Potrzebuję pomocy.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Potrzebuję pomocy.

przez Monica 20 sie 2011, 14:59
I znowu się tnę :/
"Strach zamyka twój umysł. Zniewala go, uniemożliwia postęp, próby, stawianie kolejnych kroków.
W naszym zespole mamy jedną zasadę: żaden pomysł nie jest głupi." Daron Malakian

Potrzebuję pomocy.

przez *Monika* 20 sie 2011, 15:11
Monica, Monisiu? Co się dzieje?
Obrazek
Główny Moderator

Potrzebuję pomocy.

przez Monica 20 sie 2011, 17:26
Chcę poczuć inny ból. Nie ten psychiczny tylko fizyczny. A może to skutek tego jak mnie kiedyś traktowano i jak się teraz traktuje? Nie wiem...
"Strach zamyka twój umysł. Zniewala go, uniemożliwia postęp, próby, stawianie kolejnych kroków.
W naszym zespole mamy jedną zasadę: żaden pomysł nie jest głupi." Daron Malakian

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Potrzebuję pomocy.

przez *Monika* 20 sie 2011, 18:41
Monica, Leczysz się?
Obrazek
Główny Moderator

Potrzebuję pomocy.

przez Artemizja 20 sie 2011, 19:10
Monica napisał(a):Chcę poczuć inny ból. Nie ten psychiczny tylko fizyczny. A może to skutek tego jak mnie kiedyś traktowano i jak się teraz traktuje? Nie wiem...
Ból fizyczny przynosi ulgę tylko na krótko.To nie pomoże lecz pogorszy sprawę, bo jeszcze będziesz się obwiniać, że to robisz.Poza tym bardzo szybko można się od tego uzależnić.Wiem, co mówię.Kiedy przychodzi moment, że chcesz sobie coś zrobić, wyrzuć z siebie, to co Cię boli.Zrób to choćby tutaj na forum.Być może w jakiś sposób Ci to pomoże.Wiem, że to trudne ale nie poddawaj się temu.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Potrzebuję pomocy.

przez Monica 20 sie 2011, 21:27
Monika1974 napisał(a):Monica, Leczysz się?

Nie leczę się.

Potrzebuję pomocy.

przez *Monika* 21 sie 2011, 10:39
Monica, musiałbyś gdzieś po tą pomoc się udać bo nie jest za ciekawie u Ciebie.
Obrazek
Główny Moderator

Potrzebuję pomocy.

przez Monica 03 wrz 2011, 19:36
Się nawróciłam.
Od dłuższego czasu się nie tnę.
Czuję się coraz gorzej. Nie mam kontaktu z ważną dla mnie osobą. Chcę zniknąć z wszystkich miejsc w których jestem. Chcę aby ludzie zapomnieli że istnieję. Chcę naprawić to że przez pewien czas rozmawiałam z różnymi ludźmi, brałam udział wy dyskusjach (w internecie).
Chcę odsunąć od siebie chyba wszystkich ludzi.. wszystkich ludzi..
Chciałabym się pociąć ale to nic nie da, nie mam żyletki, nie mogę wyjść do sklepu i nawet nie mam siły na to. Chciałabym poczuć ten ból... ale to i tak nic nie da..
Chcę zniknąć, rozpłynąć się, chcę aby o mnie zapomniano, chcę wymazać ludziom z głów wspomnienia o mnie.. chce odciąć od siebie ludzi...
Jestem tylko ja i Bóg...

Potrzebuję pomocy.

przez Anna Maria 03 wrz 2011, 21:11
Monica, czarno widzę z tym cięciem,bez terapi nie dasz rady na dłuższą mete,silna wola to w tym wypadku za mało,musisz się nauczyć inaczej rozładowywać napięcie.
Anna Maria

Potrzebuję pomocy.

przez tahela 03 wrz 2011, 21:17
Monica,
Rzeczywiscie sobie raczej nie poradzisz sama lepiej idx do specjalisty a to ciecie i tak ci nic nie da w życiu.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Potrzebuję pomocy.

przez Monica 06 wrz 2011, 22:57
Wczoraj i dzisiaj się znów pocięłam. Dzisiaj wywaliłam żyletkę po raz kolejny. A tak poza tym to chcę łyknąć jakieś prochy bo chyba nie wytrzymam.

-- 13 wrz 2011, 20:30 --

Chodzę do psychologa w szkole. Będziemy leczyć moją depresję i coś żebym się nie cięła.

Sortuj wg