i problemy

przez Molko 29 lip 2011, 04:23
A wez moze rozejrzyj sie za kims kto bedzie chcial tylko Ciebie ?? Na zlamane serce doba jest nowa milosc.Masz 20 lat ja Cie rozumiem dla Ciebie teraz to wyglada jak koniec swiata gdybys miala go stracic (co wychodzi na dziwne bo przeciez i tak go nie masz poza tymi chwilami )...ale popatrz na to realnie..przyszlosci tu nie widze co innego gdybc ustalal z wami obiema jakies tam open zwiazki czy cos..ale tak ?? Robi was obie w balona..a nawet jesli w balona robi tylko ja...to wez sie zastanow..skoro jednej klamie klamie tez i drugiej a moze naet jest i trzecia.
“Be yourself, don't take anyone's shit, and never let them take you alive.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

milosc i problemy

przez depresyjny86 29 lip 2011, 21:13
Pół roku minie albo i mniej i o Nim zapomni ;)

milosc i problemy

przez Nel 29 lip 2011, 22:36
człowiek nerwica, nieprawda...moze zagoi rany...ale nie zapomni nigdy
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

milosc i problemy

przez depresyjny86 29 lip 2011, 22:56
oj chodzi o to,że.....no juz nie będzie tym najwazniejszym facetem w życiu,tak jak poprzednio jej były,napewno też był dla niej ważny...potem może troche mniej no ale był....i przeszło to wszystko na innego faceta,przeszła ta ważność...

milosc i problemy

przez Nel 29 lip 2011, 22:58
człowiek nerwica, kto był NAJważniejszy w życiu...wiemy tylko u kresu życia...a ta waznośc niekoniecznie przechodzi na następcę...czasami to juz tylko....wspomnienie życia :( życze jej zeby bylo inaczej
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

milosc i problemy

przez Vian 30 lip 2011, 00:16
człowiek nerwica, dune, oboje spekulujecie.

Może zapomni, może zapomni, ale nie po pół roku tylko po roku, może po pół roku to obcy człowiek dla niej będzie, może nie zapomni wcale, może coś z miłosci pozostanie, może nie, może jest z gatunku ludzi, którzy się nie odkochują, mogą najwyżej z kimś nie być (ja taka jestem).

Jakby nie było - kochać, być z kimś i utrzymywać z kimś kontakty to całkiem różne sprawy.
Autorka przetestowała kochanie i bycie z kimś, kochanie i utrzymywanie kontaktów i obie nie wyszły jej na dobre. Czas przetestować nieutrzymywanie kontaktów.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Sortuj wg