Mimo wszystko zdradzał

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Mimo wszystko zdradzał

przez Korba 16 lip 2011, 23:49
sprawdzanie drugiej osoby świadczy o braku zaufania, bez zaufania trudno stworzyć dobry związek.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mimo wszystko zdradzał

przez refren 28 lip 2011, 18:55
Asmita, daruj go sobie, jesteś jeszcze młodziutka i masa związków przed Tobą, a ten się nie sprawdził. Moim zdaniem w tym momencie życia ważniejsze, żebyś się nauczyła szanować siebie i być silna, niż żeby trwać na siłę w jakimś związku. Czasem ludzie po wielu latach małżeństwa z dziećmi się rozstają przez zdradę, a mają więcej powodów, by być razem. No chyba, że naprawdę masz jakiś mocny powód, ale uczucia mijają...
refren

Mimo wszystko zdradzał

przez depresyjny86 29 lip 2011, 03:11
Kobieto masz 19 czy tam 18 lat i myślisz,że pierwszy związek będzie wieczny? :mrgreen:
Mam za 4 dni 18 lat a on ma 19. PS> Alez mnie denrwuja odpowiedzi typu: OMG grzebalas mu w telefonie? To karygodne! Zaslugujesz na lincz!

Bo zasługujesz,takich rzeczy się nie robi,To świadczy o braku jakiegokolwiek zaufania.A to złe dla związku - przynajmniej tak mówią w serialach telewizyjnych :roll: :D
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mimo wszystko zdradzał

przez Molko 29 lip 2011, 04:35
Musialas miec jakies powody zeby az w komorke zagladac co ? Ja jestem straszna zazdrosnica ale w zyciu bym w komorke nie zajrzala.U nas tak jest ze komorka lezy swobodnie i wiadomo ze nawet jak jedno z nas jej zapomni to wiadomo ze drugie nie naruszy prywatnosci.
Stwierdzasz ze mialas prawo to zrobic wiedz ze ja ciebie nie oceniam ...tylko musisz sie chyba czuc niepewnie ...moze twoja intuicja Cie do tego pchenla nie wnikam..ale jedno jest pewne Wy musicie sobie to wyjasnic.Jego text ze pisala smsy bo patrzyl przez jakis tam pryzmat..sorry ale czy on mysli ze ma dziecko przed soba ??? Czytac potrafisz a i mysle ze Twoja mama niestety ale ma racje.On sobie jest z toba bo ona ma innego ...ale gdyby tylko mogl to by do niej wrocil.Mysle ze chlopak nie otrzasnal sie dobrze po poprzednim zwiazku i za szybko wszedl w zwiazek z Toba.Nie uporawszy sie z uczuciami sam jest zakrecony moze powiedz mu ze potrzebujesz ta sprawe wyjasnic na spokojnie bo mu nie ufasz (to akurat powinien zajarzyc po tym ze mu ruszasz telefon)
“Be yourself, don't take anyone's shit, and never let them take you alive.”

Mimo wszystko zdradzał

przez refren 29 lip 2011, 15:31
Bez przesady z tą prywatnością, notoryczne kontrolowanie kogoś i grzebanie w jego danych jest chore, ale są takie chwile, że się wymięka. On też nie był fair i przeglądanie jego komórki to kwestia uboczna w tym wątku, nie ma się co oburzać. A przeważnie jak się już jest na etapie szukania dowodów, to wiadomo, że się je znajdzie... Intuicja. Choć czasem wystarczy po prostu spytać, nie każdy umie kłamać.

-- 29 lip 2011, 15:33 --

Niemniej jest ryzyko, że ten związek będzie Cię jeszcze kosztował trochę nerwów i za jakiś czas będziesz przeżywać to samo, i po co to sobie brać na głowę ?
refren

Sortuj wg